WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Aktywności i nagrody, które znikną wraz z aktualizacją 8.0

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Aktywności i nagrody, które znikną wraz z aktualizacją 8.0

  Quass:
https://wowcenter.pl/Files/bfa_beforeprepatch_head.jpg

Wszystko wskazuje na to, że już za kilka tygodni (jeśli nie dni) na oficjalne serwery trafi pomostowa aktualizacja 8.0, będąca przedsmakiem dodatku Battle for Azeroth. Jednocześnie z World of Warcraft usunięte zostanie kilka elementów rozgrywki, nagród i osiągnięć, dlatego tym artykule chcemy przybliżyć Wam, na czym powinniście się skupić w najbliższym czasie, jeśli nie chcecie przeoczyć najważniejszych rzeczy.

Antorus, the Burning Throne


Tak jak w przypadku poprzednich rajdów, po wprowadzeniu nowej aktualizacji nie będzie można już zdobyć osiągnięć Ahead of the Curve: Argus the Unmaker oraz Cutting Edge: Argus the Unmaker, przyznawanych za pokonanie ostatniego bossa w rajdzie Antorus, the Burning Throne na dwóch najwyższych poziomach trudności.

Po premierze nowego dodatku nie będzie również możliwe zdobycie wierzchowca Violet Spellwing za ukończenie rajdu w trybach heroicznym i mitycznym poprzez zadanie Blood of a Titan. Warto też zwrócić uwagę na wierzchowce Fiendish Hellfire Core z Gul'dana w Nighthold i Shackled Ur'zul z Argusa - wciąż będą dostępne, ale szansa na łup w trybie mitycznym spadnie ze 100% do 1%.

Wygląd artefaktu z Mage Tower


Po premierze aktualizacji 8.0 nie będzie już możliwe zdobycie unikalnego modelu artefaktu, który przyznawany jest za ukończenie wyzwania klasowego przy budowli Mage Tower na Broken Shore. Ponieważ nowy dodatek zbliża się wielkimi krokami, War Councilor Victoria, która pozwala na jego rozpoczęcie, jest teraz dostępna dla graczy 24/7.

Jeśli wcześniej nie próbowaliście swoich sił z tym wyzwaniem, pierwsza próba jest zawsze darmowa, lecz każda następna będzie wymagała poświęcenia pewnej ilości Nethershards. Dostęp do wyzwania ma każda postać na 110 poziomie, która ukończyła serię zadań ulepszającą artefakt z aktualizacji 7.2 i osiągnęła 35 poziom swojej broni.

First Aid

Drugorzędna profesja First Aid, która dotychczas umożliwiała tworzenie leczących bandaży, zostanie usunięta w aktualizacji pomostowej Battle for Azeroth - bandaże staną się specjalnością profesji Tailoring. Oznacza to, że jakiekolwiek osiągnięcia powiązane z First Aid przejdą do sekcji Feats of Strength i nie będzie ich można już zdobyć.

Player vs. Player


Po zakończeniu 7 sezonu PvP w Legionie zniknie szansa na zdobycie osiągnięcia Demonic Elite i powiązanego z nim unikalnego zestawu do transmogryfikacji. Nie jest to jednak jedyna zmiana, gdyż w Battle for Azeroth nie będą dostępne dwa stare pola bitew:

Ashran

Nie jest to co prawda ulubione miejsce graczy PvP, ale osiągnięcia z Ashran przemienią się wkrótce w Feats of Strength, gdyż na czas nieokreślony to otwarte pole bitwy z Warlords of Draenor ma zniknąć.

Strand of the Ancients

Podobnie jak Ashran, pole bitwy Strand of the Ancients zostanie zamknięte na czas nieokreślony i powiązane z nim osiągnięcia przejdą do zakładki Feats of Strength.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz