WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Black Friday 2017: Promocje na Battle.net

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Ważne

Black Friday 2017: Promocje na Battle.net

  Quass:
Sezon przedświątecznych promocji czas zacząć! World of Warcraft i dodatek Legion są teraz dostępne na Battle.net za połowę ceny – obniżek doczekały się też niektóre zestawy wierzchowiec + zwierzak. Oprócz tego możecie zaoszczędzić na Overwatch, Heroes of the Storm oraz Destiny 2.

Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
https://wowcenter.pl/Files/blackfriday17_head.jpg

Okres świąteczny zbliża się wielkimi krokami – sprawcie więc prezent sobie albo znajomemu! Od teraz do 27 listopada możecie skorzystać z dużych promocji na cyfrowe zakupy w grach World of Warcraft, Overwatch, Heroes of the Storm i Destiny 2.

Overwatch

Żołnierze, naukowcy, awanturnicy i odmieńcy mogą dołączyć do walki o przyszłość i zaoszczędzić 50% na cyfrowej wersji PC standardowej edycji Overwatch oraz Overwatch®: Game of the Year.
  • Overwatch zawiera 26 bohaterów, 21 map, osiem trybów rozgrywki i masę zabawy za jedyne 19,99 EUR (39,99 EUR).
  • Overwatch: Game of the Year obejmuje całą zawartość standardowej edycji Overwatch oraz 10 skrzynek z łupami, pięć specjalnych skórek bohaterów i prezenty cyfrowe do gier Heroes of the Storm, World of Warcraft, Diablo III oraz StarCraft II. To wszystko za 29,99 EUR (59,99 EUR).

World of Warcraft

To najlepsza okazja, aby wkroczyć do świata Azeroth! Żądni przygód gracze mogą udać się do sklepu Battle.net i zaoszczędzić aż do 55% na World of Warcraft oraz najnowszym wydanym dodatku, World of Warcraft: Legion (wymaga gry World of Warcraft sprzedawanej osobno):
  • World of Warcraft – Sprawdźcie podstawową wersję gry oraz wszystkie dodatki do niej aż do Warlords of Draenor za jedyne 7,49 EUR (14,99 EUR).
  • Standardowa edycja World of Warcraft: Legion – Odkryjcie Zniszczone Wyspy, zdobądźcie potężny oręż – Artefakt, zapanujcie nad piekielnym gniewem jako łowca demonów i walczcie do poziomu 110 – teraz za jedyne 19,99 EUR (44,99 EUR).
  • Edycja cyfrowa deluxe World of Warcraft: Legion – Zawiera wszystko to, co standardowa edycja gry oraz dodatkową zawartość, w tym wierzchowca Spaczonego Tropiciela Illidarów (Illidari Felstalker), zwierzaka Podgryzka (Nibbles) oraz zawartość cyfrową w grach Heroes of the Storm, StarCraft II i Diablo III za jedyne 34,99 EUR (59,99 EUR).

Heroes of the Storm

Skorzystajcie z niesamowitych promocji i kupcie wybrane zestawy, bohaterów, skórki i wierzchowce w Heroes of the Storm (dostępne w sklepie w grze):

Zaoszczędźcie 31% kupując Zestaw: Czerwone i Czarne, który zawiera Jainę, Li-Ming, D.Vę, Muradina oraz Diablo jak również wybór legendarnych skórek: Otchłanną Jainę Upiorną Władczynię, Li-Ming Pierwszą Wyniesioną, D.Vę Śmiercioskrzydłą, Muradina Marudera oraz Koszmarnego Diablo Najwyższe Zło. Pakietu dopełnia wierzchowiec, legendarny Wściekły obłoczek, który wcześniej był dostępny do kupienia wyłącznie za odłamki!

Zaoszczędźcie na zestawie skórek, który zawiera skórki: Oni Genji, Złowroga Orlica Sylwana, Mroczna Auriel, Garosz z klanu Czarnej Góry, Tyrande Arcykapłanka Cienia, Mroczny Serafin Tyrael, Matriarchini Kasja Krocząca Śmierć, Elitarna Agentka Nova z Dominium, Popielny Nazebo Piekielny Ogień oraz Mroczny Wielki Marszałek Uther.

Wybrani bohaterowie, skórki i wierzchowce będą również dostępni w sprzedaży za klejnoty 50% taniej. Więcej informacji na temat poszczególnych produktów można znaleźć na stronie Heroes of the Storm.

Stymulator na 360 dni również będzie dostępny w sprzedaży przez ograniczony czas! Zapewnijcie sobie 360 dni premii +100% do PD oraz +150% do zdobywanego złota!

Destiny 2

Wyruszcie między gwiazdy dzięki niesamowitym obniżkom (aż do 35%) na cyfrowe wersje edycji standardowej Destiny 2, Destiny 2 z karnetem na dodatki oraz edycji cyfrowej deluxe Destiny 2.

Uwaga: Powyższe oferty specjale na Overwatch, World of Warcraft, Heroes of the Storm i Destiny 2 są dostępne w ramach cyfrowej dystrybucji przez Blizzard Entertainment. Ceny detaliczne w innych sklepach mogą się różnić.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz