WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Legion | Podziemia: Vault of the Wardens i Violet Hold

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Legion | Podziemia: Vault of the Wardens i Violet Hold

  Quass:
Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
http://wowcenter.pl/Files/legion_prev_dung_01_head.jpg

Na bohaterów Azeroth czeka w Legionie mnóstwo wyzwań, a do najniebezpieczniejszych należą podziemia porozrzucane po Zniszczonych Wyspach. W tej zapowiedzi przyjrzymy się dwóm podziemiom w nowym dodatku: Krypcie Strażniczek (Vault of the Wardens) oraz Purpurowej Strażnicy (Violet Hold).

Krypta StrażniczekWymagany poziom: 110
Położenie: Azsuna
Liczba bossów: 5

Ten sekretny obiekt Strażniczek wykuto głęboko w zboczu góry w Azsunie i zapieczętowano magicznymi zaklęciami, zarówno, aby odstraszyć intruzów, jak i upewnić się, że ukryte wewnątrz potwory nigdy nie uciekną. Najniebezpieczniejsi wrogowie Strażniczek byli uwięzieni w Krypcie, jednak w efekcie zdrady Cordany i ataku Legionu, stworzenia te wędrują teraz bez przeszkód po jej komnatach.

Przemyślenia deweloperów: Pomysł na to podziemie był jednym z pierwszych podczas tworzenia Legionu. Od momentu, kiedy zadecydowaliśmy, że Łowcy Demonów przebudzą się w trakcie ataku na ich więzienie, wiedzieliśmy, że chcemy zaprowadzić graczy w to miejsce raz jeszcze.

W tym podziemiu, gracze wkraczają do zrujnowanej wersji pierwotnie nietkniętej Krypty, gdzie więźniowie przejęli nad nią kontrolę. Kiedy zadecydowaliśmy, jakie potwory pojawią się tutaj w roli bossów, dodaliśmy je również do startowych zadań Łowców Demonów, aby zapewnić ciągłość historii.


Krypta Strażniczek ma trzy kondygnacje, na których znajdziecie pięciu bossów tego podziemia.

The Warden’s Court

Tirathon Saltheril - Niegdyś był sprzymierzeńcem swojego mistrza, ale zawarł pakt z Legionem w zamian za większą moc. Rozgoryczony po latach w zamknięciu, Tirathon jest gotów zadawać ból i cierpienie każdemu, kto stanie na jego drodze. Tym lepiej, jeśli będzie to jeden z jego dawnych ciemiężycieli.

Vault of the Wardens

Inquisitor Tormentorum - Ze wszystkich podłych stworzeń, które służą Legionowi, zakapturzeni inkwizytorzy są prawdopodobnie najbardziej tajemniczy i budzący grozę. Tormentorum przybył tu podczas wstępnego ataku na Kryptę. Dryfując przez komnaty, jego wzrok przeszywa cienie w poszukiwaniu jakiejś istotnej tajemnicy, a inne demony trzymają się od niego z daleka.

Glazer - Jak wiele demonów jego pokroju, Glazer może przekształcić swój wzrok w potężną broń na wrogów. Strażniczki odkryły, że magiczną umiejętność stworzenia można odbić w jego stronę i jednocześnie go osłabić. Wykorzystały tę wiedzę, uwięziły demona i zbudowały specjalną, lustrzaną celę, aby poskromić jego moc - aż do teraz.

Ash’golm - Ash’golm był jednym z poruczników Ragnarosa, który wypalił bolesną ranę na lasach Azeroth, nim Strażniczkom w końcu udało się go okiełznać. Nie będąc w stanie w pełni zgładzić Ash’golma, Strażniczki zamknęły go w lodowym więzieniu. Niestety, niedawne wtargnięcie Legionu osłabiło przeciwdziałania, które trzymały go w mroźnych okowach przez te wszystkie lata...

Vault of the Betrayer

http://wowcenter.pl/Files/legion_prev_dung_01_03.jpg

Cordana Felsong - Zdraczyni. Wyrzutek. Cordana należała do przedniej straży, która podążyła za Garroshem za Mroczny Portal, walcząc u boku Khadgara i starając się zmniejszyć wpływy Rady Cienia. Mroczne zaklęcia Gul’dana znalazły jednak drogę do jej serca, ostatecznie przekształcając ją w jeden z pionków czarnoksiężnika. Niegdyś była wzorem oddania, lecz teraz posłuży jako narzędzie zguby Strażniczek.

Atak na Purpurową StrażnicęWymagany poziom: 105
Położenie: Dalaran
Liczba bossów: 8 (należy pokonać 3 podczas każdego przejścia)

W następstwie kampanii w Northrend i ataku niebieskich smoków na więzienie w Dalaran, Purpurowa Strażnica została naprawiona, a jej cele wypełnione najniebezpieczniejszymi sługami Króla Licza. Teraz, kiedy Dalaran dryfuje nad Zniszczonymi Wyspami jako flagowy okręt w wojnie przeciwko Legionowi, mroczna groźba po raz kolejny szuka sposobu na zaatakowanie Kirin Toru od wewnątrz.

Położona w latającym mieście Dalaran (niedawno przeniesionym na Zniszczone Wyspy), Purpurowa Strażnica zgromadziła nowych więźniów, którzy nie mogą doczekać się zemsty na Kirin Torze.

Przemyślenia Deweloperów: Przemieszczenie Dalaranu na Zniszczone Wyspy oznaczało, że trafi tam również Purpurowa Strażnica. Chociaż wykorzystaliśmy to miejsce przy kilku zadaniach powiązanych z otrzymywaniem Artefaktów i Zakonami Klasowymi, to zawsze pełniło ono funkcję podziemia. Dało nam to szansę na uaktualnienie części mechanik ze starej wersji, jak punkty kontrolne i śledzenie postępów. Mieliśmy też szansę na wykorzystanie stworzeń, których gracze nie widzieli od dłuższego czasu.

Dalaran stanowił ważny punkt organizacyjny podczas kampanii w Northrend, dlatego więzienne cele są wypełnione różnymi rodzajami potworów plagi. W Legionie, podziemie pełni rolę kroku wstecz do czasów Cytadeli Lodowej Korony (Icecrown Cidadel). Legion uwolni na grupy awanturników wrogów mających wiele wspólnego z takimi bossami, jak Blood Queen Lana’thel, Festergut i Rotface czy Sindragosa. Pojawi się również jeden gnom.

Chociaż w Purpurowej Strażnicy uwięzionych jest ośmiu bossów, przy każdym przejściu natraficie na zestaw trzech innych przeciwników.


Millificent Manastorm - Jako niezaprzeczalnie waleczny geniusz inżynierii, Milificent Manastorm wydaje się być całkowitym przeciwieństwem jej męża, Millhouse’a. Sprytna i zaradna, jest siłą, z którą należy się liczyć.

Blood-Princess Thal’ena - Jest córką potężnej San’layn Królowej Lana’thel. Była uwięziona w Purpurowej Strażnicy od czasu kampanii w Northrend, odczuwając dręczący ból z powodu jej wiecznego głodu. Teraz, kiedy jej cela została otwarta, zamierza pożywić się całym światem.

Festerface - Wiele eksperymentów profesora Putricide zostało zamkniętych po upadku Cytadeli Lodowej Korony. Można przypuszczać, że Festerface był nieudanym prototypem, który poprzedzał stworzenie dwóch najbardziej niesławnych tworów profesora.

Anub’esset - Anub’esset, jeden z ostatnich nerubiańskich władców krypty, został schwytany przez Kirin Tor podczas inwazji Cytadeli Lodowej Korony i uwięziony w Purpurowej Strażnicy. Po uwolnieniu przez Legion, jego umysł wypełnia jedynie chęć zemsty na śmiertelnikach.

Mindflayer Kaahrj - To dziwne stworzenie zostało pojmane w podziemiach Ulduaru i zniewolone, po czym zapadło w sen, kiedy Yogg-Saron został pokonany. Kiedy Dalaran dotarł na Zniszczone Wyspy, potwór przebudził się z niejasnych powodów, a potężne zaklęcia Strażnicy to jedyne, co trzyma jego moc pod kontrolą.

Shivermaw - Podejrzewa się, że ten budzący grozę smok należy do potomstwa Sindragosy. Został pojmany z komnat Cytadeli Lodowej Korony, gdzie siły Króla Licza wspólnie tworzyły te uskrzydlone potwory.

Sael’orn - Pochodzenie tych pająkowatych demonów nie jest do końca znane. Naukowcy studiujący Legion podejrzewają, że należy do pozostałości zapomnianej rasy, która dawno temu została podbita przez armie Sargerasa. Sael’orn to niezwykle bezwzględny okaz, któremu rozkazano poprowadzić infiltrację Dalaranu.

Fel Lord Betrug – Bezlitosny dowódca Legionu jest gotów, aby przeprowadzić inwazję Dalaranu zza murów miasta.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz