WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Patch 4.3: Nowe instancje i rajdy, część III - Hour of Twilight

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Patch 4.3: Nowe instancje i rajdy, część III - Hour of Twilight

  Kumbol:
Cytat z: Blizzard (źródło)
http://eu.media2.battle.net/cms/blog_header/VXCLMG4L6Y2C1316426421989.jpg

Ciąg dalszy opisu z części drugiej: Well of Eternity - Studnia Wieczności.

Hour of Twilight - Godzina Zmierzchu

Po zmiażdżeniu bezkresnych smoków i odzyskaniu osławionej Duszy Smoka, Thrall i jego sojusznicy muszą teraz udać się do Wyrmrest Temple i spotkać z zielonymi, niebieskimi, czerwonymi i brązowymi smokami. Dotarcie do celu okaże się żmudnym zadaniem: kult Twilight's Hammer zgromadził swe siły w pobliżu świątyni i jest zdeterminowany, by za wszelką cenę przejąć Duszę Smoka.

Finałowy etap tej serii instancji rozgrywa się w Dragonblight w czasach obecnych, podczas oblężenia Twilight's Hammer. Gracze muszą odeskortować Thralla i Duszę Smoka bezpiecznie do Wyrmrest Temple, gdzie rozpocznie się natarcie na Deathwinga. Jednak siły Twilight's Hammer są liczne, zaś ich dowództwo pozostaje silne. Członkowie kultu nacierający na świątynię są dowodzeni przez człowieka dobrze znanego ze swej silnej woli, którą ofiarował Przymierzu. Teraz, gdy wola ta została złamana, głosi on jedynie kataklizmowe wizje Deathwinga.


Fragmenty z Dziennika Instancji:
  • Arcurion: Ataki Hordy i Przymierza na Twilight's Hammer przyniosły śmierć wielu wyniesionym żywiołakom kultu. Jednym z wyjątków jest Arcurion, groźny wyniesiony żywiołak wody, któremu powierzono zadanie zgładzenia Thralla i przejęcia Duszy Smoka. Jeśli temu szalonemu żywiołakowi się powiedzie, nic nie będzie w stanie powstrzymać Deathwinga przed wprowadzeniem w życie Godziny Zmierzchu.
  • Asira Dawnslayer: Była najemnik Asira Sunbright na początku nie była chętna pracować dla Twilight's Hammer, ale hojne wynagrodzenie otrzymane od kultu szybko ją przekonało. Z czasem poddała się wypaczającym wpływom jej mrocznych pracodawców, nawet do tego stopnia, że przyjęła przydomek Dawnslayer, Zabójczyni Świtu. Jako jedna z najgroźniejszych asasynów kultu, Asira została wezwana do zamordowania Thralla i jego kompanów.
  • Archbishop Benedictus: Arcybiskup Benedictus jest szanowanym liderem Kościoła Świętego Światła. Przez lata jego światłe przewodnictwo było niezwykle pomocne dla ludzkości mierzącej się z posępnymi czasami. Jednakże pod wizerunkiem dobrotliwego kapłana skrywa się szokująca prawda. Benedictus poprzysiągł wytępić wszelkie życie na Azeroth i zawierzył się swemu mrocznemu panu... Deathwingowi.


Ten świat stracił już wystarczająco wielu dobrych ludzi. Podczas gdy mieszkańcy Azeroth byli zdradzani przez swoich najbardziej zaufanych liderów i doradców, inni zdradzili swoje własne ideały i zasady dla dobra wyższej, acz tragicznej sprawy. Nadszedł czas. Musicie działać w imieniu Smoczych Aspektów jako egzekutorzy wojny, pokonać zakrzywione przyszłe wizje dzisiejszych wielkich liderów, obalić starożytne armie Szlachetnie Urodzonych i Płonącego Legionu, i ryzykować własne życie, aby upewnić się, że Twilight's Hammer nie przechwyci najbardziej pożądanego przedmiotu niesionego przez Thralla. Wasza misja zabierze was poza ramy czasu. Zobaczycie, do jakiej przyszłości Azerothu dąży Deathwing - przyszłości, której nawet on sam nie przeżyje. Doświadczycie wydarzenia, które rozpoczęło pierwsze Rozdarcie świata, 10,000 lat przed Kataklizmem.

Uczynicie to wszystko, aby przywrócić egzystencję czegoś, co wydaje się być tylko zwykłym dyskiem... obiektem przez wieki niemalże zapomnianym. To jest początek ostatniego bastionu stojącego naprzeciw Deathwingowi.


Wyczekujcie naszej zapowiedzi rajdu patcha 4.3: Dragon Soul (Dusza Smoka).


Zestawienie informacji o patchu 4.3

http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_1.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_2.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_3.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_4.jpghttp://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_5.jpghttp://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_6_1.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_6_2.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_6_3.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_7.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_9.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_8.jpghttp://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_10.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_11.jpg

Tier 13

http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/warrior.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/warlock.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/druid.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/shaman.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/mage.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/rogue.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/paladin.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/priest.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/hunter.gif

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz