WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Aktualizacja 8.2.5 już na serwerach! Oto zwieńczenie kampanii wojennej!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Patch

Aktualizacja 8.2.5 już na serwerach! Oto zwieńczenie kampanii wojennej!

  Kumbol:
/Files/825_premiera_head.jpg

Od wczoraj w Ameryce, a dziś na serwerach w Europie wylądowała aktualizacja 8.2.5 do World of Warcraft. Choć wersja sugeruje tylko pomniejsze nowości, w sferze fabularnej to najważniejsza łatka od premiery Battle for Azeroth.

Finał kampanii wojennej

Od dziś po zalogowaniu gracze mogą ukończyć finałowy rozdział kampanii wojennej - serii specjalnych zadań stanowiących oś narracji aktualnego dodatku. Blizzard konkluduje kampanię z przytupem, dając nam dziś łącznie niemal 10 minut przerywników wideo - w tym ponad 6-minutową wysokiej jakości animację.

Uwaga: wielkie spoilery!

Aktualizacja 30.09.2019: Blizzard opublikował na oficjalnym polskim kanale World of Warcraft 24-minutowy montaż animacji opowiadający całą historię wojny Hordy i Przymierza z Battle for Azeroth okraszony polskimi napisami. Montaż zawiera najnowszy cinematic (17:22), ale bez poprzedzającego go filmiku z wieży.

Obie scenki osobno obejrzycie rozwijając blok Spoiler.


Spoiler (pokażukryj)

Synchronizacja grupy - przyjemniejsza gra ze znajomymi na niższych poziomach

Istotną nową funkcją debiutującą w 8.2.5 jest synchronizacja grupy. Dzięki niej tymczasowo obniżymy poziom naszej postaci tak, by lepiej pasował do najniższego poziomem kolegi w grupie. Tę nową opcję uruchomimy z poziomu mapy/quest loga.


Skalowanie odbywa się wg widełek maksymalnych poziomów dodatków, które ogrywa postać znajomego. Jeśli jest na poziomie 83 (strefy z Cataclysm), nasza postać zeskaluje się siłą do 85 (maksimum w Cataclysm), ale jeśli znajomy questuje dopiero w oryginalnych strefach np. na poziomie 21, my "spadniemy" do 60. Warto odnotować, że w przeciwieństwie do skalowania funkcjonującego w ramach Timewalkingu, nasza postać będzie traciła dostęp do umiejętności z wyższych poziomów.

Funkcja pozwala na wspólnie wykonywanie zadań - także tych, które już dawno wykonaliśmy. Zostaniemy za nie nawet wynagrodzeni nagrodami odpowiednimi do prawdziwego poziomu naszej postaci!

W praktyce więc, zupełnie znienacka, niemal cały system zadań i nagromadzona gigantyczna treść World of Warcraft stała się powtarzalna i możliwa do przechodzenia w nieskończoność na tej samej postaci. Czy to jaskółka zwiastująca dalsze zmiany w rozgrywce w tym kierunku? Zobaczymy!

Nowe modele worgenów i goblinów

W duchu odświeżania wizualnego wszystkich starszych grywalnych ras, w 8.2.5 wprowadzono nowe modele worgenów i goblinów. Ponieważ zadebiutowały stosunkowo niedawno, w dodatku Cataclysm, ich "jakość" nie była aż tak kiepska, jak ras klasycznych, a więc i różnice są mniej spektakularne. Blizzard chwali się, że poprawiono nie tylko tekstury modeli, ale też ich szkielet i animacje.


Pszczoła - nowy wierzchowiec dla Przymierza

W Stormsong jak w ulu. Gracze Przymierza, o ile przezwyciężą ewentualne fobie, mogą teraz zdobyć tu i dosiąść gigantyczną pszczołę. Na pocieszenie postacie obu frakcji mogą liczyć na inne pomniejsze gadżety i zabawki z pszczelim motywem.


Powrót programu Recruit-a-Friend

Po niewielkiej przerwie Blizzard przywrócił program Recruit-a-Friend, który działa teraz nieco inaczej i oferuje całkiem nowe nagrody, godne najbardziej wytrwałych podróżników! Możecie zaprosić do gry maksymalnie 10 osób - całkiem nowych graczy lub takich, którzy nie odwiedzali Azeroth przynajmniej od 2 lat. Jeśli do Was dołączą, będziecie mogli wspólnie cieszyć się bonusem 50% do zdobywanego doświadczenia i zdolnością teleportowania do siebie zrekrutowanego kompana.

Im więcej miesięcy czasu gry wykupi Wasz znajomy, tym bardziej atrakcyjne nagrody będziecie mogli zdobyć. Są to m.in nowe zestawy ekwipunku do transmogryfikacji, zwierzaki i wierzchowce - wszystko w bardzo archeologicznym stylu!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz