WoWCenter.pl
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
w0y7a5 zdobył osiągnięcie Southern Barrens Quests.     
Targot spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Alduviel zabił Professor Putricide po raz 1.     
St3aDq zdobył Moon Guard Drape.     
Muminek zabił Advisor Melandrus (Mythic Court of Stars) po raz 40.     
Gelu spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Harcok zdobył Mistral Drape.     
Arter spełnił kryterium Death Knight osiągnięcia Goblin Slayer.     
Zaskroniec zabił Hellfire High Council (Normal Hellfire Citadel) po raz 1.     
Krukowaty zabił The Lich King po raz 7.     
Jazz spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
FenomenSSL spełnił kryterium osiągnięcia Admiral.     
staszkastara zdobył osiągnięcie Power Unleashed.     
Tooly spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo zdobył osiągnięcie Fashionista: Legs.     
RobertCziter zdobył osiągnięcie Honor Level 40.     

World of Warcraft: Narodziny Hordy | Od jutra w księgarniach!

Warlock

Warlockowie są magami, którzy zaszli za daleko w zgłębianiu demonicznych mocy. Pochłonięci żądzą posiadania mrocznej wiedzy...

Czytaj dalej...
Ważne

World of Warcraft: Narodziny Hordy | Od jutra w księgarniach!

  Quass: Tagi: wow, world-of-warcraft, narodziny-hordy, ksiazka, fabula, przeklad, wydawnictwo, insignis, christie, golden, polska, premiera
Polskie wydanie powieści World of Warcraft: Narodziny Hordy już jutro trafi do księgarni, nakładem wydawnictwa Insigins! Napisana przez Christie Golden książka przybliża wydarzenia prowadzące do spaczenia orków, budowy Mrocznego Portalu i pierwszej inwazji potężnej Hordy na Azeroth.

Powieść pojawi się w Polsce jako pierwsza część z serii Blizzard Legends, na którą mają składać się najlepsze książki ze świata Warcrafta oraz innych uniwersów Blizzarda (niewykluczone więc, że na polski rynek trafi więcej wcześniej niewydanych tytułów). Na tej stronie możecie przeczytać fragment polskiego przekładu Narodzin Hordy.

World of Warcraft: Narodziny Hordy

Autor: Christie Golden
Data wydania: 15/02/2017
Przekład: Dominika Repeczko
ISBN: 978-83-65315-96-0
Oprawa: miękka
Wymiary: 140 x 209 mm
Strony: 328
Cena katalogowa: 39,99 zł

Wyjątkowa opowieść o magii, sztuce wojennej i bohaterstwie, oparta na bestsellerowej, wielokrotnie nagradzanej serii gier firmy Blizzard Entertainment.

Choć młody wódz Thrall położył kres przekleństwu demonów, które przez pokolenia nękało jego lud, orkowie nadal zmagają się z grzechami swej krwawej przeszłości. Jako siejąca zniszczenie Horda rozpętali kilka wyniszczających wojen przeciwko swemu odwiecznemu wrogowi – Przymierzu. Jednak wściekłość i żądza krwi, które pchnęły orków do niszczenia wszystkiego, co stanęło im na drodze, niemalże pochłonęły ich samych.

Dawno, dawno temu w idyllicznym świecie Draenoru szlachetne klany orków żyły w pokoju ze swymi tajemniczymi sąsiadami: draenei. Jednak niegodziwi wysłannicy Płonącego Legionu mieli inne plany co do obu żyjących w nieświadomości ras. Władca demonów Kil’jaeden zapoczątkował łańcuch wydarzeń, którego efektem miało być nie tylko zniszczenie rasy draenei, ale również przeobrażenie orczych klanów w jedną niepowstrzymaną machinę nienawiści i zniszczenia.


Blizzard Entertainment prezentuje serię Blizzard Legends.

Po 25 latach tworzenia znakomitych, wielokrotnie nagradzanych gier takich jak World of Warcraft, StarCraft i Diablo, Blizzard Entertainment ponownie wydaje swoje najlepsze książki, tym razem w kolekcjonerskiej szacie graficznej. Wśród nich znajdują się bestsellerowe powieści z listy New York Timesa, które wciągną każdego fana fantastyki – nie tylko fanów gier Blizzarda. Zaś ci ostatni – starsi i młodsi – będą mieli okazję poznać wykraczające poza ramy gier historie ich ulubionych bohaterów.

Od 20 lutego książka będzie dostępna również w wersji elektronicznej na iBooks oraz Google Play. A jeśli zamówiliście ją w przedsprzedaży i już do Was dotarła, możecie podzielić się swoimi wstępnymi wrażeniami w komentarzu poniżej.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz