WoWCenter.pl
AsaGorth zdobył osiągnięcie Trick or Treat!.     
Foster93 zdobył osiągnięcie That Sparkling Smile.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Vampyr78 zabił Kil'jaeden po raz 5.     
Dropson ukończył próbę Xuen po raz 2.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Evelkaxxmysz spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Niecodzienny zabił Argus the Unmaker (Mythic Antorus, the Burning Throne) po raz 2.     
basel1 zdobył Spearfisher's Band.     
Vitharion zdobył Blood Bog Headcover.     
w0y7a5 zdobył osiągnięcie Storm's Wake.     
Lis25 zdobył Squallshaper Vestments.     
St3aDq zdobył osiągnięcie Mythic: Portal Keeper Hasabel.     

Raport z Bety: Boralus, główne miasto Przymierza w Battle for Azeroth

Artykuł

Raport z Bety: Boralus, główne miasto Przymierza w Battle for Azeroth

  Quass:
https://wowcenter.pl/Files/bfa_beta_boralus_head.jpg

Po wielu buildach testowych, Boralus, główne miasto Przymierza w nadchodzącym dodatku, w końcu zaczęło przybierać bardziej sensowną formę (chociaż do ukończenia wciąż trochę brakuje). Zmontowaliśmy więc filmik, w którym możecie zobaczyć, jak na ten moment wygląda stolica królestwa Kul Tiras, w której gracze Przymierza bez wątpienia spędzą w Battle for Azeroth sporo czasu.

Boralus to ogromne miasto portowe, nad którym władzę sprawuje rodzina Proudmoore, a w szczególności matka Jainy, Katherine. Bohaterowie Przymierza znaleźli dla siebie miejsce w jego północnej części handlowej, zwanej Tradewinds Market. Znajdują się tam potrzebni sprzedawcy, nauczyciele profesji, a dodatkowo lokacja ta zapewnia łatwy dostęp do doków. W północnej części zlokalizowane są też stocznie i magazyny.


Nieco niżej, w dzielnicy Hook Point, natraficie między innymi na sprzedawców ryb i mięsa oraz garnizon, gdzie przetrzymywani są pojmani więźniowie. Miejsce to jest częściowo opanowane przez gang Scrimshaw. W centralnej części miasta znajduje się Proudmoore Keep, siedziba Katherine Proudmoore. Za twierdzą jest akademia, gdzie kadeci szkoleni są na obrońców Boralus. Nieopodal zlokalizowany jest też plac Unity Square, poświęcony wszystkim czterem potężnym rodzinom z Kul Tiras - stoi tam pomnik Daelina Proudmoore.

Idąc dalej na południe, znajdziecie liczne drogie tawerny i kawiarnie. Crosswind Commons i The Outroad zaludnione są przez mniej zamożnych mieszkańców, tragarzy i rybaków. Na odrębnej wyspie, na krańcu Boralus, mieści się klasztor Stormsong Monastery pełen wrogo nastawionych kapłanów (niektórym z głów wyrastają macki - dosyć podejrzane miejsce).


Zauważyliśmy też, że w nocy miasto jest bardzo zaciemnione. Wygląda to klimatycznie, ale nie mamy pewności, czy jest to zamierzony efekt i czy Blizzard nie zmieni go przed premierą. Po obejrzeniu filmiku, co sądzicie o stolicy graczy Przymierza w Battle for Azeroth?

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz