WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Zapraszamy na Game Music Festival we Wrocławiu!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Wydarzenie

Zapraszamy na Game Music Festival we Wrocławiu!

  Kumbol:
/Files/gamemusicfestiwal_header.jpg

Już pod koniec października tego roku we Wrocławiu, w Narodowym Forum Muzyki odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla fanów ścieżek dźwiękowych z gier wideo. Game Music Festival - bo o nim mowa - to pierwszy w Polsce festiwal w całości poświęcony muzyce z gier. Miło nam poinformować, że portal WoWCenter.pl objął patronat medialny nad tym wydarzeniem, a w szczególności koncertem The Symphony of the Storm wypełnionym muzyką z gier Blizzard Entertainment!

Na dwa dni, 26 i 27 października 2018, wrocławskie Narodowe Forum Muzyki zamieni się w świątynię muzyki z gier. W czasie imprezy wystąpi łącznie kilkuset muzyków wykonujących znane suity w czasie czterech wyjątkowych koncertów. Zabrzmi muzyka z Grim Fandango, Ori and the Blind Forest, serii Heroes of Might and Magic, a także (przede wszystkim!) z Diablo, StarCraft i World of Warcraft!

/Files/symphony_of_the_storm_box.jpg

Poświęcony muzyce z gier Blizzarda koncert The Symphony of the Storm będzie jednocześnie finałem festiwalu. To monumentalne dzieło składające się z trzech suit: pierwsza – poświęcona w całości serii Diablo, druga – prezentująca melodie z World of Warcraft i dodatków, oraz trzecia – zawierająca utwory znane z obu części StarCraft. Symfonię wykona pełna orkiestra oraz chór Narodowego Forum Muzyki; łącznie ponad 120 muzyków na scenie. Na miejscu pojawi się także Neal Acree, jeden z czołowych kompozytorów Blizzarda, który odpowiada między innymi za Anduin Theme z Legionu, Nightsong oraz większość muzyki z cinematików i cutscenek z World of Warcraft (w tym film wprowadzający dodatku Battle for Azeroth).


Jeśli jeszcze nie macie biletu na ten koncert, lepiej się pośpieszcie - została ich już tylko garstka! Potrzebujecie dodatkowej rekomendacji? To może posłuchajcie, jak festiwal zapowiada sam Neal Acree:Game Music Festival: Pozostałe koncerty

Festiwal otworzy koncert The Symphony of Heroes, który wykona 80-osobowa orkiestra NFM. Dzieło składa się z trzech suit – każda prezentuje porywającą muzykę Paula Romero z jednej z części serii Heroes of Might and Magic. Suita pierwsza to muzyka z II części HoM&M. Na suitę drugą złożą się najpiękniejsze fragmenty ścieżki dźwiękowej z Heroes III. Trzecia, ostatnia suita zawierać będzie utwory, które można usłyszeć w IV części serii. Ubiegłoroczna premiera The Symphony of Heroes odniosła olbrzymi sukces, a bilety wyprzedały się na kilka tygodni przed wydarzeniem.


/Files/gmfest_3concerts.jpg

Wieczorowa gala 26 października będzie hołdem dla nietuzinkowej gry przygodowej Grim Fandango, która świętuje w tym roku swoje 20-lecie. W ramach uroczystej gali The Jazz of Grim Fandango w NFM zagoszczą jazzowe klimaty z najwyższej półki autorstwa Petera McConnella w wykonaniu rewelacyjnego Big Bandu Bartosza Pernala. Disney Interactive oraz Double Fine Productions oficjalnie weszli we współpracę z organizatorami festiwalu, a galę zaszczyci obecnością sam kompozytor muzyki z Grim Fandango.


Fani gier Blizzarda również mogą kojarzyć twórczość Petera McConnella - odpowiada on za niemal całość ścieżki dźwiękowej w Hearthstone: Heroes of Warcraft. Dwóch kompozytorów muzyki do gier Blizzarda we własnej osobie w Polsce - jak Wam to brzmi? ;-)

Drugiego dnia imprezy, przed wielkim Blizzardowym finałem, usłyszymy magiczne brzmienia z gry Ori and the Blind Forest. Rozbudowane dzieło The Symphony of the Forest wprowadzi widownię w świat wyrafinowanej muzyki autorstwa Garetha Cokera, który osobiście pojawi się we Wrocławiu. Będzie to światowa premiera tej ścieżki dźwiękowej wykonanej na żywo w tak bogatej formie.


Goście specjalni Game Music Festival.
Od lewej - kompozytorzy Neal Acree, Peter McConnell i Gareth Coker.


Bilety na poszczególne wydarzenia możecie kupić na oficjalnej stronie festiwalu. Dostępny jest również karnet na cały festiwal, który obejmuje wszystkie koncerty. W czasie festiwalu odbędą się także liczne panele dyskusyjne i warsztaty o charakterze otwartym.

Z przyjemnością objęliśmy patronat medialny nad tą unikatową imprezą. O wszystkich kolejnych szczegółach dowiecie się na łamach WoWCenter.pl jako pierwsi!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz