WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Aktualne Wieści

Artykuł

LFG

  Draeneus, | Komentarze : 0
LFG Comics

http://img229.imageshack.us/img229/6485/richardfigurinenh6.gif


Większość fanów wow'a zapewne słyszała o komiksie zatytułowanym Looking For Group (LFG). Jednym słowem postacie, historia jak i cały komiks są po prostu świetne. Jedną z czterech postaci jest Richard - Warlock. Niedawno wyszła właśnie kolejna już część komiksu opowiadającego o czterech bohaterach Hordy (w tym o Richardzie!). Jednak autorzy komiksu chcąc sprostać naszym wymaganiom rozpoczęli produkcję filmu, który nawiązuje do historii komiksowych postaci. Na oficjalnej stronie LFG możemy ujrzeć próbkę tego co ujrzymy już w 2008 roku (oto data premiery filmu LFG). A w samym filmie ujrzymy... tak, zgadliście - Richarda, który w miłym nastroju wyrzyna w pień całe miasteczko leżące w Azeroth. Historyjka jest według mnie bardzo przyjemna i każdy fan wow'a będzie nią na 100% zachwycony :))
Artykuł

Illidan down by TnT & Innominate

  Draeneus, | Komentarze : 0
Illidan down

5 listopada 2007 roku. To data, którą powinien zapamiętać każdy polski fan World of Warcraft, gdyż w tym dniu TnT jako pierwsza polska gildia pokonali Illidana w jego Black Temple. Jednak jak to Polacy, gdy się rozpędzą to nikt ich nie zatrzyma :) I tak w zaledwie dzień później, czyli 6 listopada gildia Innominate również pokonała potężnego Illidana Stormrage. Oczywiście cała redakcja theburningcrusade.pl składa obu gildiom najszczersze gratulację i życzy dalszych sukcesów... tym razem w oczyszczaniu Sunwell Plateau oraz Zul'Aman.

http://img220.imageshack.us/img220/769/illidanqx2.jpg
Artykuł

Kilka informacji ze świata WoW'a

  Draeneus, | Komentarze : 0
Stroje z Halloween

Halloween być może już się skończyło, jednak to nie oznacza, że zakończyła się zabawa. Dlatego też w myśl poprzednich słów Blizzard już po raz wtóry chce ujrzeć wasze zdjęcia tym razem wykonane podczas gdy wy lub też wasi znajomi mieli na sobie swój ulubiony strój nawiązujący do wow'a lub też StarCrafta i Diablo. Jeżeli więc macie jakieś ciekawe zdjęcia to nie czekajcie ani chwili dłużej i wyślijcie je pod adres e-mail (wowguide@blizzard.com) - "We want to see your pictures".

http://img229.imageshack.us/img229/233/gelanna8dj6.jpg


Korzystając z okazji chciałbym przypomnieć, że do naszej redakcji możecie wysyłać screeny z gry jednak jeżeli wśród nich znajdą się jakieś ciekawe zdjęcia, na których jesteście ubrani np. w strój Murloka to może uda się nam zrobić z nich osobną galerię.. Jeż

Pierwsza seria figurek World of Warcraft

Niedawno pojawiła się nowa, 1 seria figurek z World of Warcraft stworzona przez DC Unlimited. Wszystkie figurki są zdumiewająco szczegółowe i dlatego też cieszą się już dużym zainteresowanie wśród fanów wow'a. W pierwszej serii znajdą się takie postaci jak: Blood Elf rogue, ork shaman, undead warlock i krasnolud wojownik.

Figurki będą na razie dostępne tylko w U.S.A jednak może niedługo także w Europie :)

Nowe screenshoty z Wrath of the Lich King

Wczoraj do galerii zdjęć na oficjalnej stronie Wrath of the Lich King Wrath of the Lich King zostały dodane dwa nowe screenshoty z nadchodzącego dodatku. Może to niezbyt wiele, jednak pamiętajmy, że Blizz zawsze stawia na jakość a nie na ilość...

http://img216.imageshack.us/img216/9558/1108072fh6.jpg


Warto też wspomnieć, że do galerii World of Warcraft zostały również dodane nowe Fan Arty oraz Fan Art Wallpaper, które jak zwykle trzymają typowy dla Blizzarda wysoki poziom i klasę.

World of Warcraft Stories

Macie jakąś ciekawą historię o ludziach, których spotkaliście lub o osobistych znajomościach jakie nawiązaliście dzięki World of Warcraft? Teraz macie okazję, aby i inni ją poznali. Wystarczy wysłać ją tylko do Blizzarda i czekać na umieszczenie w nowym dziale na oficjalnej stronie. Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej odwiedźcie tą stronę .
Artykuł

Utgarde Keep odkryty

  Thunderaxe, | Komentarze : 0
Na oficjalnej stronie europejskiego World of Warcraft pojawił się artykuł dotyczący pierwszych możliwych do "zdobycia" lochów z nadchodzącym dodatku Wrath of the Lich King pod nazwą Utgarde Keep. Będzie do niej można wejść już od 70 poziomu, a drugi z lochów w tej lokacji, Utgarde Pinnacle, dostępny będzie dla postaci z poziomem najwyższym, czyli 80. Lochy znajdować się będą na obszarze zwanym Howling Fjords.


Odsyłam do lektury na oficjalnej stronie
Artykuł

Patch 2.3 trochę później...

  Thunderaxe, | Komentarze : 1
Artykuł

Hallowen in World of Warcraft

  Draeneus, | Komentarze : 0
Artykuł

Zmień sobie imię! Prawie za darmo...

  Barondo, | Komentarze : 0
Artykuł

2.3.0 Patch notes

  Barondo, | Komentarze : 0
[ archiwum ]