WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Premiera Wizji N'Zotha: Zwiastun i film z omówieniem nowości

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Ważne

Premiera Wizji N'Zotha: Zwiastun i film z omówieniem nowości

  Kumbol:
/Files/wizje_nzotha_patch_logo.png

Aktualizacja 16.01: Dodaliśmy oficjalne polskie streszczenie nowości w aktualizacji 8.3. Powyżej możecie też zobaczyć bodaj pierwsze w historii World of Warcraft spolonizowane logo łatki.

Ostatnia duża aktualizacja dodatku World of Warcraft: Battle for Azeroth już od środy dostępna będzie na europejskich serwerach gry. Uwolniony z okowów przedwieczny bóg zamąci w umysłach bohaterów Warcrafta. By straszliwe Wizje N'Zotha nie stały się rzeczywistością, połączymy siły ze starym znajomym Gniewionem i nowymi sprzymierzonymi rasami, zbierzemy splugawiony ekwipunek, stworzymy legendarną pelerynę i wkroczymy do Ny'alothy, Przebudzonego Miasta.

Filmowe podsumowanie nowości aktualizacji 8.3 z oficjalnymi polskimi napisami:


Blizzard opublikował też zwiastun aktualizacji, z Anduinem, Gniewionem i memiczną miniaturą (już zmieniona ;-)):


Najważniejsze nowości w aktualizacji 8.3 dostępne od środy:
 • Nowe sprzymierzone rasy: Lisołaki (ang. Vulpera; Horda) i Mechagnomy (Przymierze).
 • Szturmy (ang. assaults) sił N'Zotha na krainy z kluczowymi konstrukcjami tytanów - Uldum i Dolina Wiecznych Kwiatów (ang. Vale of Eternal Blossoms). Przeganiamy zwykłe i elitarne siły Pustki, a na końcu pokonujemy bossa - jednego z poruczników N'Zotha. Rozgrywka to najlepsze elementy z ataków Legionu, Mechagonu i Nazjataru.
 • Straszliwe Wizje (ang. Horrific Visions) - nowe, powtarzalne instancje-wyzwania, w których gracze przenoszą się do Wichrogrodu lub Orgrimmaru z wizji N'Zotha - pochłoniętych mrokiem. Skalują się od 1 (!) do 5 graczy - to uniwersalna treść dla samotników jak i miłośników wspólnej gry. Podobnie jak z Chromie z Legionu, nie będziemy w stanie przejść tego za pierwszym razem. W postępach pomogą nam Magni i MATKA.
 • Legendarna peleryna - wytworzymy i ulepszymy ją z pomocą powracającego Gniewiona (ang. Wrathion)!
 • Nowa statystyka: splugawienie (ang. corruption) - negatywna statystyka występująca na ekwipunku z nowych treści w 8.3. Jej nagromadzenie będzie coraz bardziej utrudniało nam grę.
 • Nowy slot i esencje dla Serca Azeroth (ang. Heart of Azeroth).
 • Możliwość awansowania Serca Azeroth powyżej poziomu 80
 • Przeprojektowane pole bity Wąwóz Porywistego Wichru (ang. Deepwind Gorge)
 • Nowa seria zadań fabularnych związana z siłami N'Zotha oraz traktatem pokojowym między Przymierzem i Hordą.
 • Nowe pancerze tradycyjne (ang. heritage armor) - dla Worgenów i Goblinów.
 • Przeprojektowany Dom Aukcyjny. Teraz łatwo wykupimy grupujące się w stosy przedmioty z uwspólnionej puli (system sam złączy np. wiele aukcji z pojedynczymi przedmiotami). Wystawiony stosik może się natomiast sprzedać tylko w części, za co dostaniemy odpowiedni ułamek złota. Dodano też listy ulubionych przedmiotów, dzięki czemu zapiszemy w AH np. naszą stałą "listę zakupów". System ma też działać dużo wydajniej.
 • Salon gier - nowa atrakcja na Festynie Lunomroku (ang. Darkmoon Faire).
 • Nowe schematy profesji.

Pozostałe nowości aktualizacji 8.3, które zostaną odblokowane w kolejnych tygodniach:
 • Nowy rajd: Ny'alotha - sfera Przedwiecznych Bogów. 12 bossów z N'Zothem na końcu.
 • 4 sezon PvP.
 • Heroiczny front wojenny na Mrocznym Wybrzeżu (ang. Darkshore).
 • Nowy affix do mitycznych keystone'ów. Tworzy w instancjach mroczne portale do wymiaru Pradawnych Bogów, dzięki którym pominiemy część lochu walcząc z dodatkowym bossem tego wymiaru.


Aktualizacja 16.01:
Oto pigułka informacyjna o Wizjach N'Zotha z oficjalnej polskiej informacji prasowej:

Cytat z: Informacja prasowa; Blizzard (źródło)
Przedwieczny bóg N'Zoth został uwolniony z więzienia i w Azeroth zakorzeniło się starożytne splugawienie. Zaufanie między sojusznikami zostało zastąpione paranoją, a w umysłach bohaterów zrodziły się koszmarne wizje przyszłości pozbawionej nadziei. W całej krainie zapanowały rozpacz i obłęd. Bohaterowie Hordy i Przymierza będą musieli walczyć o pozostanie przy zdrowych zmysłach oraz o zagrożone losy swojego świata w Wizjach N'Zotha – ostatniej, kulminacyjnej, dużej aktualizacji zawartości dodatku Battle for Azeroth.
 • UWOLNIJCIE AZEROTH OD SPLUGAWIENIA – Wróćcie do Uldum oraz Doliny Wiecznych Kwiatów spętanych wypaczającą mocą N'Zotha. Stańcie w obronie zagrożonej zagładą krainy nękanej nieustannymi szturmami sług Przedwiecznego Boga, zdobądźcie ekwipunek, aby stawić czoło jego siłom i odkryjcie prastare bramy do nowych, przerażających wyzwań.
 • BĄDŹCIE ŚWIADKIEM ZAGŁADY SWOJEGO ŚWIATA – Ujrzyjcie Straszliwe Wizje losów Wichrogrodu i Orgrimmaru w iluzorycznych instancjach dla grup od 1 do 5 graczy. Mierzcie się ze sługami N'Zotha, zdobywajcie urywki zakazanej wiedzy i udaremnijcie wydarzenia ujawnione w złowieszczych przepowiedniach... albo popadnijcie w szaleństwo, starając się do nich nie dopuścić.
 • PRZEBUDZENIE UŚPIONEGO MIASTA – Zapuśćcie się w głąb koszmarów Ny'alothy, Przebudzonego Miasta w rajdzie z 12 bossami, którego akcja toczy się w spowitym Pustką sercu prastarego Czarnego Imperium. Stańcie do walki z obłąkanymi heroldami i niewyobrażalnymi potwornościami, a ostatecznie także z samym N'Zothem, by ocalić Azeroth.
 • ZWERBUJCIE NOWE SPRZYMIERZONE RASY – Połączcie siły z dwiema nowymi sprzymierzonymi rasami: szczwanymi lisołakami (Horda) z Vol'dun i zręcznymi mechagnomami z Rdzawego Ruchu Oporu (Przymierze), które pomogą wam wyrównać szanse w bitwie z Przedwiecznym Bogiem.
 • UJARZMIJCIE MOC PUSTKI – Obróćcie mroczną moc przeciwko N'Zothowi, szukając broni i pancerzy naznaczonych splugawieniem – nową cechą zapewniającą potężne premie, ale również utrudniającą grę. Znajdźcie sposób na skutki uboczne tego sprzętu lub oswójcie się z ich wszystkimi aspektami i nauczcie się radzić sobie z obłędem.
 • STWÓRZCIE LEGENDARNĄ PELERYNĘ – Ochrona umysłu przed wpływem N'Zotha będzie wymagała przedmiotu przesiąkniętego splugawieniem... a Gniewion – syn Śmiercioskrzydłego – doskonale wie, gdzie można znaleźć takowy przedmiot. Stwórzcie i ulepszcie Ashjra'kamas, Płaszcz Determinacji, legendarną pelerynę zapewniającą moc, która pomoże wam pozostać przy zdrowych zmysłach i oprzeć się wpływowi Przedwiecznego Boga.
 • OŻYJCIE JAKO RYCERZE ŚMIERCI – Po premierze Wizji N'Zotha gracze, którzy kupili w przedsprzedaży nadchodzący dodatek Shadowlands, będą mogli tworzyć rycerzy śmierci – pandarenów lub dowolnej innej sprzymierzonej rasy.
 • ...TO NIE WSZYSTKO – Możecie poddać się szaleństwu i pokonywać przedstawicieli własnej frakcji w trybie PvP, aby wkraść się w łaski N'Zotha, walczyć o kontrolę na najnowszym heroicznym Froncie Wojennym – Mrocznym Wybrzeżu. Możecie także odkryć Otchłań Czarnej Góry, podziemia walk zwierzaków, zobaczyć zawartość nowego domu aukcyjnego, wypróbować tradycyjne pancerze dla goblinów i worgenów. A to nie wszystkie nowości.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz