WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Legion | Zapowiedź: Zdobywanie poziomów na Zniszczonych Wyspach

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Legion | Zapowiedź: Zdobywanie poziomów na Zniszczonych Wyspach

  Quass:
Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
http://wowcenter.pl/Files/legion_prev_questing_head.jpg

World of Warcraft: Legion wprowadza całkiem nowy system wykonywania zadań i zdobywania poziomów - będziecie musieli przygotować się na podjęcie pewnych decyzji.

W poprzednich dodatkach (wliczając Warlords of Draenor), strefy były zaprojektowane wyłącznie pod graczy, którzy trafiali w określony przedział poziomów postaci. W Mists of Pandaria, Kun-Lai Summit był przeznaczony dla tych, którzy osiągnęli poziom 87. Nagrand w Warlords of Draenor był strefą dla postaci na poziomie 98 lub wyższym. Strefy, które odkryjecie w Legionie działają jednak trochę inaczej...

Wspaniały świat


Na początku swojej podróży na Zniszczone Wyspy, będziecie mieli możliwość wyboru jednej ze stref, które dostosowują się do poziomu waszych postaci: Azsuna, Highmountain, Stormheim lub Val’sharah. Bez znaczenia, czy jesteście na poziomie 101 czy 108, zadania, przeciwnicy i łupy we wszystkich czterech strefach skalują się do niego dynamicznie, co pozwala na odkrywanie tego tajemniczego, nowego lądu w kolejności, którą uznacie za stosowną. Każda ze stref ma unikalny klimat, różnorodne frakcje do spotkania, fantastyczne historie do odkrycia i doświadczenia, których szybko nie zapomnicie.

Aby rozpocząć przygodę, musicie najpierw udać się do siedziby swojego Zakonu Klasowego i otworzyć mapę zwiadowczą przy tablicy misji. Wystarczy wybrać jedną z czterech stref i zaakceptować zadanie, po czym udać się do Dalaranu, skąd wyruszycie do określonego celu.


Życia krąg


Poza zdobywaniem doświadczenia i odkrywaniem historii, każda z dynamicznych stref jest pełna unikalnych nagród i skarbów. Przykładowo, tylko w Azsunie możecie otrzymać zabawkę Mystical Frosh Hat oraz zwierzaka Court Scribe, a tylko w Highmountain znajdziecie Rocfeather Skyhorn Kite lub Baby Elderhorn.

Strefy to również dobre miejsca na gromadzenie Mocy Artefaktu w celu ulepszania swojej broni - i zwiększania własnych szans na pokonanie Płonącego Legionu. Aby zmaksymalizować ilość zdobywanej Mocy, najlepiej jest ukończyć zadania w każdej ze stref. Zdobywając poziomy, powinniście także postarać się osiągnąć przynajmniej przyjazną (friendly) reputację z każdą z napotkanych frakcji, ponieważ odblokuje to później Zadania Światowe.

Ostatecznie ścieżka, jaką obierzecie sobie na Zniszczonych Wyspach to wasz wybór. Bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, swój los macie we własnych rękach.
Azsuna


Highmountain


Stormheim


Val'sharah


Aby dowiedzieć się więcej o Artefaktach i Zakonach Klasowych, które odgrywają kluczową rolę podczas wykonywania zadań na Zniszczonych Wyspach, możecie obejrzeć sesję Q&A na ten temat z Craigiem Amai z 7 lipca.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz