WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Legion | Pomostowa aktualizacja dostępna już wkrótce!

Ważne

Legion | Pomostowa aktualizacja dostępna już wkrótce!

  Quass:
Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
http://wowcenter.pl/Files/legion_prepatch_blizzinfo_header.jpg

Czarne chmury nadciągają nad Azeroth…

Pomostowa aktualizacja dodatku World of Warcraft: Legion jest coraz bliżej, dlatego chcemy dać wam znać czego i kiedy możecie się spodziewać.

Wprowadza ona szeroką gamę funkcji i treści, które stanowią podłoże pod nowy dodatek. Będą to między innymi zmiany systemowe i ulepszające rozgrywkę oraz ważne wydarzenia w grze. Dostęp do niektórych nowości będzie możliwy natychmiast, inne treści zostaną natomiast odblokowane w tygodniach poprzedzających premierę Legionu. Poniżej znajdziecie więcej szczegółów.

Salwa otwierająca

W momencie wdrożenia aktualizacji, gracze będą mieli dostęp do wielu głównych funkcji powiązanych z systemami. Są to między innymi:

Zmiany w transmogryfikacji

Nowy system kolekcji transmogryfikacji jak nigdy wcześniej ułatwi zbieranie, przechowywanie i przeglądanie ekwipunku, dzięki któremu można zmienić wygląd zbroi. Nie będzie już zajmować miejsca w plecakach, bankach czy Void Storage. Po zdobyciu przedmiotów w nowym systemie, można je przeglądać i sortować według klasy lub wybranej części ekwipunku, w zakładce "Appearances" w oknie kolekcji.

Zmiany w klasach

Wprowadzamy znaczne modyfikacje w klasach i specjalizacjach, która mają zwiększyć ich unikalność. Główne zmiany w umiejętnościach i talentach staną się aktywne w momencie wdrożenia aktualizacji. Więcej informacji o tym, co czeka wszystkie klasy i specjalizacje znajdziecie w naszych blogach na ten temat.

Ułatwiamy również przełączanie się pomiędzy specjalizacjami w różnych aspektach gry. Gracze będą w stanie zakolejkować się na podziemia, rajdy, areny i pola bitew jako którakolwiek z ról dostępnych dla ich klasy, korzystając z innej podczas oczekiwania. Specjalizacja automatycznie zmieni się, kiedy wejdą do instancji (bez dodatkowych kosztów) i przełączy na poprzednią w momencie jej opuszczenia.

Marsz w stronę Legionu

W tygodniach następujących po wprowadzeniu aktualizacji będziemy udostępniać jeszcze więcej treści prowadzących do premiery dodatku, która nastąpi 30 sierpnia. Wciąż ustalamy szczegółowy rozkład w czasie, ale gracze, który zakupili World of Warcraft: Legion w przedsprzedaży mogą spodziewać się, że klasa Łowcy Demonów zostanie dla nich odblokowana w drugim lub trzecim tygodniu sierpnia (nie późnej niż 17. we wszystkich regionach). Wkrótce podzielimy się dalszymi szczegółami, ale oto, co jeszcze was czeka:

Inwazje Płonącego Legionu

Zanim piekielny ogień rozpęta się na Broken Shore, Płonący Legion rozpocznie swój atak na Azeroth, przemieniając znajome krainy w rojące się od demonów pola bitew. Bohaterowie Przymierza i Hordy będą musieli powstrzymać ich najazd.

Wcześniejszy dostęp do Łowcy Demonów

Na kilka tygodni przed premierą nowego dodatku, osoby, które zakupiły go w przedsprzedaży otrzymają dostęp do nowej klasy Łowcy Demonów. Gracze rozpoczną przygodę na poziomie 98, w zdruzgotanym przez spaczenie świecie Mardum. Tam wykonają swoje pierwsze zadania, nim dołączą do sprzymierzeńców w walce z Legionem.

Rozpoczyna się bitwa na Broken Shore

Wraz z narastającym niebezpieczeństwem, bohaterowie stawią pierwsze kroki na Broken Shore - w epicentrum demonicznej inwazji.

Wszystkie wymienione powyżej funkcje i treści (z wyjątkiem wczesnego dostępu do Łowcy Demonów) będą dostępne dla każdego gracza, bez znaczenia, czy dokonał zakupu dodatku w przedsprzedaży.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz