WoWCenter.pl
Marcin Polewczak zdobył osiągnięcie Blackfathom Deeps.     
Tooly zdobył Drape of Benediction.     
Quiku spełnił kryterium osiągnięcia Azeroth at War: Kalimdor on Fire.     
perseusz spełnił kryterium Obtain 400 mounts osiągnięcia A Horde of Hoofbeats.     
St3aDq zabił Warmaster Blackhorn po raz 12.     
Kamaro spełnił kryterium Honorable Kill osiągnięcia Band of Brothers.     
Veigh zabił Zul, Reborn (Normal Uldir) po raz 1.     
Krupek zdobył osiągnięcie WoW's 14th Anniversary.     
Alduviel zdobył osiągnięcie Explore Nazmir.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Ploza spełnił kryterium osiągnięcia Azeroth at War: After Lordaeron.     
Ishar spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Watus zabił Kael'thas Sunstrider po raz 2.     
liq spełnił kryterium Hunter osiągnięcia Troll Slayer.     
Quass zdobył osiągnięcie WoW's 14th Anniversary.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     

Aktywności i nagrody, które znikną wraz z aktualizacją 8.0

Artykuł

Aktywności i nagrody, które znikną wraz z aktualizacją 8.0

  Quass:
https://wowcenter.pl/Files/bfa_beforeprepatch_head.jpg

Wszystko wskazuje na to, że już za kilka tygodni (jeśli nie dni) na oficjalne serwery trafi pomostowa aktualizacja 8.0, będąca przedsmakiem dodatku Battle for Azeroth. Jednocześnie z World of Warcraft usunięte zostanie kilka elementów rozgrywki, nagród i osiągnięć, dlatego tym artykule chcemy przybliżyć Wam, na czym powinniście się skupić w najbliższym czasie, jeśli nie chcecie przeoczyć najważniejszych rzeczy.

Antorus, the Burning Throne


Tak jak w przypadku poprzednich rajdów, po wprowadzeniu nowej aktualizacji nie będzie można już zdobyć osiągnięć Ahead of the Curve: Argus the Unmaker oraz Cutting Edge: Argus the Unmaker, przyznawanych za pokonanie ostatniego bossa w rajdzie Antorus, the Burning Throne na dwóch najwyższych poziomach trudności.

Po premierze nowego dodatku nie będzie również możliwe zdobycie wierzchowca Violet Spellwing za ukończenie rajdu w trybach heroicznym i mitycznym poprzez zadanie Blood of a Titan. Warto też zwrócić uwagę na wierzchowce Fiendish Hellfire Core z Gul'dana w Nighthold i Shackled Ur'zul z Argusa - wciąż będą dostępne, ale szansa na łup w trybie mitycznym spadnie ze 100% do 1%.

Wygląd artefaktu z Mage Tower


Po premierze aktualizacji 8.0 nie będzie już możliwe zdobycie unikalnego modelu artefaktu, który przyznawany jest za ukończenie wyzwania klasowego przy budowli Mage Tower na Broken Shore. Ponieważ nowy dodatek zbliża się wielkimi krokami, War Councilor Victoria, która pozwala na jego rozpoczęcie, jest teraz dostępna dla graczy 24/7.

Jeśli wcześniej nie próbowaliście swoich sił z tym wyzwaniem, pierwsza próba jest zawsze darmowa, lecz każda następna będzie wymagała poświęcenia pewnej ilości Nethershards. Dostęp do wyzwania ma każda postać na 110 poziomie, która ukończyła serię zadań ulepszającą artefakt z aktualizacji 7.2 i osiągnęła 35 poziom swojej broni.

First Aid

Drugorzędna profesja First Aid, która dotychczas umożliwiała tworzenie leczących bandaży, zostanie usunięta w aktualizacji pomostowej Battle for Azeroth - bandaże staną się specjalnością profesji Tailoring. Oznacza to, że jakiekolwiek osiągnięcia powiązane z First Aid przejdą do sekcji Feats of Strength i nie będzie ich można już zdobyć.

Player vs. Player


Po zakończeniu 7 sezonu PvP w Legionie zniknie szansa na zdobycie osiągnięcia Demonic Elite i powiązanego z nim unikalnego zestawu do transmogryfikacji. Nie jest to jednak jedyna zmiana, gdyż w Battle for Azeroth nie będą dostępne dwa stare pola bitew:

Ashran

Nie jest to co prawda ulubione miejsce graczy PvP, ale osiągnięcia z Ashran przemienią się wkrótce w Feats of Strength, gdyż na czas nieokreślony to otwarte pole bitwy z Warlords of Draenor ma zniknąć.

Strand of the Ancients

Podobnie jak Ashran, pole bitwy Strand of the Ancients zostanie zamknięte na czas nieokreślony i powiązane z nim osiągnięcia przejdą do zakładki Feats of Strength.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz