WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Czas na ekspansję do świata Nexusa! Zapraszamy do nowego serwisu HotSCenter.pl!

Ważne

Czas na ekspansję do świata Nexusa! Zapraszamy do nowego serwisu HotSCenter.pl!

  Kumbol:
Już od ponad 7 lat wspólnie z Wami przemierzamy świat Warcrafta serwując nowinki, artykuły, filmiki i felietony o najpopularniejszym abonamentowym MMORPG - World of Warcraft, a ostatnio także o Hearthstone, fenomenalnej komputerowej karciance. Czujemy, że na azerocko-polskim gruncie jesteśmy już mocno osadzeni i bardzo dziękujemy, że pomogliście nam zbudować niesamowite miejsce, jakim jest wśród polskich stron fanowskich WoWCenter.pl. Czas jednak biegnie, trzeba się rozwijać. Wszak nie samym Warcraftem żyje człowiek, zaś amerykańscy naukowcy dowiedli, że oprócz świata Azeroth równolegle istnieją też inne...

Pakujemy niezbędny osprzęt, manatki i graty, i wsiadamy do rozklekotanej Mek-rakiety Eluny Grozy (serio, serio), aby dokonać skoku nadprzestrzennego i założyć przyczółek w nowo odkrytym, intrygującym miejscu znanym jako Nexus.

Z wielką przyjemnością ogłaszamy otwarcie nowego serwisu HotSCenter.pl - strony fanowskiej nadchodzącej gry Heroes of the Storm studia Blizzard Entertainment.

/Files/hotscenter_premiera.jpg

Za HotSCenter.pl stoi dokładnie ta sama zgrana i sprawdzona ekipa, która na co dzień prowadzi i zawiaduje WoWCenter.pl. To z resztą nie jedyny wspólny mianownik obydwu serwisów. Macie konto na WoWCenter.pl? To macie je również na HotSCenter.pl - profile użytkowników są wspólne i wystarczy jedno kliknięcie, by na nowej stronie fanowskiej nadchodzącej MOBY Zamieci zalogować się na konto ze starego dobrego WoW-owego centrum.

Mamy dostęp do alfy i nie zawahamy się jej użyć. Na łamach HotSCenter.pl znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje i donosy wyciągane przez zachodnie serwisy i nas samych z plików klienta gry, szczegółowe informacje o grywalnych bohaterach łącznie z dokładnymi statystykami umiejętności, kalkulatorem talentów, tłem fabularnym, a wkrótce też poradnikami gry. Nie omieszkamy również dzielić się z Wami materiałami wideo, a kto wie, może pokusimy się nawet o jakże popularny dziś stream?

Wpadnijcie więc na HotSCenter.pl powiedzieć cześć i dajcie się zabrać w nowe, nieznane miejsce, w którym zderzają się wszystkie uniwersa Blizzard Entertainment. Mamy nadzieję, że to początek wspaniałej, wieloletniej przygody!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz