WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Legion | Zapowiedź: Profesje

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Legion | Zapowiedź: Profesje

  Tommy:
Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
http://wowcenter.pl/Files/legion_prev_profesje_head.jpg

W World of Warcraft: Legion wszystkie profesje czeka wiele zmian i usprawnień. Dzisiaj rzucimy okiem na to, w jaki sposób będziecie pracować wykorzystując zasoby Azeroth oraz poznamy nowe materiały pozostawione przez atakujące siły Płonącego Legionu.

Najlepszym być

W nowym dodatku będziecie wykonywali więcej zadań związanych z profesjami, niż kiedykolwiek wcześniej. Archeolog być może poprosi Was o współpracę z Brannem Bronzebeardem. Jubiler może poprosić o wykonanie ostatnich szlifów na kosztownościach. Tylko sumienna i rzetelna współpraca z trenerami profesji udostępni Wam najpotężniejsze i najlepsze przepisy. Wszystko, co będziecie robić z profesjami okraszone będzie zadaniami, a im lepsze będą Wasze umiejętności, tym więcej tych zadań będzie. Niektóre ze zleceń podwyższą rangę Waszych przepisów.

Przepisy z rangami

Dokładnie tak - w Legionie będzie można ulepszać przepisy, dzięki czemu będą one lepsze, potężniejsze i skuteczniejsze. Rangi przepisów przedstawione są w uaktualnionym panelu profesji przy pomocy gwiazdek.


Rangi będą również stosowane w zbierackich profesjach – górnictwie, zielarstwie i garbarstwie, dzięki czemu staniecie się lepszymi zbieraczami.

Obliterum i Blood of Sargeras

Spośród wielu nowych przedmiotów związanych z profesjami w Legionie, dwa z nich mają szczególne znaczenie: Obliterum i Blood of Sargeras. Blood of Sargeras będzie można zdobyć wieloma różnymi sposobami – przy pomocy zbieractwa lub odczarowywania przedmiotów przez zaklinaczy. Materiał ten będzie również nagrodą w wielu zadaniach i podziemiach.

Blood of Sargeras to rzadki składnik używany w wielu przepisach, od przedmiotu Engineering’s Cranial Cannons (broń noszona na głowie) do zabawek produkowanych przez jubilerów. Kuśnierzy mogą połączyć 25 Blood of Sargeras z innymi materiałami i stworzyć wierzchowca Great Northern Elderhorn.

Obliterum zaś będzie otrzymywane podczas niszczenia stworzonych przedmiotów w Kuźni Obliterum w Dalaranie.


Obliterum to epicki przedmiot, który po każdym użyciu podnosi poziom stworzonego przedmiotu o 5, od poziomu 815 do 850. Zarówno podniesienie umiejętności profesji jak i zdobycie dostępu do Kuźni Obliterum będzie możliwe dopiero po ukończeniu odpowiedniego ciągu zadań.

Aż do 800

Każda profesja w Legionie ma 100 dodatkowych fascynujących i spaczonych poziomów do odkrycia, dzięki czemu będziecie mieli szansę przeżyć fantastyczne przygody. Archeologowie na Strzaskanym Wybrzeżu będą mogli odkryć wierzchowca, zwierzaka, zabawkę i inne przedmioty dostępne w ramach zadań podczas wykopalisk. Krawcowie będą szyć ubrania na korpus pozwalające każdemu w grupie lub rajdzie przymierzyć cały zestaw przy pomocy jednego kliknięcia. Zadania z pierwszej pomocy będą polegały na leczeniu rannych obrońców walczących z inwazją demonów. Skrybowie będą tworzyć cenne Runy Vantus, które wzmocnią Was w walce z konkretnymi bossami, zaś kucharze będą częstować wszystkich specjałami, jak na przykład bekon.

Niektórzy kowale dowiedzą się nawet, jak tworzyć wierzchowca Steelbound Devourer!


Chcecie wiedzieć więcej? Miesiąc temu starszy projektant gry Paul Kubit odpowiedział na wiele pytań od graczy dotyczących profesji w Legionie, co zobaczycie na poniższym filmie.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz