WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

BlizzCon 2013: Dzięki, dzięki, dzięki!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Wydarzenie

BlizzCon 2013: Dzięki, dzięki, dzięki!

  Caritas:
http://www.wowcenter.pl/Files/blizzcon_logo_nowe.pngWciąż jeszcze przeżywamy tegoroczny BlizzCon, delektując się ilością informacji i nadchodzącymi nowościami w grach Zamieci. Nadeszła jednak pora na podsumowania. Byliście z nami w czasie tego wydarzenia, dzieliliście z nami emocje i ekscytację.

W czasie dwóch długich nocy przeprowadziliśmy dla Was relacje z 10 różnych paneli. Łącznie 16 godzin nieustannego sprawozdania, niezliczone dzbanki kawy trzymające redakcję przy życiu. Ilu nas wszystkich było? Najwięcej w naszej historii. 5x tyle, co ostatnim razem, w czasie BlizzConu 2011. W szczytowym momencie relacji, w piątek 8 listopada, nasze sprawozdanie na żywo z konwentu Blizzarda śledziło jednocześnie 1178 osób, a przez znakomitą większość pierwszej nocy na WoWCenter.pl siedziało ponad 900 czytelników. To są absolutnie rekordowe wyniki. Dziękujemy, że byliście z nami w ostatni weekend!

Po raz kolejny integralną częścią naszej relacji były konkursy z nagrodami. Premiowaliśmy aktywnych, pomysłowych, a czasem o nagrodzie decydował łut szczęścia. Mieliśmy w tym roku znakomitych partnerów relacji, którzy docenili pasję polskich fanów Warcrafta i ofiarowali mnóstwo cennych łupów. Powiedzmy o nich coś więcej:


http://wowcenter.pl/Files/megbloks_logo100.png
Firma MEGA BLOKS to kanadyjski producent zabawek, sięgający swoją tradycją do lat 60-tych. Poprzez wytrwałą i dynamiczną pracę, MEGA BLOKS stworzył markę, która cieszy się doskonałą popularnością na całym świecie.

Oprócz szerokiej gamy produktów dla najmłodszych, Mega Bloks ® oferuje bardziej zaawansowane kombinacje klocków przeznaczone dla starszych dzieci oraz kolekcjonerów. Zachęcają one do budowania własnych historii, odgrywania ról, utożsamiania się z bohaterami świata fantazji. Mityczne stwory, super bohaterowie i żołnierze, odkrywcy i animowane postaci – to wszystko skrywa wszechświat Mega Bloks… Klocki tylko czekają na kolejną wielką przygodę... Każdy kolorowy element przyciągający wzrok, wykonany z materiału o specjalnej teksturze, pełen intrygujących detali jest świetnym materiałem, pomagającym dzieciom z ufnością budować światy tak duże, jak ich wyobraźnia.

Firma Mega Bloks przeznaczyła dla śledzących relację WoWCenter.pl z BlizzConu 13 wspaniałych zestawów klocków. Nawet nie wiecie, jak ciężko było redakcji (a już zwłaszcza mi, miłośniczce klocków – Caritas) oddać je wszystkie na rzecz zwycięzców...


http://wowcenter.pl/Files/fabrykaslow_logo100.png
Fabryka Słów powstała w roku 2001. Naszym celem od początku było wydawanie dobrej literatury. Nasz profil wydawniczy obejmuje różne konwencje – od sf po publicystykę, kryminał i literaturę dla kobiet. Stworzyliśmy szereg serii wydawniczych, w których prezentujemy najnowsze teksty autorów uznanych i promujemy obiecujących debiutantów.
Cel pozostaje ten sam - polecać i oddawać w ręce czytelnika książki, pod każdym względem najwyższej jakości.

Czy Fabrykę Słów trzeba przedstawiać? Czołowe wydawnictwo, Mekka dla fanów fantastyki. Dzięki Fabryce, 11 naszych czytelników ucieszyło się z nowych, wspaniałych książek z uniwersum Warcrafta. Po cichu liczymy wszyscy na kolejne tomy związane z wydarzeniami w Azeroth.


http://wowcenter.pl/Files/cdppl_logo.png
Cdp.pl czyli dawny CD Projekt to działający na rynku od 18 lat czołowy polski wydawca gier komputerowych i filmów. Produkty dystrybuowane przez CDP.pl są dostępne w ponad 2000 punktach na terenie całego kraju a katalog aktywnych pozycji obejmuje 500 tytułów. Od października 2012 r. spółka sprzedaje również gry, a od marca 2013 r. również książki, poprzez cyfrową platformę CDP.pl.

Któż nie zna CDP? To przecież oni od zawsze są polskim wydawcą gier Blizzarda. Firma CDP.pl przeznaczyła dla uczestników naszej relacji 5 gier-niespodzianek.


http://wowcenter.pl/Files/level77_logo.pngFirma Level77 to oficjalny dystrybutor oryginalnych produktów firmy J!NX w Polsce, Czechach oraz Słowacji. W ofercie firmy znaleźć można licencjonowane produkty m.in. World of Warcraft, Minecraft, StarCraft 2, Diablo III oraz wiele innych. Misją firmy, jak sami mówią, jest Selling ProStuff for ProGamers!

Dzięki firmie Level77 w ręce naszych czytelników trafiło 5 Warcraftowych T-Shirtów. Może jakaś koszulka związana z WoWCenter.pl w przyszłości?

Wszystkim partnerom serdecznie dziękujemy za ogromne wsparcie podczas tegorocznego BlizzConu. Mamy nadzieję, że będziecie z nami również za rok!

Nie zapominajmy jednak o tych, którym należą się równie wielkie podziękowania - organizatorach samej imprezy, o którą tu przecież przed wszystkim chodzi! Dzięki, Blizzard Entertainment! Dziękujemy za dwie fenomenalne noce pełne wrażeń. Na koniec oddajmy głos im samym:

Cytat z: Phenteo (źródło)
/Files/blizzcon13_thankyou.jpg

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na BlizzCon oraz naszym widzom w domach! Bawiliśmy się w tym roku fantastycznie i mamy nadzieję, że podobało wam się wszystko, co dla was przygotowaliśmy — zapowiedzieliśmy Warlords of Draenor, przedstawiliśmy wstępne informacje o filmie Warcraft, pokazaliśmy zwiastun i rozgrywkę z Heroes of the Storm, ujawniliśmy więcej wiadomości na temat Hearthstone i towarzyszyliśmy wam na każdym kroku. Były epickie kostiumy, gry planszowe, jajka z niespodzianką, zwycięstwo sOs w światowych finałach WCS w StarCrafta II, gry PvP, ulepszenia interfejsu Warlords of Draenor i wiele więcej!

Drugi dzień BlizzConu upłynął pod znakiem paneli, e-sportu i wydarzeń, po których Blink-182 z wykopem zamknął całą imprezę! Dziękujemy wam za sprawienie, że tegoroczny BlizzCon był naprawdę niesamowity! Mamy nadzieję, że świetnie się bawiliście.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz