WoWCenter.pl
AsaGorth zdobył osiągnięcie Trick or Treat!.     
Foster93 zdobył osiągnięcie That Sparkling Smile.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Vampyr78 zabił Kil'jaeden po raz 5.     
Dropson ukończył próbę Xuen po raz 2.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Evelkaxxmysz spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Niecodzienny zabił Argus the Unmaker (Mythic Antorus, the Burning Throne) po raz 2.     
basel1 zdobył Spearfisher's Band.     
Vitharion zdobył Blood Bog Headcover.     
w0y7a5 zdobył osiągnięcie Storm's Wake.     
Lis25 zdobył Squallshaper Vestments.     
St3aDq zdobył osiągnięcie Mythic: Portal Keeper Hasabel.     

The Symphony of the Storm: Koncert muzyki z gier Blizzarda we Wrocławiu

Wydarzenie

The Symphony of the Storm: Koncert muzyki z gier Blizzarda we Wrocławiu

  Quass:
https://wowcenter.pl/Files/sots_concert_head.jpg

27 października 2018 w Narodowym Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu odbędzie się koncert The Symphony of the Storm w ramach Game Music Festival. Ponad 120 muzyków - w tym chór i orkiestra symfoniczna NFM - zabiorą Was w podróż po światach Blizzarda, wykonując słynne utwory z uniwersów World of Warcraft, StarCraft i Diablo, które przez lata utrwaliły się w pamięci graczy.

Na miejscu ma pojawić się Neal Acree, jeden z czołowych kompozytorów Blizzarda, który odpowiada między innymi za Anduin Theme z Legionu, Nightsong oraz większość muzyki z cinematików i cutscenek z World of Warcraft (wliczając w to zaprezentowany na BlizzConie film wprowadzający dodatku Battle for Azeroth).


Game Music Festival obejmuje w sumie cztery koncerty, skupiające się na czterech różnych grach. Pierwszy z nich to The Symphony of Heroes (26 października), podczas którego będziecie mogli usłyszeć muzykę z drugiej, trzeciej i czwartej części Heroes of Might and Magic. Wieczorem tego samego dnia odbędzie się gala The Jazz of Grim Fandango, a w NFM zagoszczą jazzowe klimaty z najwyższej półki autorstwa Petera McConnella w wykonaniu rewelacyjnego Big Bandu Bartosza Pernala.


Następny dzień rozpocznie się koncertem The Symphony of the Forest, a budynek NFM wypełnią magiczne brzmienia z obsypanej nagrodami gry Ori and the Blind Forest, których autor, Gareth Coker, osobiście pojawi się we Wrocławiu. Festiwal zamknie wspomniany na początku koncert The Symphony of the Storm, oddający hołd muzyce z gier Blizzarda.

Bilety na poszczególne wydarzenia możecie kupić na oficjalnej stronie festiwalu. Dostępny jest również karnet na cały festiwal, który obejmuje wszystkie koncerty.


Od lewej - kompozytorzy Neal Acree, Peter McConnell i Gareth Coker.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz