WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Nowe gadżety w sklepie Blizzarda wspierają turnieje e-sportowe

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Nowe gadżety w sklepie Blizzarda wspierają turnieje e-sportowe

  Quass:
https://wowcenter.pl/Files/wow_shoptoys_head.jpg

Blizzard wprowadził dzisiaj do sklepu Battle.net dwa przedmioty. Tym razem jest to coś nowego: dwa gadżety, każdy za cenę 10€, których zakup wspiera częściowo rozgrywki esportowe w World of Warcraft. 25% zysków ze ich sprzedaży do 15 października zostanie przekazane na pulę nagród tegorocznych turniejów finałowych Arena World Championship (AWC) oraz Mythic Dungeon International (MDI). Te gadżety to:

Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
https://wowcenter.pl/Files/wow_shoptoys_01.jpg

Fajerwerki: Duma Lwa i Potęga Hordy

Uczcij swoje zwycięstwa feerią barw i świateł

Czy jest coś, co sprawia większą satysfakcję, niż pokonanie godnego przeciwnika w honorowym pojedynku? Jest! Podłożenie pod świeżego nieboszczyka ładunku wybuchowego! Rozświetl niebo nad dopiero co pokonanym wrogim graczem dzięki tym fajerwerkom wielorazowego użytku i wyślij frakcji przeciwnej jednoznaczną wiadomość.

Przez ograniczony czas 25% zysków ze sprzedaży zabawki zasili pulę nagród tegorocznych turniejów finałowych Arena World Championship (AWC) oraz Mythic Dungeon International (MDI). Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.

Co kryje się w pudle z zabawkami?
  • Niech niebo rozświetlą barwy twojej frakcji: Te fajerwerki to nowy, iście wybuchowy sposób, by ogłosić światu przynależność do wybranej przez siebie frakcji podczas pojedynków z wrogimi graczami – czy to na polach bitew (Battlegrounds), na arenach, czy też w otwartym świecie. Wystarczy, że umieścisz fajerwerki na zwłokach pokonanego niedawno gracza z przeciwnej frakcji, a już niebawem niebo rozświetli wspaniały pokaz pirotechniczny.
  • Pakiet różności: Fajerwerki wybuchną, rozświetlając niebo jednym z kilku inspirowanych frakcjami wzorów. Zachwycaj się lwem Wichrogrodu i wydaj okrzyk bojowy pod symbolem Hordy. Postaraj się z wrażenia nie upuścić miecza.
  • Coś miłego – dla każdego: Zabawka trafi do ciebie natychmiast po sfinalizowaniu zakupu. Zakup obejmuje fajerwerki obu frakcji – możesz z nich korzystać, ile dusza zapragnie! Po aktywacji zabawka będzie dostępna dla wszystkich postaci (także tych, które stworzone zostaną w przyszłości) w grze World of Warcraft na danym koncie Blizzard w danym regionie.

Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
https://wowcenter.pl/Files/wow_shoptoys_02.jpg

Latarnia Mistrza Przemian

Graj jak prawdziwy boss!

Eteryczni mają w zanadrzu nową sztuczkę i z chęcią przemierzą Otchłań, by pomóc ci zmylić przeciwników i zasiać ziarno chaosu na polu bitwy. Wykorzystaj tę latarnię, aby wezwać Eterycznego Mistrza Przemian (Ethereal Transmorpher), który może zamienić ciebie i twoich sojuszników w najpotężniejsze czarne charaktery znane z historii Azeroth.

Przez ograniczony czas 25% zysków ze sprzedaży zabawki zasili pulę nagród tegorocznych turniejów finałowych Arena World Championship (AWC) oraz Mythic Dungeon International (MDI). Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.

Co kryje się w pudle z zabawkami?
  • Poczuj się jak Czarnoręki: Eteryczny Mistrz Przemian może na jakiś czas zmienić cię losowo w jednego z dziesiątków epickich przeciwników, którym przyszło ci stawić czoła podczas twoich przygód. Czy los sprawi, że przybierzesz postać wielkiej mistrzyni Elisande, czy może przeznaczona ci jest pokraczna forma wypaczonego przez magię Cienia Ner'zhula?
  • Twoja osobista liga zła: Po przyzwaniu Eteryczny Mistrz Przemian (Ethereal Transmorpher) będzie skłonny zmienić postać każdego chętnego członka twojej drużyny lub grupy rajdowej. Zbierz przyjaciół, wyruszcie razem do podziemi i pokażcie bossom, kto tu naprawdę rządzi!
  • Coś miłego – dla każdego: Latarnia Mistrza Przemian (Transmorpher Beacon) trafi do ciebie natychmiast po sfinalizowaniu zakupu. Po aktywacji zabawka będzie dostępna dla wszystkich postaci (także tych, które stworzone zostaną w przyszłości) w grze World of Warcraft na danym koncie Blizzard w danym regionie.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz