WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Patch 5.4: Zniszczona Vale of Eternal Blossoms

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Patch 5.4: Zniszczona Vale of Eternal Blossoms

  Tommy:
Cytat z: Blizzard (źródło)
/Files/54_valedestruction_header.jpg

Zamknięta dla obcych Vale of Eternal Blossoms stanowiła zarazem fizyczne, jak i duchowe centrum Pandarii, miejsce czci i piękna. Wydarzyło się jednak coś strasznego, a niegdyś cudowna, nietykalna zdawałoby się dolina doznała głębokich i nieodwracalnych ran.

Wojna Przymierza i Hordy toczy się na całego. Wódz Garrosh Hellscream zakomenderował ekipie goblinów poszukiwania artefaktu skrytego głęboko w sercu doliny (opowiada o tym scenariusz Dark Heart of Pandaria). Ignorując ostrzeżenia Tarana Zhu rozpoczęli wykopaliska w ramach Big Blossom Excavation site. Znaleźli oni więcej, niż się spodziewali.

Wykopaliska doprowadziły gobliny głęboko pod ziemię, do sekretnej krypty stworzonej przez Tytanów. Tam Garrosh odkrył potęgę, którą od dawna uznawano za zapieczętowaną i nietykalną: serce Y'shaarja. Dalszy bieg wydarzeń przedstawiony zostanie w nadchodzącej aktualizacji 5.4: Oblężenie Orgrimmaru.

Nie taka Wieczna, jak ją malują


Odkrycie artefaktu wywarło drastyczne i dramatyczne zmiany w dolinie. Tam, gdzie ongiś połyskiwało jezioro Whitepetal, teraz pozostał jeno suchy parów. Wiele jezior i rzek doliny wyschło zupełnie, zniknęły więc też Jeweled Danio. (Tylko bez strachu! Zaradne serpenty ocaliły ryby i przeniosły je do wód Timeless Isle.)

Kiepsko to wygląda


Destrukcja nie spowodowała większych zmian w procesie wkraczania do Vale of Eternal Blossoms po raz pierwszy, choć poprzedzający otwarcie bram ciąg zadań został nieco zaktualizowany, by odzwierciedlać najnowsze wydarzenia. Podróżnicy nie zostaną już powitani pełnym splendorem doliny, jak niegdyś. Zamiast tego doświadczą na własne oczy zniszczeń terenu, jakie przyniosła wojna Przymierza i Hordy.

Sam teren się zmienił, pojawili się nowi mieszkańcy, zaś starzy poszerzyli swoje wpływy. W Summer Fields, Big Blossom Excavation i Emperor’s Approach wędrują Vestiges of Pride.

Wewnątrz Guo-Lai Ruins mogu walczą z Manifestations of Pride. Nawet z Golden Stair pozostały dymiące ruiny i mogu przenieśli się na północ do Guo-Lai i Winterbough Glad, zmuszając do ucieczki duszki i pająki, które tam wcześniej rezydowały. (Gratulacje wy arachnofobi! Nie ma już pająków, poza jednym... ale za to jakim! Myśleliście, że tak łatwo jest się pozbyć Ashweb Matriarch Bloodtip?)

Mistfall Village na południowym zachodzie wydaje się nietknięta machinacjami Garrosha i odwieczna walka duchów pandareńskich mnichów z mogu nadal trwa w Tu Shen Burial Grounds na południu.

Zadania w dolinie


Dla kontynuujących swe przygody w dolinie może być niespodzianką, że niewiele zostało z pagody Golden Lotus, gdzie niegdyś zlecano bohaterom zadania. Już nie trzymają oni mogu w ryzach, wrogowie wtargnęli głębiej w dolinę. Jednakowoż jest sposób na zdobywanie reputacji z tymi zatwardziałymi obrońcami, polegający na zabijaniu w dolinie wielu stworów i rzadkich przeciwników. W ten sam sposób będzie można zdobyć klucze do skrzyń ze skarbami Guo-Lai.

Jeśli jeszcze nie zdobyliście osiągnięcia "Eternally in the Vale" to wiedzcie, że czas ucieka. Gdy aktualizacja 5.4 pojawi się na serwerach powyższe osiągnięcie zostanie zmienione w Feat of Strength i jego zdobycie nie będzie już możliwe. Będzie to również ostatnia szansa na doświadczenie linii fabularnej Golden Lotus odkrywanej wraz z kolejnymi poziomami reputacji: Honored, Revered i Exalted.

Dzienne zadania nadal będą zlecane w Setting Sun Garrison, lecz będzie ich mniej, ponieważ członkowie Shado-Pan muszą kontynuować swój trening i walkę z mantydami na murze.

To, co stało się w Vale of Eternal Blossoms zostawiło paskudną bliznę, zaś niebezpieczeństwo wynikające z odkrycia Garrosha sięgnie daleko poza granice samej Pandarii. Nie przegapcie zwiastuna Oblężenia Orgrimmaru, który pojawi się "wkrótce".

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz