WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Mists of Pandaria: Premiera 25 września!!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Ważne

Mists of Pandaria: Premiera 25 września!!

  Kumbol:
Doczekaliśmy się! Wedle ukazujących się właśnie na stronach Battle.net bannerów, premiera dodatku Mists of Pandaria nastąpi 25 września 2012! Dokładnie od teraz można składać zamówienia w cyfrowej przedsprzedaży. I tutaj pojawiło się tym razem coś zupełnie nowego: Edycja Cyfrowa Deluxe. Zawiera ona (prócz samego dodatku) także cyfrowe bonusy dodawane do fizycznej Edycji Kolekcjonerskiej. Są to:
/Files/mop_premiera_dodatki.jpg
 • Latający wierzchowiec Imperial Quilen.
 • Pupil Lucky Quilen Cub.
 • Symbol i akcent na sztandar do Diablo III.
 • 2 portrety Battle.net do StarCrafta II.

Oficjalna strona prezentująca Edycję Cyfrową Deluxe

Powyższe bonusy otrzymamy więc w cyfrowym wydaniu deluxe. Fizyczna Edycja Kolekconerska będzie prócz nich zawierać też standardowo:
 • DVD i Blue-Ray z materiałem przedstawiającym kulisy produkcji.
 • CD ze ścieżką dźwiękową.
 • Album "The Art of Mists of Pandaria" z grafikami koncepcyjnymi.
 • Podkładkę pod mysz z Chenem Stormstout.

Oficjalna strona prezentująca Edycję Kolekcjonerską

Sugerowane ceny poszczególnych wydań:
 • Edycja standardowa (pudełkowa i cyfrowa): 34.99 €
 • Edycja Cyfrowa Deluxe: 49.99 €
 • Pudełkowa Edycja Kolekcjonerska: 69.99 €

Pamiętajcie, że powyższe ceny są cenami zachodnimi, u nas dotychczas wszystkie produkty Blizzarda kosztowały nieco mniej niż po prostym przewalutowaniu. Oczekujemy w tej kwestii komunikatu prasowego od polskiego dystrybutora, CD Projekt.

/Files/mop_premiera.jpg


Oficjalny komunikat prasowy:

Cytat z: Blizzard (źródło)
PARYŻ, Francja – 25 lipca 2012 r. – Ląd na horyzoncie! Blizzard Entertainment, Inc. ogłosił dzisiaj, że World of Warcraft®: Mists of Pandaria™, czwarty dodatek do najpopularniejszej na świecie abonamentowej gry MMORPG trafi do sklepów tradycyjnych i internetowych 25 września. Po premierze dodatku nieustraszeni łowcy przygód przynależący do Hordy i Przymierza będą mogli zejść na brzeg od dawna zaginionego kontynentu Pandarii i rozpocząć niebezpieczną podróż, której celem będzie odkrycie jego starożytnych tajemnic.

Mists of Pandaria będzie dostępne na DVD-ROM na komputery PC z systemami Windows® XP, Windows Vista®, Windows® 7 oraz komputery Macintosh® w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 34,99 €. Dodatek będzie dostępny także w wersji cyfrowej bezpośrednio na stronie World of Warcraft Blizzarda (www.WorldofWarcraft.com), również w cenie 34,99 €.

Wyłącznie w sklepach dostępna będzie specjalna edycja kolekcjonerska napakowana dodatkowymi atrakcjami, której sugerowana cena detaliczna wyniesie cena wyniesie 69,99 €. Ponadto gracze w World of Warcraft będą mogli po raz pierwszy kupić dodatek w specjalnej wersji cyfrowej deluxe, która zawierać będzie cyfrowe elementy dodatkowe z edycji kolekcjonerskiej. Wersja cyfrowa deluxe dostępna jest do pobrania bezpośrednio od Blizzarda, ze strony www.WorldofWarcraft.com, w cenie 49,99 €. Gracze, którzy kupią standardową edycję w wersji cyfrowej albo pudełkowej, będą mogli w dowolnym momencie ulepszyć grę do cyfrowej wersji deluxe (dotąd aż osobna wersja cyfrowa deluxe będzie dostępna w sprzedaży) za dodatkowe 15 €.

Przedsprzedaż cyfrowej wersji standardowej i cyfrowej wersji deluxe Mists of Pandaria już się rozpoczęła. Gracze, którzy chcieliby kupić jedną z wersji i być gotowi do grania w momencie premiery dodatku, mogą zrobić to już teraz na www.WorldofWarcraft.com. Treść dodatku zostanie automatycznie dostarczona drogą cyfrową do wszystkich, którzy kupią go w przedsprzedaży poprzez streamującą aplikację uruchamiającą World of Warcraft przed premierą Mists of Pandaria. Gracze chcący zamówić standardową wersję pudełkową albo dostępną wyłącznie w tradycyjnych sklepach edycję kolekcjonerską mogą to zrobić w najbliższym sklepie z grami.

„Mists of Pandaria zawiera najbardziej różnorodne nowe treści, jakie do tej pory stworzyliśmy dla dodatku do World of Warcraft, w tym elementy, które zainteresują nowych graczy, weteranów oraz wszystkich innych” powiedział Mike Morhaime, Dyrektor Generalny i współzałożyciel Blizzard Entertainment. „Gracze uczestniczący w naszych największych do tej pory beta testach przekazali nam mnóstwo znakomitych opinii i mamy nadzieję, że będą wspaniale się bawić odkrywając wszystko, co kryje Pandaria, kiedy dodatek zostanie wydany we wrześniu”.

Cyfrowa wersja deluxe Mists of Pandaria zawiera pełen cyfrowy egzemplarz dodatku oraz następujące dodatkowe przedmioty wirtualne:
 • Wierzchowiec do gry World of Warcraft: Wzbij się w przestworza Azerothu na grzbiecie Imperial Quilena, nowego mistycznego latającego wierzchowca.
 • Zwierzak do gry World of Warcraft: Nie podróżuj przez Pandarię sam – od teraz będzie ci towarzyszyć zwierzak Lucky Quilen Cub.
 • Portrety Battle.net® do StarCrafta® II: Przenieś konflikt między Hordą a Przymierzem do kresów sektora Koprulu używając ekskluzywnych portretów Battle.net przedstawiających zainfekowanego orka i templariusza nocnych elfów.
 • Symbol i akcent na sztandar do Diablo® III: Pochwal się swoimi bohaterskimi czynami w Pandarii przyozdabiając sztandar swojej postaci doskonale rozpoznawalnymi znakami najnowszej grywalnej rasy z World of Warcraft – pandarenów.

Edycja kolekcjonerska Mists of Pandaria zawiera pełną wersję gry na płycie DVD-ROM oraz ekskluzywne przedmioty dodatkowe, poza wymienionymi powyżej elementami cyfrowymi z wersji cyfrowej deluxe gry:
 • DVD i Blu-Ray z materiałami zza kulis produkcji: Dowiedz się więcej o procesie tworzenia dzięki temu dwudyskowemu zestawowi zawierającymi ponad godzinę komentarza, wywiady zza kulis oraz nagrania rozmów z twórcami gry.
 • Ścieżka dźwiękowa z edycji kolekcjonerskiej: Zanurz się w muzyce Mists of Pandaria – na płycie 20 aranżacji orkiestrowych.
 • Album pt. The Art of Mists of Pandaria: Zachwyć się tym niezwykłym albumem, w którym na 208 stronach przedstawiono nigdy nie publikowane wcześniej materiały z dodatku, od szkiców koncepcyjnych po końcowe grafiki 3D.
 • Podkładka z Chenem Stormstoutem: Zaopatrz swoje biurko w tą podkładkę pod mysz ze specjalnej edycji, na której uwieczniono legendarnego pandareńskiego miodowara.

W World of Warcraft: Mists of Pandaria, floty wojenne Przymierza i Hordy ścierają się u wybrzeży od dawna zagubionego kontynentu, zwiastując nową erę odkryć i podbojów w historii Azerothu. Gdy gracze zbiegną z pokładów statków na brzeg tej nowej krainy i zaczną poznawać jej sekrety, napotkają nowych potężnych sprzymierzeńców, odkryją starożytne tajemnice i odegrają swoją rolę w rozognieniu narastającego od wieków konfliktu między Hordą a Przymierzem na tym dziwnym polu bitwy, z dala od domu.

Mists of Pandaria oferuje dużą ilość różnorodnych treści dla nowych i powracających graczy w World of Warcraft. W dodatku na graczy czekają: nowa grywalna rasa (pandareni) z własną strefą startową i zadaniami, nowa klasa postaci (mnich) i olbrzymi nowy kontynent, który gracze będą odkrywać szukając przygód i prowadząc swoje postacie do poziomu 90 – nowego progu doświadczenia. Oprócz tego dodatek wprowadza wiele nowych elementów rozgrywki opracowanych w taki sposób, by zapewnić graczom jeszcze więcej sposobów na wspaniałą zabawę w grze, wśród których są scenariusze – elastyczny nowy rodzaj kooperacyjnych wyzwań PvE; tryb wyzwań, w którym gracze będący w stanie pokonać podziemia przeznaczone dla pięcioosobowej drużyny w Mists of Pandaria otrzymają prestiżowe nagrody oraz zupełnie nowy system bitew zwierzaków.

Dodatek Mists of Pandaria będzie dostępny w języku angielskim oraz w pełni zlokalizowany w następujących językach: hiszpański (odmiana południowoamerykańska), portugalski (odmiana brazylijska), francuski, niemieckie, hiszpański (odmiana europejska), rosyjski, koreański, tradycyjny chiński oraz – po raz pierwszy w przypadku premiery dodatku do World of Warcraft – włoski. Informacje na temat dostępności Mists of Pandaria w Chinach kontynentalnych podamy w późniejszym terminie.

Więcej informacji o World of Warcraft i Mists of Pandaria można znaleźć na oficjalnej stronie, pod adresem http://www.worldofwarcraft.com. By założyć konto Battle.net i zgłosić chęć udziału w beta testach, należy odwiedzić oficjalny serwis Battle.net, pod adresem http://www.battle.net. Blizzard Entertainment przygotowuje obecnie różne gry i z tego powodu oferuje pracę na wielu stanowiskach. Więcej informacji oraz instrukcje odnośnie do aplikowania znajdują się na stronie http://jobs.blizzard.com.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz