WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Patch 4.3: Nowe instancje i rajdy, część I - End Time

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Patch 4.3: Nowe instancje i rajdy, część I - End Time

  Kumbol:
Cytat z: Blizzard (źródło)
http://eu.media1.battle.net/cms/blog_header/FEKTYWR4ZFAN1316422558805.jpg

Cho'gall, niegdyś kluczowy wykonawca nihilistycznych wizji Twilight's Hammer, leży martwy. Lady Sinestra, małżonka Deathwinga i matka okrutnych czarnych smoków Nefariana i Onyxii, padła z rąk wielkich bohaterów. Ragnaros, pan królestwa ognia w Wymiarze Żywiołów, oraz Al'Akir, baron domeny powietrza - obydwaj potężni arbitrowie niszczycielskich koncepcji Deathwinga - dziś sami zostali zgładzeni. Lecz nawet teraz, gdy tak wielu sługusów Deathwinga zostało pokonanych, sam behemot wciąż bezkarnie przemierza przestworza Azerothu przynosząc śmierć i zniszczenie. W tej najczarniejszej godzinie, siły, które stają naprzeciw Deathwingowi muszą podjąć się desperackiego planu zgładzenia jego dewastacyjnej grupy smoków zmierzchu.

Pozostałe Smocze Aspekty oraz oddany im Thrall opracowali niebezpieczną i niekonwencjonalną strategię powalenia Deathwinga raz na zawsze. By to jednak uczynić, muszą odzyskać Duszę Smoka z kluczowego momentu zamierzchłej przeszłości... i będą do tego potrzebować waszej pomocy. W patchu 4.3, gracze na 85 poziomie uzyskają dostęp do trzech nowych heroicznych instancji 5-osobowych i wyruszą na wyprawę, by wspomóc Aspekty i innych dobrych znajomych w batalii z Deathwingiem, Twilight's Hammer, starożytnymi armiami Płonącego Legionu, Szlachetnie Urodzonymi... a nawet z samym czasem.

Podobnie jak przy 5-osobowej treści Icecrown Citadel, gracze muszą po kolei przemierzyć te instancje, by odblokować je w Dungeon Finderze. Otrzymacie dostęp do zupełnie nowych, epickich łupów, włączając w to nowe zestawy instancyjne (dungeon sets). Choć nie będą one unikalne dla każdej klasy i nie będą zawierać bonusów setowych, to jednak zaoferują spójny wygląd dla każdego z rodzajów pancerza: cloth, leather, mail i plate. Te elementy zestawu mogą zostać wydarte z łapsk pokonanych bossów w każdej z nowych Heroicznych instancji.

Czytajcie dalej, by zasmakować tego, co czeka was w przyszłości, oraz - co interesujące - w przeszłości w pierwszej z nowych instancji: End Time (Czas Końca).


End Time - Czas Końca

Ta ścieżka czasu, z nieskończoną ilością potencjalnych rezultatów, odzwierciedla opustoszałą wizję przyszłości Azeroth, która ziści się, jeśli obrońcy nie powstrzymają Deathwinga. W tym posępnym jutrze Nozdormu odkrył anomalię, która blokuje dostęp zarówno do przeszłości, jak i Duszy Smoka. Anomalią tą jest potężna istota z poza czasu, żyjąca samotnie pośród pozakrzywianych czasowo ech przeszłości.

Aby Nozdormu mógł was wysłać w przeszłość do momentu przed ukryciem Duszy Smoka przez Malfuriona Stormrage, musicie wpierw udać się do odległej i zdewastowanej przyszłości, by odkryć anomalię blokującą przeszłość. Znajdziecie się w bardzo odmienionym Dragonblight, odartym ze swego śnieżnego krajobrazu, gdzie widać jeno ruiny niegdyś wspaniałych smoczych sanktuariów. Sama Wyrmrest Temple zachowała się tylko jako wspomnienie szaleństwa Deathwinga - to, co z niego zostało, wisi nabite na szczyt budowli.


Nim stawicie czoła stworzeniu zakłócającemu Nozdormu dostęp do przeszłości, zostaniecie wcześniej zawezwani do walki z dwoma spośród poniższych czterech pozornie znanych liderów, wybieranych losowo przy każdej kolejnej wizycie w End Time.

Fragmenty z Dziennika Instancji:

  • Echo Sylvanas: Zrodzony ze strzaskanych ścieżek czasu i zamknięty w Ruby Dragonshrine, ten oszalały ułamek przywódczyni Forsaken, Sylvanas Windrunner, niestrudzenie wyczekuje. Po tym, jak straciło wszystko, nie mogąc odnaleźć spokoju, to udręczone echo boleje i wypatruje szansy na spuszczenie swej mrocznej furii na cokolwiek, co wciąż żyje pośród tych wymarłych, pozakrzywianych czasem połaci.
  • Echo Tyrande: Niegdyś wysoka kapłanka Elune i liderka nocnych elfów. Teraz jej zakrzywiony czasowo fragment przemierza wyludnioną przyszłość Azerothu. Spowita wieczną północą jest na zawsze rozłączona z kojącym światłem Elune i rozdarta pytaniami o to, dlaczego jej bogini nie uczyniła nic, by położyć kres temu szaleństwu.
  • Echo Jainy: Udręczony fragment Jainy Proudmoore został podzielony i złączony ze strzaskanymi kawałkami jej laski. By przywrócić balans ścieżce czasu, to echo musi zostać pokonane. Jednakże niszczycielskie magiczne moce, jakimi włada dumna niegdyś przywódczyni Theramore nie wypaliły się w tym sponiewieranym przez czas widmie. W tej przyszłości Azeroth, Jaina jest tylko rozdzielona i czeka...
  • Echo Baine'a: Rozwścieczony swą porażką ochrony świata i, co najważniejsze, Hordy, ten spustoszony czasem cień Baine’a Bloodhoofa snuje się wśród ruin Obsidian Dragonshrine. Mimo że wciąż jest potężny, jako wysoki wódz taurenów z teraźniejszości, w tej potrzaskanej przyszłości Azerothu, to wiedzione poczuciem winy echo jest czymś więcej niż nieharmonijnym naczyniem nieugaszonej złej woli i gniewu.


Ci dawno umarli bohaterowie są ledwo echami swej niegdysiejszej chwały, dalej wypaczeni przez deprawujące siły czasu. Ich obecność w tym miejscu jest wielką tajemnicą, nawet dla Nozdormu. Gdy te cienie zostaną oddalone na spoczynek, maniakalna osobowość blokująca wizję Nozdormu zostanie ujawniona w Bronze Dragonshrine. Żaden ze Smoczych Aspektów nie mógł przewidzieć, jaka istota miałaby tak wielką moc, aby przesłonić wzrok Wyjętego Spod Czasu… umiejętność stworzenia nowych bezkresnych smoków. Tylko poprzez zniszczenie tajemniczego smoka znanego, jako Murozond, będziecie mogli dać protektorom Azerothu okazję uniknięcia potencjalnego rezultatu, który możecie zobaczyć na własne oczy.


Czekajcie na drugą część naszego przeglądu instancji w patchu 4.3: Well of Eternity (Studnia Wieczności).


Zestawienie informacji o patchu 4.3

http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_1.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_2.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_3.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_4.jpghttp://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_5.jpghttp://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_6_1.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_6_2.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_6_3.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_7.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_9.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_8.jpghttp://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_10.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_11.jpg

Tier 13

http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/warrior.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/warlock.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/druid.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/shaman.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/mage.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/rogue.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/paladin.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/priest.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/hunter.gif

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz