WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Patch 5.4: The Timeless Isle – czas nie goni nas

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Patch 5.4: The Timeless Isle – czas nie goni nas

  Tommy:
Cytat z: Bashiok (źródło)
/Files/54_timeless_header.jpg

Pomimo że głównym wątkiem aktualizacji 5.4 jest walka Przymierza i Hordy z tyranią Garrosha, gracze dostaną również nowe tereny do zwiedzania, z dala od tego, co dzieje się w Durotarze. Tereny, jakich do tej pory jeszcze nikt nie widział.

The Timeless Isle to wyspa wiecznego zachodu słońca, niegdyś będąca celem pielgrzymek Pandarenów. To właśnie tam wojownicy aspirujący do podążania śladem Wielkiego Cesarza Shaohao mogli udowodnić przed Celestynami swoją mądrość, nadzieję, siłę i wytrzymałość. W celu osiągnięciu równowagi między tymi cechami mnisi Pandarenów żyli w harmonii z mieszkającymi w pobliżu Yaungol, czczącymi ognistego półboga Ordosa.


Pewnego dnia wyspa po prostu zniknęła. Niektóre zwoje wskazują na to, że Timeless Isle na przestrzeni lat pojawiała się i znikała – czasem majaczyła na horyzoncie, często pojawiając się w różnych miejscach. Ci, którzy mieli pecha i byli na wyspie akurat wtedy, gdy znikała, ulotnili się wraz z nią i już nigdy nie powrócili.

Teraz, być może tylko na chwilę, wyspa pojawiła się ponownie.


Wieczna wolność

Gdy już znajdziesz się na Timeless Isle, możesz przeżywać przygody w otwartym świecie w swoim własnym tempie. Na wyspie jest parę zadań, ale nie dowiesz się z nich co dokładnie zrobić ani gdzie pójść. Zamiast tego będą one nakłaniały do zwiedzania jaskiń, podwodnych grot oraz do walki z przerażającymi stworami dla świetnych nagród.

Im dalej od spokojnych lasów otaczających świątynię i w głąb Ordon Sanctuary, Cavern of Lost Spirits, Croaking Grotto i innych tajemniczych lokacji, tym wyzwania stają się trudniejsze. Ponieważ lokacja dostarcza doświadczeń otwartego świata, wszystko oprócz bossów rajdowych (o nich później) można zrobić samemu. Widzisz elitę na 93 poziome? Atakuj! Zależnie od klasy i jakości przedmiotów pokonanie wroga może zając więcej lub mniej czasu, ale wykorzystanie umiejętności postaci i unikanie ataków ostatecznie doprowadzi do zwycięstwa.


Dzięki temu, że każdy może samemu pokonać potężnego stwora, nawet długo po aktualizacji 5.4 będziecie mogli przybyć nowymi postaciami i nadal odkryć to, co wyspa ma do zaoferowania. Elity na wyspie podlegają standardowym zasadom oznaczania (tap) grupowego, zaś do walki z rzadkimi stworami każdy może dołączyć i liczyć na nagrody. Wszystko na wyspie upuszcza coś unikalnego. Z łatwiejszych wrogów lecą przedmioty, które po użyciu na wyspie ułatwią przeżycie przygód, oraz Timeless Coins (patrz niżej). Pokonanie silniejszych oponentów daje BoA tokeny, które można wymienić na przedmioty z ilvl 496, tokeny do ulepszania sprzętu do ilvl 535, Lesser Charms, pupile bitwne i więcej. Poza tym będzie multum nowych osiągnięć za różne czynności na wyspie.

Nieprzemijające nagrody

Walutą na Timeless Isle są Timeless Coins, za które gracze mogą kupić Mogu Runes of Fate, dodatkowe przedmioty BoA, pupile, wierzchowce i inne fanty dające frajdę. Na wyspie rezyduje również nowa frakcja mająca mistyczne połączenie z samym Cesarzem Pandarii – Shaohao, której członkowie umożliwią dostęp do nowych kosmetycznych nagród. Współpraca z frakcją Cesarza Shaohao wymaga walki ze starożytnymi i potężnymi stworami na wyspie.


Niezależnie od tego, czy jesteś świeżym 90 poziomem, rajderem z najlepszym możliwym sprzętem, graczem PvP, trenerem pupili lub kimś pomiędzy – Timeless Isle dostarczy nowych wrażeń wszystkim.

Niekończące się wydarzenia

Żeby wspomóc proces eksploracji i odkrywania tajemnic Timeless Isle wprowadzamy coś nowego – System Zdarzeń wraz z dodatkowym elementami interfejsu. Na Timeless Isle znajdziecie wiele rzadkich stworów, rzadkich Elit, skrzyń ze skarbami zawierających epickie przedmioty oraz weźmiecie udział w wielu wydarzeniach z wartościowymi nagrodami. Kiedy znajdziecie się w pobliżu jednej z wymienionych wyżej sytuacji, na mini mapie pojawi się powiadomienie wskazujące dokładne położenie jakiegoś zdarzenia. Niektóre z nich będą trudne do odnalezienia, gdyż części wyspy można odkryć tylko poprzez rozwiązywanie zagubionych w czasie zagadek. Części z nich nie będzie zwiastowało zwykłe powiadomienie… ale nie będziemy psuć niespodzianki i nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć jak szybko gracze odkryją tajemnice wyspy i ukryte skarby.


Odwieczna solidarność

Porozmawiajmy o rajdowych bossach! Pierwszymi są czterej Czcigodni Celestyni: Chi-Ji, Niuzao, Xuen i Yu’lon, których można znaleźć na placu w centrum wyspy. W tym miejscu pokolenia pandareńskich wojowników dowodziły swojej wartości i wy również będziecie mogli wyzwać tym celu jednego z Celestynów. Wystarczy zebrać odpowiednią grupę i przystąpić do walki. Po osiągnięciu sukcesu każdy z graczy otrzyma indywidualny łup, tak jak z każdym światowym bossem.

Oprócz Celestynów, będących w aktualizacji 5.4 ekwiwalentami Sha of Anger i Nalaka, chcemy dać coś do roboty graczom, którzy progresują end game poprzez dodanie hardkorowego bossa światowego. Jest nim Ordos, i żeby w ogóle go tknąć musicie posiadać legendarny płaszcz od Wrathiona. Po rozpoczęciu walki żaden z gracz nie będzie mógł wkroczyć lub opuścić sanktuarium Ordon, gdzie boss przebywa. Powodzenia!Nieskończona moc

Ci, którzy zdecydują się dołączyć do Ordon, czyli yaungoli wyznających Ordosa, będą mieli dostęp do mocy Censer of Eternal Agony. Użycie Censer sprawi, że będziecie oflagowani jako PvP w stosunku do wszystkich, nawet członków własnej frakcji. Wasza skóra płonąć będzie jasnym ogniem, dzięki czemu wszyscy będą widzieć, że przywołaliście furię Ordosa i wyruszyliście walczyć na śmierć i życie. Użycie Censer spowoduje spadek punktów życia do 10% maksymalnej wartości i stopniowe uzdrowienie do 100%, dzięki czemu nie będzie używane jako narzędzie do szybkiego gankowania. Na serwerach PvE Censer będzie działał tak samo jak zwykłe zasady flagowania PvP, gracze nie będą musieli atakować innych. Zaś na serwerach PvP to nowe zagrożenie dla wszystkich z pewnością stanie się celem ataków pozostałych graczy, niezależnie od frakcji. Zabicie graczy pod wpływem Censer będzie nagradzało Bloody Coins, za które będzie można kupić ekskluzywne przedmioty.


Podczas odkrywania Timeless Isle spotkacie wiele znanych wam postaci, z którymi przeżywaliście przygody w Pandarii. Moglibyśmy jeszcze dużo gadać, ale nie chcemy wyjawiać wszystkich niespodzianek. Timeless Isle ma być doświadczeniem, które, mamy nadzieje, sprawi wam wielką frajdę.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz