WoWCenter.pl
Targot spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Tooly zdobył Mythic Keystone.     
Szymqq zdobył osiągnięcie The Alterac Blitz.     
Vantu spełnił kryterium Death Knight osiągnięcia Worgen Slayer.     
Evelkaxxmysz zdobył Mythic Keystone.     
Nikandra zdobył Wyrmtongue's Cache Key.     
MakaO zdobył osiągnięcie Honor Level 20.     
Gelu zdobył Cavern Slitherer Pauldrons.     
Harcok zdobył Mythic Keystone.     
Watus zdobył Drinking Horn Cover.     
Makoto zdobył Mythic Keystone.     
Jazz zdobył osiągnięcie Honor Level 15.     
Martwywilk spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kuturin zdobył Cord of the High Priest.     
Krukowaty zabił Warlord Blackhand (Mythic Blackrock Foundry) po raz 1.     
Ishar spełnił kryterium Death Knight osiągnięcia Blood Elf Slayer.     
Paxzon zdobył osiągnięcie End of the Line.     
SPEKTO zabił Nalak po raz 4.     

World of Warcraft: Cisza przed burzą - w księgarniach już od 18 lipca

Draenei

Uzbrojeni w ich niewzruszoną wiarę w Światło, draenei wraz z Przymierzem pokonali swych antycznych demonicznych rywali.

Czytaj dalej...
Ważne

World of Warcraft: Cisza przed burzą - w księgarniach już od 18 lipca

  Quass: Tagi: wow, battle-for-azeroth, before-the-storm, cisza-przed-burza, ksiazka, powiesc, christie-golden, blizzard, anduin, sylvanas
https://wowcenter.pl/Files/beforethestorm_ann_head.jpg

Konkurs: Wygraj jeden z 50 kluczy do bety Battle for Azeroth!

Możemy w końcu oficjalnie potwierdzić - najnowsza książka z uniwersum World of Warcraft i jednocześnie prolog do nadchodzącego dodatku Battle for Azeroth, pojawi się w polskich księgarniach już 18 lipca nakładem wydawnictwa Insignis! Cisza przed burzą autorstwa Christie Golden to historia opowiedziana z dwóch perspektyw: Anduina Wrynna, nowego króla Przymierza, który zmaga się z obowiązkami władcy po śmierci swojego ojca, a także Sylvanas Windrunner, królowej nieumarłych, wybranej na przywódczynię Hordy przez Vol'jina na łożu śmierci.

Chociaż Płonący Legion został pokonany, to nowy, tajemniczy surowiec odnaleziony w efekcie ostatniego ataku Sargerasa na planetę zaczyna budzić zainteresowanie zarówno Hordy, jak i Przymierza. W międzyczasie pośród nieumarłych zrodziła się nowa frakcja, która pragnie zjednoczenia ze światem żywych, a na horyzoncie jawi się konflikt, który raz jeszcze zatrzęsie Azeroth w posadach...

World of Warcraft: Cisza przed burzą

Azeroth umiera.

Siły Hordy i Przymierza odniosły zwycięstwo nad zastępami Płonącego Legionu, ale pod powierzchnią świata czyha prawdziwa katastrofa. W sercu Azeroth zieje śmiercionośna rana, otwarta ciosem miecza upadłego tytana Sargerasa w jego ostatnim akcie okrucieństwa.

Anduin Wrynn, król Wichrogrodu, i Sylwana Bieżywiatr, wódz Hordy i królowa Porzuconych, nie mają wiele czasu, by odbudować to, co zniszczyła wojna, i jeszcze mniej na opłakiwanie tego, co utracili. Straszliwa rana Azeroth sprawiła, że na powierzchnię wypłynął tajemniczy materiał zwany azerytem. We właściwych rękach ta dziwna złocista substancja zdolna jest tworzyć rzeczy niesamowite, w niewłaściwych – może doprowadzić do niewyobrażalnych zniszczeń.

Podczas gdy siły Hordy i Przymierza na wyścigi próbują odkryć tajemnice azerytu i uleczyć zraniony świat, Anduin wprowadza w życie desperacki pomysł zaprowadzenia trwałego pokoju między zwaśnionymi stronami. Azeryt zagraża równowadze sił, zatem Anduin musi zdobyć zaufanie Sylwany; Mroczna Pani ma jednak własne plany.

Aby pokój był możliwy, lata przelewu krwi i wzajemnej nienawiści muszą raz na zawsze przejść do historii. Pozostają jednak sprawy, których żadna ze stron nie chce zaakceptować, ambicje, z których trudno zrezygnować, i odraza, której nie sposób przezwyciężyć. Zarówno Horda, jak i Przymierze pragną ujarzmić potęgę azerytu, a ich nieprzerwany konflikt grozi wybuchem wojny, która pochłonie wszystkich… i przypieczętuje zagładę Azeroth.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz