WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Overwatch 2 zapowiedziany! Multiplayer pozostanie wspóldzielony!

Ważne

Overwatch 2 zapowiedziany! Multiplayer pozostanie wspóldzielony!

  Kumbol:
Jeff Kaplan na największej scenie BlizzConu odczytał oficjalnie wszystkie przecieki publikowane w ostatnich dniach przez ESPN i potwierdził trwające prace nad Overwatch 2. To nowa gra, z nowymi bohaterami, nowym trybem, usprawnionym silnikiem a także misjami fabularnymi.

Co istotne, społeczność grająca w potyczki wieloosobowe NIE zostanie podzielona - wszystkie wieloosobowe elementy nowej części trafią także do oryginalnego Overwatcha. Gracze Overwatch i Overwatch 2 będą grali wspólnie. Wszelkie kosmetyczne zdobycze i osiągnięcia zdobyte w Overwatchu będą przechodziły dalej, do Overwatch 2, jeśli zdecydujemy się na zakup gry. To interesujący ruch Zamieci. Jeff mówi, ze chcą iść pod prąd powszechnym branżowym praktykom. To o tyle zabawne, że filozofię "czystej karty" stosuje siostrzane Activision z każdą nową edycją Call of Duty.

CinematicZwiastun rozgrywkiCytat z: Blizzard (źródło)
RAMIĘ W RAMIĘ

Narody Ziemi zostały zaatakowane. Omniki z Sektora Zero dokonały na całym globie serii niespodziewanych ataków, a rządy i siły zbrojne napadniętych krajów okazały się bezradne w obliczu zagrożenia. Niedobitki nieustraszonej grupy specjalnej znanej niegdyś jako Overwatch jednoczą się, by dać odpór wrogowi. Teraz każdy z bohaterów musi zadecydować, czy odpowie na wezwanie, dołączy do pozostałych i zostanie promykiem nadziei w mrocznych czasach nowego kryzysu.

Overwatch 2 to kontynuacja niezwykle popularnej strzelanki drużynowej firmy Blizzard Entertainment. Gra rozwija sprawdzone w boju fundamenty pierwszej części i przenosi wszystkie zdobycze graczy do nowej ery epickiej rywalizacji i gry w trybie współpracy. Poza walką w trybach PvP gracze będą również zgłębiać uniwersum Overwatch w zupełnie nowy sposób, realizując misje w trybie współpracy. Najnowsza odsłona gry rzuca wyzwanie bohaterom z całego świata, aby połączyli siły w walce z zagrożeniami nasilającymi się na całym globie.

BOHATEROWIE I ZŁOCZYŃCY STAJĄ TWARZĄ W TWARZ
W MISJACH W TRYBIE WSPÓŁPRACY

W nowych, wypełnionych akcją misjach fabularnych w trybie współpracy gracze poznają nowe oblicze organizacji Overwatch, gdy Winston, Smuga i pozostali członkowie oryginalnego składu grupy specjalnej połączą siły z nowymi rekrutami. Gracze odegrają ważną rolę w kontynuacji misji Overwatch. Wezmą udział w dynamicznych misjach dla czterech graczy, których stawka będzie niezwykle wysoka. Wraz z rozwojem fabuły gracze będą dobierać się w czteroosobowe drużyny o zmiennych składach, a następnie ruszą do walki z Sektorem Zero. Odkrywając motywy kryjące się za atakami omników, staną twarzą w twarz z nowymi zagrożeniami nasilającymi się na całym globie.

Walka o lepsze jutro będzie kontynuowana w misjach bohaterów. Zespół Overwatch odpowie na wezwanie i wyruszy do wskazanych miejsc rozsianych po całym globie, by realizować różnorodne misje. Bohaterowie będą musieli wznieść się na wyżyny umiejętności, stając w obronie miast przed inwazjami robotów, mierząc się z najlepszymi agentami Szponu i tocząc walkę ze złowrogimi siłami opanowującymi świat. Ten niesamowicie regrywalny tryb pozwoli graczom awansować ulubionych bohaterów i odblokować potężne opcje ich modyfikacji, dzięki którym będą mogli wzmocnić zdolności i zdobyć przewagę w nierównej walce z siłami wroga. Sami zdecydujecie, czy Ogniste Uderzenie Reinhardta ma podpalać pobliskich wrogów, czy lepiej zmodyfikować jego młot tak, aby leciał z coraz większą prędkością. Miotacz Endotermiczny Mei można przerobić tak, by zamrożeni wrogowie otrzymywali większe obrażenia i rozpadali się na zabójcze odłamki lodu. Wybór należy do graczy.

NOWA ERA EPICKIEJ RYWALIZACJI

Overwatch 2 będzie też początkiem nowej ery w cieszącym się światowym uznaniem trybie rywalizacji 6 na 6. Wszyscy bohaterowie, mapy i tryby oryginalnej gry – wraz z osiągnięciami i łupami obecnych graczy – zostaną przeniesione do jej kontynuacji. Co więcej, do znanych już bohaterów dołączy cała plejada nowych, grywalnych postaci, a świat gry rozrośnie się dzięki kolejnym mapom i miejscom. Gracze zmierzą się też na nowym typie mapy Przepychance, gdzie drużyny walczą o kontrolę nad robotem, próbując przemieścić go do swojego celu na mapie. W Overwatch 2 pojawi się również ulepszony interfejs, a także usprawnienia wizualne i zmodernizowany silnik. Dzięki tym nowościom pola walki oraz wasi ulubieni bohaterowie zabłysną nowym poziomem dbałości o szczegóły.

Nadejście Overwatch 2 nie oznacza jednak, że Blizzard ustaje w wysiłkach na rzecz wspierania dotychczasowej społeczności Overwatch. Obecni gracze Overwatch będą mogli walczyć u boku posiadaczy Overwatch 2 podczas wspólnej wieloosobowej rozgrywki PvP, korzystając z nowych bohaterów i map. Dzięki temu zabiegowi rozgrywka PvP będąca fundamentem pierwszej części nie straci żywotności, mimo że Overwatch 2 zapoczątkuje nową erę w dziejach gry.Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz