WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Patch 4.3: Zmiana nieaktywnego lidera gildii, nowe zasady lootu w Raid Finder, garść filmików i zaktualizowane noty

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Patch 4.3: Zmiana nieaktywnego lidera gildii, nowe zasady lootu w Raid Finder, garść filmików i zaktualizowane noty

  Kumbol:
http://www.wowcenter.pl/Files/cata-logo-m.pngW najlepsze trwają testy patcha 4.3 na publicznych serwerach testowych (PTR). Niestety europejski system kopiowania postaci jak nie działał, tak nadal nie działa. Niemniej nie oznacza to, że nie ma o czym pisać, czego nagrywać, i o czym donosić. Poniżej prezentujemy tłumaczenia kilku zaległych blue postów dotyczących istotnych zmian i nowości nadchodzącej łatki, a także trochę materiałów filmowych przygotowanych przez serwis MMO-Champion, które ilustrują między innymi nowy wygląd czarów Druida oraz dwie pierwsze walki w rajdzie Dragon Soul. Na koniec przygotowaliśmy tłumaczenie ostatnich aktualizacji oficjalnych not łatki. Zapraszamy więc do lektury!

Cytat z: Lylirra (źródło)
Zastępowanie nieaktywnego lidera gildii
Kiedy lider gildii zaprzestaje gry i pozostaje nieaktywny przez długi okres czasu, dla niektórych gildii prawidłowe prosperowanie może wtedy okazać się trudne. Aby pomóc w rozwiązaniu tego problemu, wprowadzamy w patchu 4.3 nowy system zwany "zastępowaniem nieaktywnego lidera gildii", który pozwoli graczom z odpowiednio wysoką rangą przejąć dowodzenie od nieaktywnego lidera za pośrednictwem zakładki Guild.

Sposób działania systemu zastępowania nieaktywnego lidera gildii jest prosty. Jeśli postać lidera gildii jest nieaktywna przez 30 dni, w oknie Guild News & Events pojawi się powiadomienie widoczne jedynie dla tych członków gildii, którzy mogą przejąć funkcję lidera. Gra wyszuka postaci o najwyższej randze, które logowały się w ciągu ostatniego tygodnia, i umożliwi im przejęcie dowództwa nad gildią przez proste kliknięcie w powiadomienie.

Tak jak wiele innych czynności w World of Warcraft, także i to kliknięcie w powiadomienie spowoduje pojawienie się okna z potwierdzeniem. Po zaakceptowaniu decyzji gra przekaże funkcję lidera gildii pierwszemu graczowi, który jej zażąda. W momencie zmiany lidera, dotychczasowy lider gildii zostanie o tym fakcie powiadomiony za pośrednictwem emaila przypisanego do jego lub jej konta Battle.net. Podczas gdy niektórzy gracze będą musieli się wylogować i zalogować na nowo, by ujrzeć zaktualizowany status lidera w zakładce Guild, to zmiana przywódcy jest natychmiastowa, a wszelkie rangi i uprawnienia pozostają nienaruszone.

Zwróć uwagę, że jeśli jesteś aktywnym liderem gildii, system ten w żaden sposób nie dotknie ani ciebie, ani twojej gildii. Celem systemu zastępowania nieaktywnego lidera gildii jest po prostu umożliwienie gildiom, które pozostawały bez dowódcy przez dłuższy czas, rozwiązanie na własną rękę tego problemu bez konieczności kontaktu z naszym działem Wsparcia w grze.


Cytat z: Lylirra (źródło)
Aktualizacja zasad rozdzielania lootu w ramach Raid Finder
W odpowiedzi na wątpliwości związane z tym, jak rozdawany będzie loot w systemie Raid Finder, robimy pewne zmiany w sposobie działania rzutów kostką w losowaniu lootu podczas używania system Need Before Greed w Raid Finderze. W czasie używania Raid Findera dla instancji rajdowej Dragon Soul, gracze których aktualnie przypisana rola klasy (Tank, Healer lub Damage) zgadza się z rolą klasy danego kawałka zbroi lub broni, dla której są oflagowane, otrzymają +100 do ich rzutu kostką Need. Dla celów tego sprawdzania, twoja obecnie przypisana rola jest definiowana jako rola klasy, którą przypisałeś sobie na czas pokonywania bossa. Brzmi niejasno? Mam nadzieję, że nie, ale oto sposób, w jaki będzie to działać:

Boss ginie i wyrzuca EPICKI PRZEDMIOT DO TANKOWANIA.
 • Mage w grupie ziewa i naciska przycisk “Greed”, losując 98.
 • Warrior Fury w grupie chce spróbować tankowania, a więc rzuca kostką „Need” i wypada mu solidne 64.
 • Obydwaj tankowie chcą ten przedmiot. Tank 1 rzuca 12, Tank 2 wyrzuca 7.

Co się więc dzieje?

Ponieważ mage rzucał greed, odpada na samym początku. Rzut Need Fury Warriora był wyższy niż tanków, jednak był w roli Damage Dealera, gdy zginął boss, a przedmiot jest oflagowany jako do tankowania, tak więc jego 64 nadal jest po prostu 64 z możliwych 100. W przeciwieństwie do niego, Tank 1 i Tank 2 dostają obydwaj po 100 bonusowych punktów do swoich rzutów, ponieważ wypełniali rolę Tanków, kiedy boss ginął i rzucali kostką na przedmiot, który został oflagowany jako służący do tankowania. Oznacza to, że Tank 1 wyrzucił 112 z 200, a Tank 2 wyrzucił 107 z 200. Tank 1 wygrywa przedmiot! Jeśli rzut otrzymał bonus, ten bonus będzie jasno zaznaczony w chat logu.

Prosimy abyście pamiętali, że przynajmniej na razie system będzie patrzył tylko na rolę klasy, nie na specjalizację gracza. Ponadto bonus ten nie dotyczy tylko przedmiotów do tankowania – działa w przedmiotach do Tankowania, Damage Dealingu i Healingu, a niektóre przedmioty są w ten sposób oflagowane jako służące więcej niż jednej roli (tak więc wszystkie przedmioty w rajdzie będą oflagowane dla jednej lub więcej ról). Jak możecie podejrzewać, wszystkie normalne zasady Need Before Greed nadal działają, więc oznacza to, że te bonusy do rzutów kostką nie nadpiszą normalnych obostrzeń klasowych lub używalności. Opisy przedmiotów w rajdzie nie będą odzwierciedlać jakie role klasowe będą otrzymywać bonusy, jednak powinno być to w miarę jasne na podstawie ulokowania statystyk i typu przedmiotu.

Rozważamy rozszerzenie tego systemu również na nowe instancje 5-osobowe w 4.3, jednak raczej nie obejmie on na razie starszych instancji. Pamiętajcie również, że ten system jest jeszcze świeży i pewnie dotkną go dalsze zmiany, zanim zostanie wydany z Raid Finderem w patchu 4.3.


Nowe animacje czarów Druida - Hurricane i Wrath

Media (pokażukryj)


Dwóch pierwszych bossów rajdu Dragon Soul - Morchok i Yor'sahj the Unsleeping

Media (pokażukryj)


Aktualizacja oficjalnych not patcha 4.3

13 października 2011
Nowości i zmiany oznaczone symbolem (n)

Cytat z: Blizzard (źródło)
Patch 4.3.0 PTR do World of Warcraft
Noty poprzednich patchy do World of Warcraft znajdziecie tutaj.

Na forum PTR znajdziecie listę aktualnie znanych bugów.

Ogólne
 • Nowe instancje i rajdy
  • (n) End Time został udostępniony do testów. Docenimy Wasze zaangażowanie oraz opinie.
  • (n) Hour of Twilight została udostępniona do testów. Docenimy Wasze zaangażowanie oraz opinie.
  • (n) Nowy boss z Baradin Hold, Alizabal, został udostępniony do testów. Docenimy Wasze zaangażowanie oraz opinie..
 • Transmogryfikacja
  • Ta nowa funkcja pozwala graczom personalizować wygląd swoich przedmiotów tak, jak nigdy dotąd. NPC-ów od Transmogryfikacji, Void Storage i Reforgingu znajdziesz w Cathedral Square, w Stormwind, oraz w The Drag, w Orgrimmarze. Koszta usług nie są jeszcze ostateczne.
 • Void Storage
  • Teraz oprócz banku, gracza mają dostęp do nowego systemu "głębokiej przechowalni", który pozwala zwolnić miejsce w plecakach i przechować cenne, choć niekoniecznie na co dzień używane, łupy. NPC-ów od Transmogryfikacji, Void Storage i Reforgingu znajdziesz w Cathedral Square, w Stormwind, oraz w The Drag, w Orgrimmarze. Koszta usług nie są jeszcze ostateczne.
 • Reforging
  • Dotychczasowi usługodawcy Reforgingu udali się na... emeryturę. Ethereale zdecydowały się przejąć biznes i dołączyć go do swoich nowych usług Transmogryfikacji i Void Storage. NPC-ów od Transmogryfikacji, Void Storage i Reforgingu znajdziesz w Cathedral Square, w Stormwind, oraz w The Drag, w Orgrimmarze. Koszta usług nie są jeszcze ostateczne.
 • Levelowanie w Outland i Northrend
  • Ilość doświadczenia potrzebna do awansu między poziomami 71 a 80 została zmniejszona o około 33%.
  • Wiele grupowych questów w Outland i Northrend zostało przerobionych tak, by gracze mogli ukończyć je w pojedynkę. Nie są już oznaczone jako grupowe.
  • Odpowiedni NPC dający questy do instancji w Outland i Northrend zostali przeniesieni do wewnątrz instancji. Większość questów instancyjnych w tych kontynentach jest teraz dostępnych wewnątrz konkretnych instancji.
 • Serwery w Ameryce Północnej (z wyjątkiem serwerów brazylijskich, Ameryki Łacińskiej i Oceanii) nie pozwala już na tworzenie postaci i gildii z nazwami zawierającymi litery ze znakami diakrytycznymi. Istniejące postaci i gildie zawierające takie litery nie zostaną dotknięte tą zmianą.

Osiągnięcia
 • Osiągnięcie Master of Alterac Valley nie wymaga już zdobycia osiągnięcia Alterac Valley Blitz.

Klasy: Ogólne
 • Wszystkie grupowe i rajdowe buffy, które dają ich członkom 10% więcej attack power zostały nieco zmienione. Wciąż dają 10% więcej attack power z dystansu (ranged), ale teraz dają 20% więcej attack power w walce w zwarciu (melee).
  • Abomination's Might: Bonus do attack power w zwarciu został zwiększony do 10/20%, z dotychczasowych 5/10%. Bonus do attack power z dystansu pozostaje na poziomie 5/10%.
  • Blessing of Might: Bonus do attack power w zwarciu został zwiększony do 20%, z dotychczasowych 10%. Bonus do attack power z dystansu pozostaje na poziomie 10%.
  • Runescroll of Might: Bonus do attack power w zwarciu został zwiększony do 16%, z dotychczasowych 8%. Bonus do attack power z dystansu pozostaje na poziomie 8%.
  • Trueshot Aura: Bonus do attack power w zwarciu został zwiększony do 20%, z dotychczasowych 10%. Bonus do attack power z dystansu pozostaje na poziomie 10%.
  • Unleashed Rage: Bonus do attack power w zwarciu został zwiększony do 10/20%, z dotychczasowych 5/10%. Bonus do attack power z dystansu pozostaje na poziomie 5/10%.
 • Vengeance dla Protection warriorów, Protection paladynów, Blodd death knightów i Feral druidów został nieco przeprojektowany. Nie kumuluje się już powoli na początku walki. Zamiast tego, pierwszy otrzymany atak melee generuje Vengeance równe jednej trzeciej obrażeń zadanych przez ten atak. Gdy Vengeance aktualizuje się w czasie walki, zawsze utrzymuje się przynajmniej na poziomie jednej trzeciej obrażeń otrzymanych w czasie ostatnich dwóch sekund. Od tego momentu kumuluje się z dawną szybkością, wciąż zanika z dawną szybkością, i nadal nie może przekroczyć obecnego maksimum opartego na ilości życia i Staminy tanka.
 • Threat generowany przez klasy w trybie tankowania został zwiększony z trzykrotności zadawanych obrażeń, do pięciokrotności zadawanych obrażeń. Dotyczy to druidów w Bear Form, death knightów w Blood Presence, warriorów w Defensive Stance i paladynów z aktywnym Righteous Fury.

Death Knight
 • Death Strike leczy teraz death knighta niezależnie od tego, czy atak trafi, czy zostanie uniknięty/sparowany. Jako rezultat tej zmiany, Death Strike nie będzie już przywracał swojego kosztu runy, jeśli nie trafi w cel, gdyż death knight wciąż otrzymywał będzie leczenie.
 • Specjalizacje talentów
  • Blood
   • Blade Barrier została przeprojektowana. Teraz pasywnie zmniejsza otrzymywane obrażenia.
   • Bone Shield ma teraz 6 ładunków, zwiększono z 4.
   • Veteran of the Third War zmniejsza teraz cooldown Outbreak o 30 sekund.
  • Unholy
   • (n) Unholy Might zwiększa teraz Strength o 25%, zwiększono z 20%.

Druid
 • Wrath ma teraz nowy efekt graficzny.
 • (n) Swipe (Cat) został osłabiony do 340% obrażeń broni, z dotychczasowych 415%.
 • (n) Forma niedźwiedzia daje teraz 120% bonusu do armoru na każdym poziomie, zwiększono z 65% dla postaci poniżej poziomu 40, co ułatwi niskopoziomowym druidom tankować na instancjach.
 • Specjalizacje talentów
  • Restoration
   • Wild Growth leczy teraz o 20% mniej.
 • Glify
  • Glyph of Shred został przemianowany na Glyph of Bloodletting i oprócz swojej dotychczasowej funkcjonalności dla Shred powoduje teraz, że Mangle (Cat) wydłuża czas trwania Rip.
  • Glyph of Wild Growth wydłuża też cooldown Wild Growth o 2 sekundy.

Hunter

 • Specjalizacje talentów
  • Beast Mastery
   • (n) Animal Handler zwiększa teraz Attack Power o 30%, zwiększono z 25%.
  • Survival
   • (n) Obrażenia z Explosive Shot zostały zwiększone o 15%.

Mage
 • (n) Wstępne obrażenia z Pyroblast zostały zwiększone o około 26%, a obrażenia okresowe zostały zwiększone o około 100%.
 • (n) Obrażenia z Fireball zostały zwiększone o około 17%.
 • Specjalizacje talentów
  • Fire
   • (n) Obrażenia okresowe z Living Bomb zostały zwiększone o około 10%, a obrażenia z wybuchu zostały zwiększone o około 120%.

Paladin
 • Holy Radiance ma teraz 3-sekundowy czas rzucania, nie posiada cooldownu i wymaga obrania gracza na cel. Cel ten zostaje nasycony Holy Radiance, które natychmiastowo leczy go, a także wszystkich członków grupy w odległości 10 jardów, i kontynuuje leczenie przez kolejne 3 sekundy, zmniejszając efekt co 1 sekundę.
 • Seal of Insight, w momencie użycia Judgement, nie przywraca już paladynowi 15% bazowej many. Wciąż powoduje obrażenia, a ataki melee nadal przywracają 4% bazowej many.
 • (n) Seal of Truth, w momencie użycia Judgement, czerpie teraz korzyść w postaci 20% z każdego ładunku Censure, zwiększono z 10%.

 • Specjalizacje talentów
  • Holy
   • Clarity of Purpose teraz zmniejsza także czas rzucania Holy Radiance.
   • Illuminated Healing (mastery) teraz także wpływa na Holy Radiance.
   • Efekt Infusion of Light uzyskany po krytycznym efekcie Holy Shock, teraz, oprócz dotychczasowych efektów, redukuje także czas rzucania Holy Radiance.
   • Oprócz haste, efekt z Judgements of the Pure teraz zwiększa też regenerację many ze Spirit o 10/20/30% na 60 sekund.
   • Light of Dawn teraz działa na 6 celów (bazowo), zwiększono z 5.
   • Paragon of Virtue teraz zmniejsza cooldown Divine Protection o 15/30 sekund, zwiększono z 10/20 sekund.
   • Speed of Light nie aktywuje się już Holy Radiance i nie zmniejsza już cooldownu Holy Radiance. Speed of Light teraz aktywuje się tylko z Divine Protection.
   • Tower Radiance, oprócz dotychczasowych efektów, teraz powoduje także, że Holy Radiance generuje zawsze 1 ładunek Holy Power.
  • Retribution
   • (n) Sanctified Retribution zwiększa teraz szansę na krytyczne uderzenie z Hammer of Wrath o 2/4/6%, zmniejszono z 20/40/60%.
   • (n) Two-Handed Weapon Specialization (passive) zwiększa teraz obrażenia o 25%, zwiększono z 20%.
 • Glify
  • Glyph of Light of Dawn zmniejsza teraz ilość celów do 4, zamiast zwiększać tę ilość do 6, ale zwiększa leczenie o 25%.

Priest
 • Divine Hymn teraz działa dla 5 celów, zwiększono z 3.
 • Specjalizacje talentów
  • Discipline
   • Atonement będzie teraz brał pod uwagę zasięg walki wrogiego celu przy kalkulacji odpowiedniego dystansu, co pozwoli na użycie go na dużych monstrach, takich jak Ragnaros i Al'akir.
   • Divine Aegis ma nowy efekt graficzny.
  • Holy
   • Spirit of Redemption został przebudowany, by rozwiązać kilka problemów z funkcjonowaniem i sprawić, by był bardziej responsywny. Nie wprowadzono innych poprawek.
   • State of Mind został przeprojektowany i teraz nazywa się Heavenly Voice. Heavenly Voice zwiększa leczenie przez Divine Hymn o 50/100% i zmniejsza cooldown Divine Hymn o 2.5/5 minut.
   • (n) Bonus do leczenia z Guardian Spirit został zwiększony do 60%, z dotychczasowych 40%.
   • (n) Holy Word: Serenity ma teraz 10 sekund cooldownu, zmniejszono z 15 sekund.
 • Glify
  • Glyph of Circle of Healing teraz także zwiększa koszt many Circle of Healing o 20%.

Rogue
 • Wkrótce.

Shaman
 • Flametongue Weapon nie zwiększa już spell damage. Teraz zwiększa wszystkie niefizyczne obrażenia zadane przez dzierżącego broń o 5%.
 • Lightning Bolt ma nowy efekt graficzny.
 • (n) Wind Shear ma teraz 15-sekundowy bazowy cooldown, zwiększono z 6 sekund.
 • Specjalizacje talentów
  • Elemental
   • Call of Flame nie powoduje już, że Fire Nova wydłuża czas trwania Flame Shock.
   • Obrażenia Earthquake zostały zwiększono o około 75%.
   • Elemental Fury teraz usuwa cooldown z Chain Lightning.
   • Reverberation teraz zmniejsza cooldown Wind Shear o 10/20 sekund, zwiększono z 0.5/1 sekundy.
  • Enhancement
   • Improved Lava Lash teraz powoduje, że Lava Lash rozprzestrzenia debuff Flame Shock na 4 inne pobliskie cele. Debuff nie zostanie nałożony na cele pod efektami crowd control i te, na których Flame Shock już jest nałożony.
   • Improved Lava Lash nie zwiększa już bazowych obrażeń Lava Lash o 15/30%. Te zwiększone obrażenia zostały wkomponowane w bazową umiejętność Lava Lash.
   • Mental Quickness został przeprojektowany. Zamiast dawać shamanowi spell power, Mental Quickness powoduje teraz, że czary Enhancement shamana zachowują się tak, jak gdyby shaman miał spell power równy 55% attack power. Czary Enhancement shamana nie korzystają już ze spell power uzyskanego z innych źródeł.
   • (n) Maelstrom Weapon może teraz także aktywować się z całkowicie zabsorbowanego ataku wręcz
  • Restoration
   • Ancestral Healing teraz powoduje także, że leczenia shamana zwiększają maksymalne życie celu o 5/10% wyleczonej ilości, do maks. 10% maksymalnego życia celu, na 15 sekund. Ten efekt nie kumuluje się, gdy obecnych jest kilku Restoration shamanów, i nie aktywuje się przy healach z proców.
   • Współczynnik okresowego leczenia z Riptide został zwiększony o 50%. Wstępne, bezpośrednie leczenie pozostaje bez zmian.

Warlock
 • Shadow Bolt ma nowy efekt graficzny.
 • (n) Soul Fire skaluje się teraz w 72.6% spell power, zwiększono z 62.5%.
 • Specjalizacje talentów
  • Demonology
   • (n) Master Demonologist daje teraz bazowy bonus 18.4% i 2.3% na punkt mastery, zwiększono z 16% i 2% na punkt mastery.
   • (n) Impending Doom może być teraz także aktywowany przez Soul Fire.
  • Destruction
   • (n) Cataclysm zwiększa teraz obrażenia z Fire o 30%, zwiększono z 25%.
   • (n) Fire and Brimstone zwiększa teraz obrażenia z Incinerate i Chaos Bolt na celach z Immolate o 5/10/15%, zwiększono z 2/4/6%.
   • (n) Burning Embers zadaje teraz obrażenia równe 25/50% Soul Fire i Firebolt Impa, zwiększono z 15/30%.
   • (n) Limit obrażeń z Burning Embers został zwiększony.
   • (n) Shadowburn zadaje teraz obrażenia Shadowflame, zamiast obrażeń Shadow.
   • (n) Improved Soul Fire trwa teraz 20 sekund, zwiększono z 15 sekund.
 • Naprawy bugów
  • (n) Naprawiono bug, który powodował, że Doomguard i Infernal zyskiwali z Demonology Mastery znacznie więcej, niż powinni.

Warrior
 • (n) Charge (i powiązane umiejętności) będzie teraz prawidłowo namierzać cel, nawet jeśli w trakcie szarży będzie się on poruszał. Zmiana ta powinna zmniejszyć prawdopodobieństwo, że warrior zaszarżuje w inne miejsce niż to, gdzie stoi cel.
 • (n) Slam wykorzystuje teraz nową animację ataku postaci.
 • (n) Colossus Smash wykorzystuje teraz nową animację ataku postaci.
 • Specjalizacje talentów
  • Fury
   • (n) Dual Wield Specialization nie zwiększa już fizycznych obrażeń o 5%. Wciąż zwiększa obrażenia z ataków off-hand o 25%.

Instancje i Rajdy
 • Do Dungeon Journal (Księgi instancji) dodano nowe wpisy dotyczące nowych instancji: End Time, Well of Eternity, Hour of Twilight i Dragon Soul.
 • Bossowie w Ruins of Ahn'qiraj wyrzucają teraz rzadkiej jakości (rare) klucze Scarab Coffer Key, które mogą zostać użyte do otwarcia znalezionych w instancji kufrów Scarab Coffers. Klucze te są powiązane ze strefą (zone-bound) Ruins of Ahn'qiraj i znikają po 17 godzinach. Ta zmiana tyczy się także kluczy Greater Scarab Coffer Keys, które otwierają Large Scarab Coffers.

Rasy
 • Rasowa umiejętność orków Blood Fury zwiększa teraz spell power, zamiast zwiększać tylko spell damage.

Interfejs użytkownika
 • Obszary odkrywek archeologicznych będą teraz pojawiać się także na mini-mapie, oprócz występowania na dużej Mapie Świata (World Map).
 • Przeszukiwanie plecaków
  • Dodano pole wyszukiwarki, które pozwala graczom przeszukiwać plecaki, bank, bank gildiowy i Void Storage w poszukiwaniu konkretnych przedmiotów.
 • Gildie z nieaktywnymi liderami gildii będą mogły uzurpować funkcję lidera po wystąpieniu specjalnych okoliczności. Więcej informacji na ten temat już wkrótce.
 • Interfejs Reforgingu został zaktualizowany i ulepszony.
 • Obszary z Quest Trackera będą pojawiać się także na mini-mapie, oprócz występowania na dużej Mapie Świata (World Map).
 • Mapa Świata (World Map) zawiera teraz informacje o sugerowanym przedziale poziomów dla każdej ze stref.
 • (n) Dodano opcję "promote everyone" (awansuj wszystkich), która wszystkich członków rajdu awansuje do rangi Raid Assist. Opcja ta może zostać znaleziona w ramce rajdowej (Raid Frame) i w wysuwanej liście z ramki postaci (Unit Frame).
 • (n) Istnieją teraz komendy dla markerów lokacji i jednostek.
 • (n) Dodano nowe przyciski sterujące obrotem, przybliżeniem i ustawieniem postaci we wszystkich okienkach zawierających podgląd modelu postaci.
 • (n) Gracze mogą teraz oduczyć się specjalizacji profesji bez konieczności oduczenia się całej profesji (Engineering i Alchemy).
 • (n) [Mac] Dodano funkcjonalność pozwalającą wykorzystać przycisk Command zamiast klawisz Control na klawiaturach Apple. Może to zostać włączone w panelu Mac Options.
 • (n) Dodano funkcjonalność pozwalającą na wyłączenie skrótów klawiaturowych systemu Mac OS, by nie kolidowały one ze skrótami klawiszowymi WoWa. Może to zostać włączone w panelu Mac Options.

Naprawy bugów
 • Wkrótce.


Zestawienie informacji o patchu 4.3

http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_1.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_2.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_3.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_4.jpghttp://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_5.jpghttp://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_6_1.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_6_2.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_6_3.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_7.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_9.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_8.jpghttp://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_10.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_11.jpg

Tier 13

http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/warrior.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/warlock.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/druid.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/shaman.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/mage.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/rogue.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/paladin.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/priest.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/hunter.gif

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz