WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

WoW Token już wkrótce – dodatkowe informacje

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Ważne

WoW Token już wkrótce – dodatkowe informacje

  Tommy:
Cytat z: Blizzard (źródło)
/Files/wow_token_header.jpg

Niedawno zapowiedziany WoW Token (Kupon Żeton WoW) jest obecnie testowany na PTR, zaś jego premiera zaplanowana jest wkrótce po wprowadzeniu aktualizacji 6.1.2, która debiutuje 25 marca. W międzyczasie chcielibyśmy się podzielić dodatkowymi informacjami na temat Tokena, regionalnych cen i innych planów.

Wprowadzenie WoW Tokena

Premiera WoW Tokena nastąpi krótko po wydaniu aktualizacji 6.1.2, najwcześniej w obu Amerykach (Ameryka Północna, Oceania i Ameryka Łacińska), a w kolejnych tygodniach w pozostałych regionach. Uruchomienie usługi po jakimś czasie stabilnego działania gry w wersji 6.1.2 pozwoli nam na bezstresową jej implementację. Początkowo w ramach testów zrobimy to w jednym regionie, a jak wszystko będzie działać bez zarzutów, dostęp do Tokena uzyskają wszyscy. W późniejszych terminach będziemy informować kiedy Token zostanie odblokowany w kolejnych regionach.

Ogólnoregionowa platforma wymiany

Jak już wspominaliśmy w poprzednim wpisie, każdy region (Ameryki, Europa, Korea, Tajwan i Chiny) będą miały po jednej platformie wymiany WoW Tokenów. Po premierze w regionie Ameryk gracze z Ameryki Północnej, Łacińskiej i Oceanii będą mogli dokonać zakupu WoW Tokena poprzez wbudowany sklep w grze. W tymże regionie cena Tokena będzie wynosiła $20 USD (lub równowartość w lokalnej walucie). Dodatkowe informacje o cenach pojawią się wkrótce.

Po zakupie Token może zostać wystawiony na sprzedaż w domu aukcyjnym w grze w nowej zakładce Game Time. Dostęp do zakładki będzie umożliwiony w aktualizacji 6.1.2, jednakże nie będzie ona aktywna do momentu wprowadzenia Tokena do Waszego regionu. Podczas gdy cała reszta domu aukcyjnego będzie wspólna tylko dla danego serwera, wymiana WoW Tokenów będzie wspólna dla całego regionu, dzięki czemu więcej graczy zaangażuje się w wymianę. Gracze, którzy kupią Token poprzez dom aukcyjny w regionach Ameryk, Europy, Korei i Tajwanu będą mogli użyć go do uzyskania dodatkowych 30 dni gry.

Gorączka złota

Ponieważ wymiana Tokenów musi się jakoś zacząć, sami ustalimy początkową wartość przedmiotu w złocie. Cena będzie zależała od kilku czynników, między innymi regionalnej ekonomii w grze, jednakże planujemy wybrać przede wszystkim cenę rozsądną i uczciwą. Później wartość Tokena będzie ustalana dynamicznie na podstawie zasad popytu i podaży. W skrócie – im więcej Tokenów wystawionych na sprzedaż, tym ich cena niższa. Z kolei jeśli gracze będą kupowali Tokeny szybciej, niż ich zapas będzie się odnawiał, tym cena będzie wyższa. Sprzedający zawsze otrzyma taką kwotę, za jaką wystawił Token.

Wiemy, że wielu z Was nie może się doczekać, aż wymieni kilka WoW Tokenów na złoto lub odwrotnie, toteż chcemy wprowadzić tę usługę tak szybko, jak to będzie możliwe. Dodatkowe informacje zostaną udostępnione już wkrótce.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz