WoWCenter.pl
Vampyr78 zabił Sisters of the Moon (Raid Finder Tomb of Sargeras) po raz 1.     
Pavvcik zabił Hounds of Sargeras (Mythic Antorus, the Burning Throne) po raz 2.     
xGlarex zdobył osiągnięcie Thirty Tabards.     
Imtomes zdobył Shiny Shard of the Flame.     
liq zdobył osiągnięcie Thirty Tabards.     
Dansun zdobył Nightborne Noble's Cloak.     
Airwaves zabił Fallen Avatar (Raid Finder Tomb of Sargeras) po raz 3.     
Bernard zdobył osiągnięcie Thirty Tabards.     
Okrutnik zdobył osiągnięcie Ten Tabards.     
Joolsor zdobył osiągnięcie Thirty Tabards.     
Gadzet24 zdobył osiągnięcie Twenty-Five Tabards.     
paramount zabił Talon King Ikiss po raz 2.     
nehbet zdobył osiągnięcie Thirty Tabards.     
Jazz zdobył Imonar's Demi-Gauntlets.     
Zaskroniec zdobył Netherfiend Trousers.     

World of Warcraft: Narodziny Hordy | Od jutra w księgarniach!

Forsaken

Śmierć, zamiast stać się wybawieniem dla ludzi zgładzonych podczas kampanii Króla Lisza, okazała się być ich przekleństwem.

Czytaj dalej...

Społeczności


Ważne

World of Warcraft: Narodziny Hordy | Od jutra w księgarniach!

  Quass: Tagi: wow, world-of-warcraft, narodziny-hordy, ksiazka, fabula, przeklad, wydawnictwo, insignis, christie, golden, polska, premiera
Polskie wydanie powieści World of Warcraft: Narodziny Hordy już jutro trafi do księgarni, nakładem wydawnictwa Insigins! Napisana przez Christie Golden książka przybliża wydarzenia prowadzące do spaczenia orków, budowy Mrocznego Portalu i pierwszej inwazji potężnej Hordy na Azeroth.

Powieść pojawi się w Polsce jako pierwsza część z serii Blizzard Legends, na którą mają składać się najlepsze książki ze świata Warcrafta oraz innych uniwersów Blizzarda (niewykluczone więc, że na polski rynek trafi więcej wcześniej niewydanych tytułów). Na tej stronie możecie przeczytać fragment polskiego przekładu Narodzin Hordy.

World of Warcraft: Narodziny Hordy

Autor: Christie Golden
Data wydania: 15/02/2017
Przekład: Dominika Repeczko
ISBN: 978-83-65315-96-0
Oprawa: miękka
Wymiary: 140 x 209 mm
Strony: 328
Cena katalogowa: 39,99 zł

Wyjątkowa opowieść o magii, sztuce wojennej i bohaterstwie, oparta na bestsellerowej, wielokrotnie nagradzanej serii gier firmy Blizzard Entertainment.

Choć młody wódz Thrall położył kres przekleństwu demonów, które przez pokolenia nękało jego lud, orkowie nadal zmagają się z grzechami swej krwawej przeszłości. Jako siejąca zniszczenie Horda rozpętali kilka wyniszczających wojen przeciwko swemu odwiecznemu wrogowi – Przymierzu. Jednak wściekłość i żądza krwi, które pchnęły orków do niszczenia wszystkiego, co stanęło im na drodze, niemalże pochłonęły ich samych.

Dawno, dawno temu w idyllicznym świecie Draenoru szlachetne klany orków żyły w pokoju ze swymi tajemniczymi sąsiadami: draenei. Jednak niegodziwi wysłannicy Płonącego Legionu mieli inne plany co do obu żyjących w nieświadomości ras. Władca demonów Kil’jaeden zapoczątkował łańcuch wydarzeń, którego efektem miało być nie tylko zniszczenie rasy draenei, ale również przeobrażenie orczych klanów w jedną niepowstrzymaną machinę nienawiści i zniszczenia.


Blizzard Entertainment prezentuje serię Blizzard Legends.

Po 25 latach tworzenia znakomitych, wielokrotnie nagradzanych gier takich jak World of Warcraft, StarCraft i Diablo, Blizzard Entertainment ponownie wydaje swoje najlepsze książki, tym razem w kolekcjonerskiej szacie graficznej. Wśród nich znajdują się bestsellerowe powieści z listy New York Timesa, które wciągną każdego fana fantastyki – nie tylko fanów gier Blizzarda. Zaś ci ostatni – starsi i młodsi – będą mieli okazję poznać wykraczające poza ramy gier historie ich ulubionych bohaterów.

Od 20 lutego książka będzie dostępna również w wersji elektronicznej na iBooks oraz Google Play. A jeśli zamówiliście ją w przedsprzedaży i już do Was dotarła, możecie podzielić się swoimi wstępnymi wrażeniami w komentarzu poniżej.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz