WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Hearthstone: Premiera Wyjścia z cienia!

Ważne

Hearthstone: Premiera Wyjścia z cienia!

  Kurikara:
https://wowcenter.pl/Files/hearthstone/shadowheader.png

Już dzisiaj odbędzie się premiera najnowszego rozszerzenia do HearthstoneWyjścia z Cienia!

Dołączcie do Arcyzłoczyńcy Rafaama i jego szajki składającej się z Madame Lazul, wiedźmy Złagaty, Doktora Huka oraz Króla Trzęsibrzucha i wraz z nimi udajcie się do dryfującego miasta Dalaran!


Wyjście z Cienia:
 • 135 nowych kart!
 • Nowe słowo kluczowe: Dwuczar – gdy zaklęcie z Dwuczarem zostanie rzucone, do ręki zagrywającego trafi jego kopia, którą można użyć w dowolnym momencie.
 • Nowi stronnicy: Sługusy – stronnicy 1/1, którzy dodają do ręki gracza karty Ligi Z.Ł.A. Nie dajcie się zwieść pozorom, potrafią przywalić!
 • Nowe zaklęcia: Intrygi – karty zaklęć które stają się tym silniejsze, im dłużej pozostają w ręce gracza.
 • Karciane nawiązania – każdy ze złoczyńców dostanie po jednej karcie, która będzie mechaniczne nawiązywać do rozszerzenia, z którego pochodzi!

Liga Z.Ł.A.
Niecna szajka składająca się ze znanych nam złoczyńców, których mieliśmy okazję poznać w ciągu kilku ostatnich rozszerzeń: Arcyzłoczyńca Rafaam, Madame Lazul, wiedźma Złagata, Doktor Huk oraz Król Trzęsibrzuch, którzy udają się latającego miasta Dalaran.

https://wowcenter.pl/Files/hearthstone/rafaamkarta.pnghttps://wowcenter.pl/Files/hearthstone/madamekarta.pnghttps://wowcenter.pl/Files/hearthstone/hukkarta2.pnghttps://wowcenter.pl/Files/hearthstone/zlagatakarta.pnghttps://wowcenter.pl/Files/hearthstone/wagglekarta.png


Obrońcy Dalaranu
Najczarowniejsze miasto w Azeroth jest siedzibą najpotężniejszych magów w krainie, w tym samego aspektu magii - Smoka Kalegosa. Jednak nie tylko Magowie będą bronić swojego miasta - dołączą do nich druidzi, paladyni i łowcy ze swoimi sojusznikami oraz arsenałem.

https://wowcenter.pl/Files/hearthstone/Kalecgos.pnghttps://wowcenter.pl/Files/hearthstone/khadgar.pnghttps://wowcenter.pl/Files/hearthstone/vereesa.pnghttps://wowcenter.pl/Files/hearthstone/ryssa.pnghttps://wowcenter.pl/Files/hearthstone/stalladris.png


https://wowcenter.pl/Files/hearthstone/smokgif.gif


Rok Smoka
 • Akutalizacja Areny - Po premierze Wyjścia z cienia rozpocznie się rotacja dostępnych rozszerzeń kart na Arenie - część zostanie usunięta oraz powróci kilka poprzednich zestawów. Od 9 kwietnia możemy złożyć talię z następującej puli kart: Podstawowy, Klasyczny, Naxxramas, Przedwieczni Bogowie, Ciemne zaułki Gadżetonu, Wiedźmi Las oraz Wyjście z cienia.
 • Sala Sław, czyli specjalny zestaw zarówno dla kart klasycznych jak i tych z pakietów eksperckich, które zostały usunięte z głównego formatu, w tym roku poszerzy się o następujące karty: Naturalizacja, Strażnik Zagłady oraz Boska Łaska.
  Wraz ze startem Roku Smoka również pożegnamy się z Baku oraz Gennem. Te potężne karty od momentu ich wprowadzenia do metagry pełniły kluczową rolę w zdefiniowaniu nowych strategii i aż za bardzo narzucały tempo rozgrywki. Uzupełniające ich karty, czyli Mroczny jeleń, Czarny kot, Połyskliwa ćma oraz Węgorz błyskomętny także zostaną usunięte ze standardu.

Aktualizacja 14.0
 • Arcymag Vargoth - legendarny neutralny obrońca Dalaranu, którego otrzymuje każdy za zalogowanie się w okolicach premiery.
 • Grafiki kart z mechaniką "Wybierz jedno" doczekały się aktualizacji animacji: Gniew, Nasycenie, Spadające gwiazdy, Moc dziczy, Znak natury, Nefrytowy idol, Żywe korzenie, Kruczy Symbol oraz Ogniki błędniki.
 • Zestaw cienia - Od 9 do 15 kwietnia.będzie można nabyć 9 pakietów kart z Wyjścia z cienia, a także jeden bilet na Arenę w promocyjnej cenie. Nie zwlekajcie!

https://wowcenter.pl/Files/hearthstone/shadowpack.png


W Karczmie nie ma chwili na nudę. W najbliższych tygodniach czekają na was specjalne wydarzenia oraz inne atrakcje!
 • Niemiłogrody – specjalna karczemna bójka w której Doktor Huk ma dość jajek i królików. Uważa, iż każde święto trzeba... hucznie obchodzić!
 • HCT World Championship – kuż wkrótce poznamy nowego mistrza e-sportowej rywalizacji w Hearthstone! Zalogujcie się w dniach 26–28 kwietnia, aby zdobyć codzienne nagrody oraz zagrać taliami byłych mistrzów HCT w specjalnej Karczemnej bójce. Pamiętajcie też, aby obejrzeć relację turnieju HCT World Championship na żywo.
 • Akcja rekrutacja – dopiero co założona Liga Z.Ł.A rekrutuje swoich popleczników. Stań do walki o chwałę wraz z innymi kandydatami na stanowisko pomagiera nikczemnych mocodawców.

https://wowcenter.pl/Files/hearthstone/rewersy.png

Do gry zostały dodane następujące rewersy:
 • Nieskazitelna Sceneria - za zalogowanie się na platformie iOS.
 • Knowania Legionu - za zalogowanie się na Androidzie.
 • Rozmarzona maszyna - za zalogowanie się przez launcher Blizzard Battle.net.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz