WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Koncert Video Games Music Gala z muzyką z World of Warcraft już w tę sobotę w Krakowie

Wydarzenie

Koncert Video Games Music Gala z muzyką z World of Warcraft już w tę sobotę w Krakowie

  Kumbol:
/Files/fmf18-header.jpg

Jeśli jeszcze nie wiecie, gdzie wybrać się w czasie tego długiego weekendu, lub po prostu jesteście w okolicach Krakowa i nudzicie się w swojej jaskini, to mamy propozycję. Już w tę sobotę, 2 czerwca o 19:00 w TAURON Arenie w ramach 11. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie odbędzie się Video Games Music Gala - wielki koncert muzyki z gier wideo.

Koncerty krakowskiego Festiwalu Muzyki Filmowej od samych początków tego cyklicznego wydarzenia stoją na światowym poziomie (według wielu - np. Hansa Zimmera - jest to najlepszy festiwal z muzyką filmową na świecie). Znakomite polskie orkiestry, świetne koncertowe przestrzenie krakowskich obiektów, światowej sławy soliści i Hollywoodzcy kompozytorzy rokrocznie stawiający się na FMF-ie to standard.

Od kilku edycji Festiwal flirtuje również z muzyką innego medium - gier wideo. W 2016 roku w Arenie odbył się pełny koncert z muzyką z Wiedźmina 3, z kolei na jubileuszowej edycji rok później w czasie uroczystej gali pojawił się Brian Tyler z muzyką z Assassin's Creed IV: Black Flag.


W tym roku na Festiwalu gry zajmują szczególne miejsce. Sztandarowa festiwalowa gala rozpoczynającej się właśnie edycji poświęcona jest bowiem w całości muzyce z gier wideo. Fenomenalną Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej poprowadzi maestro Ludwig Wicki, a wśród solistów Sara Andon na flecie czy Tina Guo na wiolonczeli.

Na gali nie zabraknie wybitnych kompozytorów ze świata gier - gośćmi specjalnymi będą Michael Giacchino (zaczynał od Medal of Honor!), Jesper Kyd (Assassin's Creed 2 i Brotherhood), Austin Wintory (Journey, ABZÛ), Richard Jacques (007 Blood Stone), Elliot Goldenthal (Final Fantasy), Chris Drake (seria Batman: Arkham) oraz Piotr Musiał, Marcin Przybyłowicz i Mikołaj Stroiński (Wiedźmin 3).


Fani World of Warcraft mogą również kojarzyć ostatniego gościa - irlandzką kompozytorkę i charyzmatyczną dyrygentkę Eímear Noone, która współkomponuje muzykę do naszego ulubionego MMO od czasów Warlords of Draenor i jest autorką m.in. fenomenalnego Malach. Właśnie ten utwór zabrzmi na gali i to z interaktywnym udziałem tym razem polskich muzyków, którzy zgłaszali swoje wykony poszczególnych partii w ramach FMF-owego konkursu.

Pełny (lub prawie-pełny - znając FMF, można się spodziewać niespodzianek) program gali znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu. Co najważniejsze, wciąż możecie jeszcze dostać bilety na to wydarzenie - miejsc na trybunach TAURON Areny Kraków jest jeszcze całkiem sporo, a ceny wejściówek zaczynają się od 35 zł. To naprawdę śmieszne pieniądze jak za koncert takiego formatu.

Widzimy się w Krakowie? ;-)

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz