WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Patch 5.4: Naucz się grać na Poligonie

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Patch 5.4: Naucz się grać na Poligonie

  Tommy:
Cytat z: Blizzard (źródło)
/Files/54_poligon_1.jpg

W życiu każdego healera, tanka i dpsa przychodzi taki moment, kiedy postanawiają wynieść swoje umiejętności na wyższy poziom. Gdy ten czas już nadejdzie, to Poligon będzie na nich czekał. Podczas tego nowego Scenariusza dla pojedynczego gracza na 90 poziomie bohaterowie będą mogli się sprawdzić lub wypróbować granie różnymi rolami w bezpiecznym, kontrolowanym otoczeniu Temple of the White Tiger.

Wkraczamy (kra kra kra)

Żeby rozpocząć trening należy porozmawiać z NPC w Temple of the White Tiger w Kun-Lai Summit lub z trenerem klasowym. Po wejściu na Poligon ekwipunek bohaterów, podobnie jak w Trybach Wyzwań, ulega skalowaniu. Zależnie od wybranej roli na Poligonie nie trzeba być samemu, choć z drugiej strony do odważnych świat należy!


Wybierz swoją rolę

Na Poligonie, podobnie jak w lochach, należy wybrać rolę tanka, dpsa lub healera. Po dokonaniu wyborów na bohaterów czeka seria zadań oparta na mechanikach, z którymi muszą sobie poradzić dane role podczas walki w lochach.

http://eu.battle.net/wow/static/images/game/guide/getting-started/icon-class-role-tank.gifTank: Zadanie będzie polegało na ochronie NPC przed nadciągającymi falami potworów, co wystawi na próbę umiejętność tankowania. Ale nie bój nic – pomocy udzieli przyjazny NPC, który będzie zarówno leczył, jak i zadawał obrażenia wrogom.

http://eu.battle.net/wow/static/images/game/guide/getting-started/icon-class-role-dealer.gifDPS: Czasem coś trzeba zrobić samemu. Jak zwykle będziesz spuszczał łomot wrogom, jednocześnie zwracając uwagę na różne mechaniki takie jak przerywanie leczenia, gonienie uciekających wrogów, używanie umiejętności w odpowiednim momencie, uciekanie przed atakami i tym podobne.

http://eu.battle.net/wow/static/images/game/guide/getting-started/icon-class-role-healer.gifHealer: Czterej NPC dołączają do drużyny i musisz być do rany przyłóż, żeby przetrwali do końca prób.Wybierz własną przygodę

Poligony będą dostępne w czterech trybach: brązowym, srebrnym, złotym i nieskończonym. W każdym z nich będziecie mieli szansę sprawdzić swoje umiejętności i nauczyć się więcej o pracy w grupie. Żeby przystąpić do wyższego trybu musicie pokonać tryby poprzednie, rozpoczynając od brązowego. Po pokonaniu trybu złotego odblokujecie tryb nieskończony, gdzie będziecie mogli wprawić w osłupienie znajomych swoim skillem.

W trybie nieskończonym będziecie musieli być czujny jak ważki, bo każda kolejna fala wrogów będzie trudniejsza do odparcia. Im dłużej wytrzymacie, tym wyższy wynik końcowy. System będzie śledził wasze wyniki, dzięki czemu będziecie mogli śledzić swój postęp.


Pokaż na co cię stać

Na Poligon można wchodzić ile razy się chce, dzięki czemu można poprawić swoje umiejętności, zdobywać Osiągnięcia i, co najważniejsze, przechwalać się jak długo udało się wam wytrzymać. Wystarczy porozmawiać z NPC i od razu można wrócić do akcji.

Nie musicie się przejmować śmiercią ani uszkodzeniem ekwipunku. Jedzenie i flaski będą trwały tyle co zwykle, ale potiony musicie zostawić w domu – nie można ich używać na Poligonach. Wewnątrz będziecie mieli dostęp do różnych udogodnień takich jak sprzedawcy, Soulwelle, naprawy i Reforge.

Teraz jak już wiecie czego się spodziewać naostrzcie bronie, zaczarujcie nowe szaty i ruszcie podbijać Poligon!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz