WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Patch 5.3: Zapowiedź scenariuszy

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Patch 5.3: Zapowiedź scenariuszy

  Tommy:
Cytat z: Blizzard (źródło)
http://bnetcmseu-a.akamaihd.net/cms/blog_header/IXT0PEF0NL441367482156280.jpg

Aktualizacja 5.3 wprowadza cztery nowe Scenariusze i tryby heroiczne do sześciu Scenariuszy, w tym do dwóch ostatnio wprowadzonych. Niezależnie czy jesteś członkiem Hordy czy Przymierza, będziesz mógł wziąć udział w tych przygodach korzystając z narzędzia Dungeon Finder lub, w przypadku wersji heroicznej, zrobić to samo z dwójką przyjaciół.

Nowe Scenariusze

Blood in the Snow

Stolica krasnoludów jest w niebezpieczeństwie i Varian Wrynn nie zostawi walczących między sobą brodaczy samym sobie. Ostatecznie to Moira i klan Dark Iron – z pomocą bohaterów Przymierza - podejmą wyzwanie i staną w obronie swojego nowego domu, ucząc klany Wildhammer i Bronzebeard lojalności i wartości walki o wspólny cel. W tym fabularnym Scenariuszu Waszym zadaniem będzie dołączenie do Moiry i podanie jej pomocnej dłoni.


Ten Scenariusz jest częścią historii Battlefield Barrens.

Dark Heart of Pandaria

Coś jest nie tak w Vale of Eternal Blossom. Garrosh wysłał goblińskich inżynierów, żeby wydobyli tajemniczy artefakt, ale ich działania obudziły siły, którym nie są w stanie dać rady. Waszym zadaniem, o ile się go podejmiecie, będzie zbadanie, co się wydarzyło i posprzątanie po wszystkim. Porządek musi być, gdyż Garrosh żąda nowej broni do użycia przeciwko Przymierzu.


Ten Scenariusz jest częścią historii Battlefield Barrens.

Secrets of Ragefire

Zatroskany z powodu ostatnich zniknięć swoich zwiadowców, Vol'jin wynajął elitarną Brygadę Gob z Kartelu Zęzowej Wody do przeprowadzenia śledztwa. Winowajców wyśledzili w opuszczonej sekcji Ragefire, ale potrzebują Waszej pomocy w poszukiwaniach. Czas pokrzyżować plany tym, którzy stoją za porwaniami. Jako że współpracujesz z goblinami, spodziewaj się tego, w czym są najlepsi: mnóstwa wybuchowej akcji. Wiesz, że coś się dzieje, kiedy do gry wkracza nawet dmuchany kucyk!


Battle on the High Seas

Wojna pomiędzy Hordą i Przymierzem nie odbywa się tylko na lądzie. W tym Scenariuszu musicie udowodnić, że Wasza flota jest najpotężniejsza, a najlepszym sposobem, żeby tego dokonać, jest zabicie wrogów pływających po Otwartych Morzach. Po upewnieniu się, że statek jest bezpieczny, dokonacie abordażu na wrażej jednostce (uwaga na płonące liny!) i postaracie się o to, by nie stanowiła już zagrożenia. Na szali jest więcej, niż tylko duma.


Nowe tryby heroiczne

Jeśli myślicie, że dacie radę, to czekają na Was nowe tryby heroiczne Scenariuszy. Będą one dostępne dla czterech nowych Scenariuszy - Blood in the Snow, Dark Heart of Pandaria, Secrets of Ragefire i Battle on the High Seas, oraz dwóch już wydanych - Crypt of Forgotten Kings i A Brewing Storm. Żeby wziąć w nich udział potrzebujecie średniego poziomu przedmiotów równego 480 oraz dwójki doświadczonych (niekoniecznie przez życie) przyjaciół.

Sukces w heroicznym Scenariuszu nagradzany jest punktami Valor oraz szansą na przedmiot z poziomu Wyszukiwarki Rajdów. Będzie można również wykonać dodatkowe zadania, dzięki czemu można otrzymać więcej punktów Valor. Co ważne, dodatkowe punkty Valor będzie można dostać zarówno w wersji normalnej, jak i heroiczne, ale nie tego samego dnia. Ukończenie losowego heroicznego Scenariusza nagradzane będzie Heroic Cache of Treasure i 120 punktami Valor.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz