WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

PTR 3.3.5: Testy Operacji: Gnomeregan i odbijania Echo Isles!

Artykuł

PTR 3.3.5: Testy Operacji: Gnomeregan i odbijania Echo Isles!

  Kumbol:
Nethaera ogłosiła przed chwilą na oficjalnym forum World of Warcraft, że jeszcze dziś na serwerach PTR patcha 3.3.5 wystartują testy ogłoszonych jakiś czas temu pre-Cataclysmowych eventów - Operacji: Gnomeregan i Upadku Zalazane'a, czyli odbijanie Echo Isles.

Cytat z: Nethaera (źródło)
Poczynając od dzisiaj, testujący na PTR'ach będą mieli możliwość podjąć wyzwanie i wziąć udział w Operacji: Gnomeregan i Upadku Zalazane'a. Oczekujemy na Wasze opinie i uczestnictwo w nich na PTR'ach, by uczynić te historyczne wydarzenia w Azeroth godnymi zapamiętania.


http://www.wowcenter.pl/Images/Screens/Thumbs/gnomer-poster.jpg


By dołączyć do zabawy i przy okazji mieć możliwość przetestowania Ruby Sanctum i funkcji Real ID Battle.netu, pobierzcie klienta PTR'a i przekopiujcie swoją postać na tej stronie.

Aktualizacja: Spoilery z Operacji: Gnomeregan!
Spoiler (pokażukryj)

http://www.wowcenter.pl/Files/op_gnomer_1m.jpgSeria questów całej Operacji: Gnomeregan rozpoczyna się w Tinker Town, w Ironforge, u króla Mekkatorque'a, który zleca nam 'zmobilizowanie' rezydujących tam gnomów do wzięcia udziału w akcji. Ze świeżymi rekrutami udajemy się następnie do Steelgrill’s Depot pod Kharanos, gdzie kończymy musztrę i testujemy Mechano-Tanka. Oprócz tego musimy też sprawdzić reakcje gnomów na kilka różnych wersji przemów, którą przygotowuje dla Wielkiego Majstra jeden z pisarzy a także zneutralizować z pokładu latającej maszyny promieniowanie na powierzchni Gnomereganu. Do tego momentu wszystkie zadania mogą wykonać postaci zarówno na 1 levelu jak i 80 (naturalnie ze skalującymi się przychodami złota i doświadczenia). Nagrodą po ich zakończeniu jest przedmiot pozwalający na transformację naszej postaci w żołnierza Armii Gnomereganu.

Dalsza część Operacji: Gnomeregan jest już przeznaczona dla postaci Przymierza o poziomie 75 i wyższym. Zostajemy przetransportowani drogą powietrzną do głównej bazy operacyjnej przed Gnomereganem, gdzie stacjonują już wojska Mekkatorque'a. Całość wygląda niezwykle epicko i robi mocne wrażenie. Czas na główny punkt Operacji, czyli wielką bitwę o miasto. Funkcjonuje ona w identyczny sposób jak odbijanie Undercity po serii questów z Wrathgate. Całość okraszona jest fantastyczną muzyką zawierającą nowy, zdecydowanie jeden z najlepszych dotychczas motywów. Odbijamy po kolei rejony przed miastem - Lotnisko oraz Posterunek, a następnie wkraczamy do tuneli, gdzie musimy stawić czoła hordom napromieniowanych Troggów.

http://www.wowcenter.pl/Files/op_gnomer_2m.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/op_gnomer_3m.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/op_gnomer_4m.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/op_gnomer_5m.jpg

http://www.wowcenter.pl/Files/op_gnomer_6m.jpgWewnątrz odkrywamy wielkie urządzenie służące do skażania terenu, które jest asem w rękawie obecnego władcy Gnomereganu, czyli Thermaplugga. Po zabawnej scence następuje zwrot akcji - machina uruchamia się i jesteśmy zmuszeni błyskawicznie wycofać się do Ironforge, by uniknąć kolosalnego napromieniowania. Thermapluggowi udaje się więc obronić miasto, ale wie już, że kres jego władzy już bliski. Operacja: Gnomeregan nie jest więc bezpośrednim odbiciem stolicy, ale stanowi fabularne przygotowanie przed przeróbką tej strefy w Cataclysm, gdzie służyć ona będzie jako mini-zone startowy dla nowych gnomów. Sam event jednak przemyślany i zorganizowany jest świetnie.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz