WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Patch 5.4: Walki pupili - Celestyński Turniej

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Patch 5.4: Walki pupili - Celestyński Turniej

  Kumbol:
/Files/hearthstoneIcon.pngTrwa wciąż loteria z kluczami do bety Hearthstone: Heroes of Warcraft! Weźcie udział już teraz, wyniki po 20:00!

Cytat z: Crithto (źródło)
/Files/54_celestialtournmanet_1.jpg

Nieopodal południowo-wschodnich wybrzeży Jade Forest leży Timeless Isle, tajemnicze miejsce usiane bitnymi stworami i niełatwymi potyczkami, gdzie pomieszkuje nawet ognisty półbóg. Podróżnicy, którzy dotrą do jej brzegów, wkroczą na niezbadany teren pełen wyzwań. Nie obędzie się bez nie lada umiejętności, zawziętości i sprytu... oraz doświadczenia w walkach pupili.

Ponadczasowy turniej

Pośród swych mnogich tajemnic Timeless Isle pełni też rolę gospodarza Celestyńskiego Turnieju (Celestial Tournament), w którym weterani walk pupili spróbują swoich sił w zupełnie nowym scenariuszu. To legendarne wydarzenie prowadzone przez Cesarza Shaohao i goszczące wielu notabli Pandareńskiej historii stanowi ostateczne wyzwanie dla uczestników i wymaga posiadania wprawionej, a także zróżnicowanej drużyny pupili na 25 poziomie.

Jeśli chcesz wziąć udział w Celestyńskim Turnieju, porozmawiaj z Master Li. Przyjdzie ci zmierzyć się z takimi pupilowymi wymiataczami jak Chen Stormstout, Shademaster Kiryn, a nawet ikonicznym Blingtronem 4000. Na koniec rzucisz rękawicę potężnym Celestyńskim Czempionom.


Zwycięzca zgarnia wszystko

Po ukończeniu zadań i pierwszym przejściu przez Celestyński Turniej zostaniesz nagrodzony dostateczną ilością Celestial Coins, by móc sprawić sobie własnego Celestyńskiego pupila. Każde kolejne, cotygodniowe podejście dawać będzie jedną Celestial Coin. Możesz je pozbierać i wymienić na trzech pozostałych pupili u pobliskich sprzedawców (postępy będą uwzględniały całe konto). Opieka nad tymi pupilami to uświęcony zaszczyt, więc każdy z nich jest związany z kontem (account-bound) i nie może zostać przekazany innemu graczowi.

Aby upewnić się, że z turnieju zwycięsko wyjdą jedynie najlepsi, leczenie i wskrzeszanie pupili w czasie Scenariusza jest zabronione - ważne więc, by wcześniej się przygotować. Do osiągnięcia zwycięstwa uczestnicy muszą pokonać trzy drużyny losowych trenerów, a także czterech potomków Czcigodnych Celestynów. Przegranie bitwy od czasu do czasu jest nieuniknione, ale nie jest to koniec świata. Chociaż pokonane pupile pozostaną martwe, będziesz mógł ponownie podejść do walki zmieniając wcześniej skład swojej drużyny. Zmiana drużyny będzie też możliwa między kolejnymi pojedynkami. Jeśli będziesz musiał opuścić scenariusz przed jego zakończeniem, możesz później wrócić i rozpocząć go od nowa.


Kiedy aktualizacja 5.4 zostanie wprowadzona na serwery i Timeless Isle nie będzie już skryta we mgle, czekać tam będą nowe pupile, nowe umiejętności oraz nowe, ekscytujące wyzwania... Ćwiczcie więc, trenerzy, gdyż nadchodzi kolejny sprawdzian dla waszych pupili!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz