WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

WoWCenterowe spotkanie przy kominku w Krakowie: turniej, fanty, niespodzianki!

Wydarzenie

WoWCenterowe spotkanie przy kominku w Krakowie: turniej, fanty, niespodzianki!

  Kumbol:
Długo kazaliśmy Wam czekać na zapowiadane szczegóły i niespodzianki związane z naszym jutrzejszym krakowskim Spotkaniem przy kominku. Mamy jednak nadzieję, że cierpliwość ta zostanie wynagrodzona. I to dosłownie! Czas ogłosić konkrety na temat okazjonalnego turnieju Hearthstone, specjalne atrakcje, kilka ważnych technicznych detali i moc nagród, jakimi obsypywać Was będziemy jutro, 28-go czerwca od 17:00 w Klubie LochNess przy ulicy Warszawskiej 15 w samym centrum Krakowa!

/Files/kominek_header.jpg

I. Mini-turniej Hearthstone: Heroes of Warcraft

Główną ideą przyświecającą spotkaniom przy kominku (zwanymi też Fireside Gatherings) jest przede wszystkim wspólna gra w Hearthstone w miłym gronie, zdobywanie okolicznościowego rewersu i po prostu spotkanie z innymi pasjonatami gry Blizzarda. Zwykło się jednak przy tej okazji organizować także spontaniczne mini-turnieje dla tych, którzy pragną dreszczyku emocji i nieco intensywniejszej rywalizacji tego wieczoru. Nasz Kominek nie będzie tu wyjątkiem - także i jutro w LochNessie przeprowadzimy mały turniej w komputerowej karciance Blizzarda.

Zaczynamy eliminacje o 18:00, więc jeśli chcecie wziąć udział w starciu, do tej godziny musicie zgłosić się do jednego z organizatorów! Na miejscu będziemy w składzie: Kumbol, Tajgeer, Caritas i Temahemm - będziemy czekać na Wasze zgłoszenia. Pełny regulamin dostępny będzie na miejscu (ostateczny format rozgrywki jest mocno uzależniony od ilości chętnych), ale spokojnie - nie ma limitu na klasy. Oznacza to, ze możecie spokojnie szlifować swoje talie i przygotowywać się na jutrzejszy dzień. Jedyne ograniczenie: musicie na początku rundy podać klasy, którymi będziecie grać.

Szlifować warto, bo turniej daleki będzie od gry o pietruszkę...

II. Nagrody, fanty, upominki

Cudowni przyjaciele z Blizzard Entertainment, firmy CDP.pl oraz wydawnictwa Insignis sprawili, że nawet z tak zimnych pobudek jak korzyść materialna zwyczajnie warto będzie na naszym kominku się pojawić. Najbogatsze zestawy nagród są przeznaczone dla zwycięzców mini-turnieju Hearthstone, ale okazji do zdobycia klimatycznych fantów będzie znacznie więcej - np. poprzez proste (albo i nie?!) quizy wiedzy o Hearthstonie i Warcrafcie.


Co mamy w puli?
  • Koszulki z motywami Warcrafta, Diablo i BlizzConu,
  • Skórzane opaski na rękę dla prawdziwych wojowników Przymierza
  • Egzemplarze książki World of Warcraft: Zbrodnie Wojenne oraz Diablo: Nawałnica Światła.
  • Egzemplarze gry StarCraft II: Wings of Liberty.
  • Tokeny Blizzard Authenticator,
  • Smycze Blizzard Entertainment,
  • Odblaskowe magnesy na lodówkę z symbolami Hearthstone: Heroes of Warcraft.
  • Metalowe przypinki z symbolem Hearthstone.

/Images/BlizzCon/Partners/cdp_pl.png      http://www.insignis.pl/system/static/img/logo_insignis.png      /Files/blizz_logo_50px.png

Grubo ponad setka fantów, które sprawią, że jutrzejszy wieczór będzie prawdziwie epicką wyprawą po łupy. Oprócz tego nie damy Wam opuścić lokalu bez naszej WoWCenterowej smyczki i pamiątkowej karty pierwszego w Krakowie spotkania przy kominku.

/Files/kominek_karta_pamiatkowa.png


III. Alfa, beta...

Próżno wyglądacie na swoich skrzynkach mailowych zaproszeń do testów technicznej alfy Heroes of the Storm - nowej darmowej MOBY Blizzarda? A może już przebieracie nóżkami na myśl, że za te kilka tygodni/miesięcy moooże łapniecie jakiś klucz do beta testów dodatku World of Warcraft: Warlords of Draenor?

http://wowcenter.pl/Files/wod_logo_mini.pnghttp://wowcenter.pl/Files/hots_logo_mini.png


Jesteśmy oficjalnym portalem fanowskim, a to ma swoje plusy. W gry Blizzarda możemy sobie pograć zwykle trochę wcześniej, niż reszta społeczności. Kiedy jednak wychodzimy spotkać się z Wami w realu, czemu by tak nie dać Wam szansy posprawdzania własnoręcznie tych wszystkich mitycznych gier mozolnie wykuwanych obecnie w studiu Zamieci i widzianych dotąd tylko "przez szybę"? A co tam - z nieukrywaną przyjemnością i obawą o długość kolejki zarazem, informujemy, że na jutrzejszym spotkaniu przy kominku będziecie mogli sami pograć w alfę Heroes of the Storm oraz w (już!) betę World of Warcraft: Warlords of Draenor! Bum!

IV. Technikalia, logistyka

/Files/wtyczka_iko.pngPatrząc na to, jak dużą liczbę zadeklarowanych uczestników pokazuje wydarzenie na facebooku, delikatnie martwimy się o sprawy natury logistycznej i pojemnościowej lokalu, w jakim przyjemnie będziemy spędzać jutrzejszy wieczór. Do naszej dyspozycji jest całe górne piętro Klubu LochNess, co zwykle oznacza miejsca siedzące dla 60-70 osób w zależności od stopnia... ekhm, kompresji. Klub dysponuje dodatkowo półpiętrem ze stolikiem dla 3 osób, kilkoma stolikami na parterze wewnątrz oraz ogródkiem z kilkoma podparasolowymi stołami. Wszelkie konkursy i atrakcje (granie w WoD/HotS) będą mieć miejsce na naszym kominkowym piętrze, może się jednak okazać, że nie wszyscy w pełni wygodnie się tam pomieścimy - fizyki nie obejdziemy (gdzie Kirin Tor, kiedy są potrzebni?!). Być może warto będzie wpaść odrobinę wcześniej niż punkt 17:00.

Sieć WiFi Klubu LochNess dostępna jest w stopniu zadowalającym w każdym zakątku lokalu - także na zewnątrz. Przygotowaliśmy zapasowe łącze LTE w razie niedrożności głównej sieci. Dane do jej dostępu (o ile konieczne okaże się jej udostępnienie) będą analogiczne jak do sieci głównej, a te znajdziecie w kominkowych menu na każdym stoliku.

Pod każdym stolikiem u góry klubu będą znajdować się listwy z kilkoma gniazdkami elektrycznymi, do których będziecie mogli podpiąć swoje prądożerne urządzenia.

Zdecydowanie zalecamy pojawić się na spotkaniu z własnym notebookiem, netbookiem lub iPadem, by móc grać na nim w Hearthstone i zdobyć kominkowy rewers. Do dyspozycji uczestników nie dysponujących własnym sprzętem będą dwa wolnostojące stanowiska komputerowe z zainstalowanym Hearthstone.

V. Ciastka

/Files/kominek_ciastka.jpg
Specjały Ventasa do posmakowania na WoWCenterowym Spotkaniu przy kominku.
Pierniki dostępne do wyczerpania zapasów.


Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Do zobaczenia jutro, 28-go czerwca, w Klubie LochNess w Krakowie
przy ul. Warszawskiej 15 o godzinie 17:00!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz