WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Gotowi do targów gamescom 2015?

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Gotowi do targów gamescom 2015?

  Quass:

Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
http://wowcenter.pl/Files/blizzgc_header.jpg

Blizzard szykuje się do tegorocznej edycji niesamowitych targów gamescom! W dniach 5-9 sierpnia będziemy mieć dla was mnóstwo atrakcji na naszym – największym jak do tej pory – stoisku w hali 7 kompleksu Koelnmesse w Kolonii.

Najważniejsze wydarzenie całego show odbędzie się w czwartek 6 sierpnia o godzinie 18:00 na scenie Blizzarda – zaprezentujemy najnowszy dodatek do gry World of Warcraft! Bądźcie z nami lub oglądajcie transmisję na żywo na www.blizzgc.com.

Czekają was 4 dni pełne przeróżnych atrakcji związanych ze wszystkimi naszymi grami: od zaciekłej rywalizacji w nasze gry, przez spotkania z twórcami połączone z rozdawaniem autografów, znane i lubiane konkursy strojów oraz tańca, aż po muzykę na żywo – w tym wyjątkowy koncert z cyklu Video Games Live! Szykujemy dla was liczne quizy oraz konkursy na najlepsze przebranie oraz najlepszy taniec. Chcecie pokazać wszystkim, że potraficie pląsać jak pandaren? Zgłoszenia przyjmowane są na naszym stoisku! Zajrzyjcie także do poniższych zakładek, gdzie wyszczególniliśmy atrakcje związane z każdą z gier, a pełny harmonogram tego, co wydarzy się na scenie znajdziecie na stronie internetowej.

Oczywiście będziecie też mieli możliwość własnoręcznego przetestowania naszych gier. Hearthstone pojawi się w wersji na PC i tablety, udostępnimy wam także niektóre z nowych kart z nadchodzącego dodatku Wielki Turniej. Będziecie mogli stanąć do walki w Heroes of the Storm i po raz pierwszy w Europie wypróbować Overwatch. Pojawi się też okazja do przetestowania nowego trybu współpracy „Sprzymierzeni dowódcy” w StarCraft II: Legacy of the Void. A może zechcecie stawić czoła straszliwej Żelaznej Hordzie w World of Warcraft: Warlords of Draenor?

Nie zabraknie też okazji do zrobienia niesamowitych zdjęć – na naszym stoisku czekają na was figury i rekwizyty broni z oczekiwanego filmu Warcraft! Podzielcie się blizzardowymi wspomnieniami z targów gamescom, używając hashtagu #BlizzGC2015, a być może wasze posty pojawią się na naszej stronie poświęconej targom!

Zajrzyjcie do sklepu Blizzarda w hali 5, by kupić coś na pamiątkę – nie zabraknie też przygotowanych specjalnie na tę okazję przedmiotów. Szczegółowe informacje na temat sklepu pojawią się w najbliższych dniach.

Jeśli jednak nie możecie pojawić się na targach gamescom, oglądajcie codzienne wieczorne transmisje na żywo, dzięki którym nie ominą was najnowsze informacje, wywiady z twórcami i inne atrakcje. Zapraszamy na www.blizzgc.com od 18:00 w czwartek, piątek i sobotę oraz od 17:00 w niedzielę.

World of Warcraft
 • Stawcie czoła straszliwej Żelaznej Hordzie w World of Warcraft: Warlords of Draenor.
 • Zobaczcie zmagania najlepszych gildii w rajdach na żywo i nowych podziemiach w trybie wyzwań.
 • Zaprezentujcie swoje ruchy w konkursie tanecznym World of Warcraft.
 • Ekipę twórców World of Warcraft reprezentować będą: główny producent J. Allen Brack, reżyser gry Tom Chilton, dyrektor kreatywny Alex Afrasiabi i główny projektant gry Ion Hazzikostas.
 • Najnowszy dodatek zostanie zaprezentowany w czwartek 6 sierpnia o godzinie 18:00.
 • Transmisja na żywo, obejmująca najnowsze informacje na temat World of Warcraft oraz wywiady z twórcami, w niedzielę 9 sierpnia o godzinie 17:00.

StarCraft
 • Zagrajcie w StarCraft II: Legacy of the Void i przetestujcie po raz pierwszy nowy tryb współpracy „Sprzymierzeni dowódcy”.
 • Zobaczcie starcia profesjonalnych graczy w meczach pokazowych.
 • Ekipę twórców StarCraft II reprezentować będą: starszy projektant gry David Kim i główny producent gry Tim Morten.
 • Transmisja na żywo, obejmująca najnowsze informacje na temat Legacy of the Void oraz wywiady z twórcami, w sobotę 8 sierpnia o godzinie 18:00.

Diablo
 • Główny grafik postaci Paul Warzecha tchnie życie w świat Sanktuarium podczas pokazu modelowania 3D na żywo na głównej scenie.

Hearthstone
 • Zagrajcie w Hearthstone w wersji na PC i tablety, poznając niektóre z nowych kart z nadchodzącego rozszerzenia Wielki Turniej.
 • Zobaczcie najpopularniejsze osobistości społeczności Hearthstone, w tym Kripparriana, w akcji podczas meczów pokazowych na naszym stoisku.
 • Ekipę twórców Hearthstone reprezentować będą: główny producent Hamilton Chu, starszy projektant gry Mike Donais i starszy dyrektor ds. operacji biznesowych Walter Kong.
 • Transmisja na żywo, obejmująca najnowsze informacje na temat Hearthstone oraz wywiady z twórcami, w piątek 7 sierpnia o godzinie 18:00.

Heroes of the Storm
 • Stańcie do walki w nowej drużynowej bijatyce ze stajni Blizzarda. Czekają was heroiczne starcia i kilka niespodzianek.
 • Zobaczcie starcia najpopularniejszych youtuberów w meczach pokazowych.
 • Ekipę twórców Heroes of the Storm reprezentować będą: reżyser gry Dustin Browder i główny producent gry Kaeo Milker.
 • Transmisja na żywo, obejmująca najnowsze informacje na temat Heroes of the Storm oraz wywiady z twórcami, w piątek 7 sierpnia o godzinie 18:00.

Overwatch
 • Wypróbujcie nadchodzącą drużynową strzelankę ze stajni Blizzarda, udostępnioną do grania po raz pierwszy w Europie.
 • Podziwiajcie inspirowane grą Overwatch stroje cosplayerów.
 • Ekipę twórców Overwatch reprezentować będą: reżyser gry Jeff Kaplan, opiekun ds. efektów wizualnych Jeff Chamberlain, starszy projektant gry Michael Chu i starszy producent gry Matthew Hawley.
 • Transmisja na żywo, obejmująca najnowsze informacje na temat Overwatch oraz wywiady z twórcami, w sobotę 8 sierpnia o godzinie 18:00.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz