WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Upiorności Ukrytego Laboratorium

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Upiorności Ukrytego Laboratorium

  Temahemm:
Cytat z: Daxxarri (źródło)
/files/brm_hiddenlb_header.jpg

Nefarian jest wielkim fanem eksperymentów – zwłaszcza tych szalonych. Kocha je tak bardzo, że postanowił powrócić z martwych, aby móc kontynuować swoje wypaczone dzieło. Ten smok jest szalenie konsekwentny w swoich dążeniach, dlatego stworzył kolejne tajemne laboratorium głęboko w trzewiach Czarnej Góry. Panuje tu idealna atmosfera badawcza: przestrzeń wypełniają iskrzące przewody, przeraźliwe dźwięki smoczej agonii i kadzie zawierające podejrzane substancje. Nie brak tu narzędzi, materiałów, „ochotników” i ofiar, których potrzeba do przeprowadzenia udanego eksperymentu. Nefarian kazał nawet wyposażyć swoje laboratorium w sprzęt z najwyższej półki produkcji Czarnorytnych (podpowiedź: nie chodzi tu o zestaw wzmacniaczy, choć byłoby to całkiem fajne).


W Czarnej Górze: Przygodzie w Hearthstone możecie podążyć za Nefarianem do pełnego plugastwa Ukrytego Laboratorium i stanąć oko w oko z wytworami tamtejszych eksperymentów. Dzięki temu będziecie mogli rekrutować niezwykle użytecznych stronników spośród popleczników gada.
/files/naxx_necro_2.png

Rodzina jest najważniejsza
Nie wszyscy drakanie w danym szczepie są równie potężni. Smokowce to młode osobniki, czekające na każde skinienie Nefariana; w jego otoczeniu aż się od nich roi. Służą jako strażnicy, zbiry i wierzchowce dla ulubionych sprzymierzeńców (o tobie mowa, Rwiju!). Do ich obowiązków należy również gotowanie, sprzątanie i utrzymywanie porządku w Leżu. Nie mają sobie równych w pozbywaniu się nadmiarowych poszukiwaczy przygód.

Smokowce mają słabość do przekąsek, więc jeśli macie na zbyciu jakieś smakowite truchło, nietrudno będzie wam zdobyć ich wieczną przyjaźń.


Oto drakonid. Lubi miażdżyć różne rzeczy, a szczególnie dobrze radzi sobie z dobijaniem rannych bohaterów. Czy trzeba coś dodawać?


Nefarian, inaczej Czarnoskrzydły, znany także jako Victor Nefarius, tytułujący się Panem na Czarnej Górze. Jeśli nie pochłania go właśnie zmiatanie intruzów z powierzchni ziemi przy pomocy magii, czerpie radość z prostych przyjemności. Trudno o coś lepszego niż długie spacery po włościach, słuchanie pochlipywania przerażonych ofiar oraz przesiadywanie na tronie. Jego rodzina słynie w całej krainie z mądrości, umiaru i skromności. Wróć! W jego drzewie genealogicznym można znaleźć najplugawsze smoki znane w Azeroth, w tym siostrę Onyxię oraz ojca Śmiercioskrzydłego. To najgorsi z najgorszych, ale nawet wśród nich Nefarian wyróżnia się szczególną niegodziwością. Rzecz nie tylko w tym, że jest – no cóż, ogromnym smokiem. Odznacza się również wyjątkową chytrością i skłonnością do manipulacji. Dużą przyjemność czerpie z niezbyt sportowej rywalizacji z Władcą Płomieni Ragnarosem; zapewne dlatego, że że obaj są okropnymi sąsiadami. Straż sąsiedzka? Raczej strzeż się sąsiada!

Potrzeba wam magii? Nefarian ma jej na pęczki, a szczególną przyjemność sprawia mu kierowanie oręża oponentów przeciwko nim.


Jesteście już w pełnej gotowości, aby zmierzyć się z pułapkami, perwersjami i próbami, jakie przyszykował dla was Nefarian w Ukrytym Laboratorium? Pokrzyżujcie misterne smocze plany, gdy pojawi się Czarna Góra: Przygoda w Hearthstone!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz