WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Blizzard przedstawia WoW Token - wymieniaj złoto na abonament i odwrotnie!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Ważne

Blizzard przedstawia WoW Token - wymieniaj złoto na abonament i odwrotnie!

  Quass:
Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
http://wowcenter.pl/Files/wowtoken_01.jpg

Wkrótce w Azeroth: WoW Token, nowy przedmiot w grze umożliwiający graczom w prosty i bezpieczny sposób wymianę pomiędzy sobą złota i czasu gry.

Gracze będą mogli dokonać zakupu WoW Tokena poprzez sklep w grze za prawdziwe pieniądze. Następnie przedmiot ten można sprzedać przy pomocy domu aukcyjnego w grze za wirtualną walutę. Gdy gracz kupi WoW Token poprzez dom aukcyjny przedmiot zostanie związany z postacią (soulbound) i będzie można go użyć do uzyskania 30 dni gry.

http://wowcenter.pl/Files/wowtoken_02.jpg

Chcesz kupić WoW Token za złoto? Zajrzyj do nowej zakładki Game Time w domu aukcyjnym i kup go za aktualną cenę – żadnej licytacji.

Jeśli chcesz wystawić WoW Token na sprzedaż, zobaczysz aktualną cenę, za która kontrahent go kupi – niezależnie od wahań ceny dostaniesz dokładnie taką ilość złota, jaka była widoczna podczas wystawiania przedmiotu.


WoW Token został stworzony po to, by gracze z ogromną ilością złota mieli opcję użycia go do pokrycia części kosztów gry, oraz aby chętni do kupowania złota od innych mogli to zrobić za pomocą bezpiecznego, łatwego w użyciu systemu. Token zadebiutuje w kolejnym patchu, w międzyczasie sprawdźcie poniższe FAQ.

FAQ

Podstawy
________________________________________________________________________________________________

P: Jak kupić WoW Token za prawdziwe pieniądze?
O: WoW Token będzie dostępny do kupienia za prawdziwe pieniądze we wbudowanym sklepie w World of Warcraft. Dostęp do niego uzyskacie poprzez wejście w odpowiednie menu w dolnym rzędzie przycisków, tuż obok ekwipunku waszej postaci.

P: Potrzebuję złota! Jak mogę sprzedać WoW Token innemu graczowi?
O: WoW Token będziecie mogli sprzedać korzystając z domu aukcyjnego w grze, w kategorii Game Time. WoW Token nie może być przekazany ani sprzedany komuś innemu w inny sposób.

P: Ile złota otrzymam za sprzedaż WoW Token?
O:
Wartość Tokena w złocie będzie ustalana dynamicznie, zależnie od popytu i podaży. Gdy będziecie wystawiać Token na sprzedaż, zobaczycie ile za niego dostaniecie jeśli się sprzeda. Po zaakceptowaniu, przedmiot zostanie wystawiony i w razie udanej sprzedaży pokazana kwota zostanie dostarczona poprzez pocztę w grze.

P: Potrzebuję czasu gry! Jak kupić WoW Token poprzez dom aukcyjny?
O: Podczas przeglądania domu aukcyjnego zobaczycie, ile kosztuje on w waszym regionie. W danym czasie w danym regionie zawsze kosztuje tyle samo, dostępna jest tylko opcja natychmiastowego wykupienia, nie ma żadnego licytowania. Jeśli zdecydujecie się go kupić znajdziecie go w skrzynce pocztowej i możecie go od razu użyć do pozyskania czasu gry.

P: Ile dni gry będzie dawało użycie WoW Token?
O: Użycie WoW Token doda do konta 30 dni.

P: Czy po kupieniu WoW Token za złoto mogę go odsprzedać?
O: Nie, każdy WoW Token może być sprzedany tylko raz. Po kupieniu go przy pomocy złota staje się on soulbound. Wtedy można go użyć wyłącznie do uzyskania dodatkowego czasu gry.

Szczegóły
________________________________________________________________________________________________

P: Jaka będzie cena WoW Token we wbudowanym sklepie w grze?
O: Szczegóły na temat ceny podamy w późniejszym terminie.

P: Dlaczego wprowadzacie funkcję WoW Token?
O: Otrzymywaliśmy opinie od graczy, którzy byli zainteresowani bezpiecznym i legalnym sposobem na pozyskiwanie złota bez wykorzystywania nieautoryzowanych sposobów na jego zakup od osób trzecich. Jest to jedna z głównych przyczyn kradzieży kont. Znamy także graczy, którzy zebrali ogromne sumy złota podczas regularnej gry i chcieliby uzyskać możliwość jego wymiany z innymi osobami w zamian za czas gry, co ułatwiłoby im pokrywanie kosztów subskrypcji. Funkcja Tokenów WoW daje graczom po obu stronach możliwość prowadzenia bezpiecznej i bezpośredniej wymiany. Jest to opcja, która otwiera nowe możliwości opłacania abonamentu dla graczy World of Warcraft i liczymy, że zmniejszy ona liczbę kradzieży kont i zapewni lepsze doświadczenia w grze.

P: Czym różni się pozyskiwanie złota za pomocą WoW Token od wykorzystywania usług osób trzecich?
O: Zakup złota od osób trzecich wpływa negatywnie na odbieranie gry przez wszystkich graczy. Druzgocąca większość złota oferowana przez te osoby pochodzi ze skradzionych kont, wstrzymując możliwość gry i kontaktu z gildią poszkodowanych graczy. Dodatkowo, organizacje zajmujące się sprzedażą złota często zdobywają je przy pomocy programów hakerskich, sprzedają fałszywe kody i zaśmiecają serwery reklamami zachęcającymi do kupna.

WoW Token pozwala graczom na wymianę prawdziwej waluty za złoto w bezpieczny i usankcjonowany sposób. Dzięki stale trwającej pracy naszych deweloperów, pracowników pomocy i zespołów anty-hakerskich, staramy się wstrzymywać działania tych organizacji i pomagać graczom, którzy stali się ich ofiarami. Mamy nadzieję, że Token pomoże przekształcić World of Warcraft w bezpieczniejszą grę, którą mogą cieszyć się wszyscy gracze.

P: Czemu gracze nie mogą ustalać własnych cen dla WoW Token?
O: Funkcja WoW Token istnieje, by ułatwić wymianę złota i czasu gry pomiędzy graczami w najbardziej bezpieczny, wygodny i uczciwy sposób, aby nie mieli oni wrażenia, że grają na giełdzie swoim ciężko zarobionym pieniądzem. Ustalona cena rynkowa i bezpośredni system wymiany jest na to najlepszym sposobem. Nie musisz się obawiać, że Twój Token nie zostanie zakupiony, ponieważ ktoś inny zaoferuje lepszą cenę lub nastąpią zmiany na rynku. Każdy otrzyma dokładnie taką ilość złota, jaka została ustalona przed wystawieniem aukcji.

P: Po jakim czasie powinienem spodziewać się dostarczenia złota za wystawiony na aukcji Token? W jaki sposób gra ustala czyj Token zostanie sprzedany?
O: Długość czasu wymagana do otrzymania złota po wystawieniu Tokenu na aukcji zależy od wielu współczynników, w tym obecnego zapotrzebowania i zaopatrzenia rynku. Kiedy wystawisz Token, zobaczysz przybliżony czas zależny od ilości Tokenów dostępnych na rynku i częstotliwości ostatnich transakcji. Właściwy okres czasu sprzedaży najprawdopodobniej będzie się od niego różnił (weź pod uwagę, że Tokeny nie mają limitu ważności). W większości przypadków są one sprzedawane w kolejności, w jakiej zostały wystawione. Występują jednak pewne wyjątki, na przykład kiedy zakup tokenu jest wciąż weryfikowany.

P: Jeżeli zakupię WoW Token w domu aukcyjnym, to po jakim czasie go otrzymam?
O: Podobnie jak w przypadku wszystkich innych aukcji, znajdzie się on w Twojej skrzynce pocztowej niemal natychmiastowo.

P: Jeżeli zakupię WoW Token poprzez sklep w grze, to po jakim czasie go otrzymam?
O: Po pozytywnym zakończeniu transakcji, Token powinien pojawić się w Twoim ekwipunku (lub w skrzynce pocztowej, jeśli ekwipunek jest pełny) niemal natychmiastowo.

P: Czy Tokeny mają limit ważności? Co się stanie, jeśli przypadkowo go usunę?
O: Nie. Tokeny nie mają limitu ważności. Nie można ich także usunąć, więc obawy o ich przypadkowe wyrzucenie są nieuzasadnione.

P: Czy mogę wstrzymać aukcję lub otrzymać zwrot (w postaci złota lub prawdziwej waluty), jeśli Token został już kupiony?
O: Wszystkie transakcje są uznawane za ostateczne, a rozpoczętej aukcji nie można wstrzymać, dlatego zastanów się przed zakupem lub wystawieniem Tokenu w domu aukcyjnym. W celu powstrzymania przypadkowych transakcji, zostaniesz poproszony o zatwierdzenie zakupu lub sprzedaży przed ich finalizacją.

P: Czy w przypadku Tokenów istnieje opłata depozytowa? Czy dom aukcyjny pobiera prowizję za każdą dokonaną transakcję?
O: Nie istnieje opłata depozytowa, a dom aukcyjny nie pobiera żadnej prowizji ze sprzedaży Tokenów WoW. Standardowy depozyt istnieje, aby powstrzymać graczy przed zaśmiecaniem domu aukcyjnego przedmiotami, które nie chcą się sprzedać, a standardowa prowizja ma zniechęcić do kupowania przedmiotów i ich ponownego wystawiania po niewiele wyższej cenie. Te sytuacje nie występują w przypadku Tokenów WoW, dlatego nie ma potrzeby wprowadzania opłaty depozytowej lub prowizji.

P: Czy każdy region będzie posiadał swój własny rynek wymiany Tokenów WoW? Czy każdy w danym regionie będzie miał do niego dostęp?
O: Każdy region - Ameryki (oraz Australia i Nowa Zelandia), Europa, Tajwan, Korea i Chiny - będzie posiadał swój własny rynek wymiany WoW Token. W późniejszym terminie podamy więcej szczegółów.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz