WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Isle of Conquest

Opis

Isle of Conquest – wyspa znajdująca się gdzieś u wybrzeży Northrend. Skała, która jest warta jeszcze jednego spojrzenia. Wbrew pozorom nie jest to zwykłe miejsce. Dźwięk burzy jak fala, uderza w kamienne klify; dźwięki batalii jak miecze krzyżują się na krwawych polach wyspy przez cały czas.

Dowódcy Przymierza i Hordy walczą o dominację obserwując walkę ze swoich bezpiecznych zamków. Każda ze stron dąży do wyeliminowania wrogiego generała i zwycięstwa. Opuszczenie swojego dowódcy może przynieść wstyd, utratę honoru oraz porażkę. Nie ma tutaj pokoju pomiędzy walczącymi – jest to otwarta wojna między Hordą a Przymierzem.

 • Styl rozgrywki: Zabij wrogiego generała lub zmniejsz liczbę posiłków wroga do zera.
 • Miejsce: Icecrown
 • Limity: gracze 71-80 lvl (rozbici na kategorie 71-79 i 80)
 • Maksymalna liczba graczy w grupie: 40 Horda / 40 Przymierze
 • Warunki wygranej: Zabij wrogiego generała lub obroń swojego, zanim skończą Ci się posiłki.

Rozgrywka na battlegroundzie

Na Isle of Conquest zbierają się dwie drużyny złożone maksymalnie z 40 graczy, które w wielkiej bitwie walczą o małą wyspę na północno-zachodnim wybrzeżu Northrend. Aby wygrać, twoja drużyna musi zrobić użytek ze strategicznych punktów na tej wyspie, takich jak fabryki zabójczych demolisherów i katapult, doki czy w pełni wyposażone lotnisko.

Na wyspie znajduje się pięć interesujących punktów dla każdej z frakcji, które mogą przybliżyć do końcowego zwycięstwa. Każda z nich oferuje określone benefity oraz wartości strategiczne. Która z nich wystarczy do osiągnięcia przez Ciebie zwycięstwa?

Punkty strategiczne

Masz wiele opcji aby odnieść zwycięstwo. Oprócz bezpośredniego szturmowania zamku przeciwnika masz możliwość skorzystania z wielu strategicznych punktów, które w pewnym stopniu będą Cię przybliżać do końcowego zwycięstwa.

 • The Oil Derrick (platforma wiertnicza) - zlokalizowana na północno-zachodnim krańcu wyspy, produkująca wystarczającą ilość „czarnego złota” potrzebną do uruchomienia tysięcy maszyn. Zajęcie tej lokacji pozwala na gromadzenie cennych posiłków i kontynuowanie walki o honor swojej drużyny.
 • The Cobalt Mine (kopalnia) - zlokalizowana na południowo-wschodnim końcu wyspy, ukrywa w sobie wiele cennych materiałów. Przejęcie tej lokalizacji umożliwia odnawianie posiłków oraz zwiększa ilość honoru przyznawanego dla strony, która ją kontroluje.
 • The Docks (doki) - doki zlokalizowane na zachodnim wybrzeżu umożliwią Ci zwiększenie ilości posiadanych maszyn bojowych o bardzo dewastacyjne narzędzie – Glaive Thrower oraz katapulty. Zniszcz mury zamku przeciwnika i daj możliwość swoim towarzyszom do wkroczenia do wrogiego zamku!
 • The Airship Hangar (hangar) – metalowe konstrukcje znajdują się na wzgórzu Mt. Conquest znajdującego się we wschodniej części wyspy, umożliwiając graczom zrobienie użytku ze znajdujących się tam maszyn. Pozwalają one na zasypanie przeciwników gradem śmiertelnych pocisków oraz niszczenie struktur obronnych wroga. Pojazdy latające umożliwiają również zrzucenie graczy na tyły wroga dzięki znajdującym się na podkładzie spadochronom!
 • The Siege Workshop (fabryka) – usytuowana pomiędzy bazami Hordy i Przymierza są bardzo ważnym punktem strategicznym. Jej zajęcie umożliwia stworzenie maszyn, które potrafią perfekcyjnie zniszczyć mury zamku przeciwnika.
 • Graveyards (cmentarze) – na wyspie znajduje się pięć cmentarzy, które znajdują się w pięciu bardzo interesujących miejscach – w bazie Przymierza, bazie Hordy, na środku mapy przy fabryce oraz na północno-wschodnim krańcu wyspy (tuż przy hangarze), a także przy południowo-zachodnim rogu wyspy (tuż przy dokach).

Warunki zwycięstwa

 • The General (generał) – znajdują się tuż przy za masywnymi murami zamków, dowodząc swoimi wojskami z miejsc, które są relatywnie bezpieczne. Zabicie dowódcy spowoduje natychmiastowe zwycięstwo drużyny.
 • Reinformcements (posiłki) – Isle of Conquest używa systemu posiłków podobnego do tego, którego znamy z Alterac Valley. Zegar cały czas tyka. Jeśli za dużo twoich towarzyszy zostanie zabitych przez przeciwnika, twoja drużyna przegra walkę. Zabijanie wrogich graczy redukuje liczbę ich posiłków o jeden za każdym zabiciem. Jeśli twoje posiłki osiągną limit, osiągniesz kontrolęnad wyspą i twoje bogactwo zasobów nie pójdzie na marne!