WoWCenter.pl
Lotorien zabił Portal Keeper Hasabel (Mythic Antorus, the Burning Throne) po raz 1.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Azeroth at War: After Lordaeron.     
Corem zdobył osiągnięcie Experienced Pet Battler.     
Zaramoth zabił Harlan Sweete (Mythic Freehold) po raz 29.     
Veigh zdobył Mythic Keystone.     
Hikari zdobył osiągnięcie Un'Goro Crater Quests.     
METOD spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Lis25 zdobył osiągnięcie Azeroth at War: The Barrens.     
St3aDq zdobył Gravethorn Jerkin.     
Mufuks zdobył Belt of Beginnings.     
MakaO zdobył Head of Onyxia.     
FenomenSSL zdobył Tormented Gauntlets.     
Wyrosniety zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Mythic Uldir) po raz 1.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Colt spełnił kryterium Rattlejaw osiągnięcia Raiding with Leashes V: Cuteaclysm.     
Foster93 zdobył Shimmering Shell.     
staszkastara spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     

Battle for Azeroth: Podsumowanie informacji z pierwszych dni Bety

Artykuł

Battle for Azeroth: Podsumowanie informacji z pierwszych dni Bety

  Quass:
https://wowcenter.pl/Files/bfa_beta_25902_head.jpg

Serwery beta nadchodzącego dodatku Battle for Azeroth w końcu wystartowały i chociaż gracze nie mają jeszcze do nich bezpośredniego dostępu, to już od kilku dni serwisy wowhead i mmo-champion przeczesują zaktualizowane pliki gry w poszukiwaniu nowych modeli, map, ścieżek dźwiękowych i wszelkiego rodzaju innych nowości. Nieco zmęczeni wracamy po weekendzie, aby podsumować najciekawsze odnalezione informacje i materiały oraz powiązane z nimi spekulacje!

Muzyka

Nie mamy pewności w jakim stopniu świadczy to o zaawansowaniu prac nad nowym dodatkiem, ale muzyka z nowych stref zazwyczaj trafiała do gry w dosyć późnej fazie testów. Tym razem od początku mamy dostęp do części utworów. Poniżej tylko kilka najciekawszych, ale pełną playlistę znajdziecie tutaj.


Mapy

Po kliknięciu w poniższe obrazki zostaniecie przeniesieni do szczegółowych map nowych kontynentów, jeśli chcecie bliżej im się przyjrzeć.

https://wowcenter.pl/Files/bfa_beta_25902_64.jpghttps://wowcenter.pl/Files/bfa_beta_25902_65.jpg

Postacie fabularne

Anduin otrzymał zbroję, która odpowiada tej z cinematika nowego dodatku. O nowym wyglądzie Jainy już wiedzieliśmy, ale w plikach pojawiła się nowa wersja - z kapturem.


Dalej jest Genn Greymane (który ma teraz nowy wygląd pod postacią worgena), Katherine Proudmoore - matka Jainy, król Rastakhan i jego córka Talanji, loa Bwonsamdi oraz królowa Azshara.


Zandalari

Jak wiemy, Zandalari to jedna z trzech sprzymierzonych ras, które dołączą do Hordy w Battle for Azeroth. Poniższe filmiki pozwalają lepiej się im przyjrzeć i przybliżają różne opcje wyglądu.


Ludzie z Kul Tiras

Mieszkańcy Kul Tiras wyglądają nieco inaczej, niż ludzie ze Stormwind. Z plików gry wykopano dwa modele mężczyzn i jeden kobiety. Być może w przyszłości dołączą do grona sprzymierzonych ras?


Vulpera i Tortollanie

Vulpera to nowa rasa liso-podobnych humanoidów, która zamieszkuje pustynną strefę Vol'dun w Zandalar. Część z nich będziemy mogli spotkać też we Freehold, ostoi piratów w Kul Tiras. Ich modele wykorzystują szkielet goblinów.


Tortollanie po raz pierwszy pojawili się w Hearthstone w dodatku Journey to Un'Goro, ale my będziemy mogli napotkać ich między innymi w Zandalar.


Nowe wierzchowce

Odnaleziono całą masę nowych, różnorodnych wierzchowców - między innymi wielką żabę, pszczoły, dinozaury, hieny i papugi. Bazyliszki pojawią się jako nagrody w PvP, dodano też latającą goblińską maszynę (prawdopodobnie z profesji inżynierii). Poznaliśmy nowe modele koni, a dane z bety sugerują, że część będzie można zdobyć na festiwalu Norwington Estate Horse Show. Jest też The Hivemind, wieloosobowy wierzchowiec, który zwiększa prędkość w zależności od liczby wykorzystujących go osób (zapewne nagroda za rozwiązanie nowej zagadki, powiązanej z pradawnymi bogami).


Ekwipunek

Podziemia w Zandalar i Kul Tiras

Zbroje z podziemi na nowych kontynentach. Na razie odnaleziono tylko część zestawów.


Questy w Zandalar i Kul Tiras

Zestawy do zdobycia w trakcie wykonywania zadań w nowych strefach.


Fronty Wojenne

Ekwipunek do zdobycia w trakcie walk na Frontach Wojennych (Warfronts). To nowy tryb rozgrywki PvE inspirowany klasycznymi RTSami. Każdy rodzaj zbroi podzielony jest na trzy poziomy zaawansowania.


Zbroje Rasowe

Dwa ostatnie zestawy gracze otrzymują za awansowanie postaci krasnoluda Dark Iron i trolla Zandalari od 20 do 110 poziomu. Pierwszy nie jest kompletny i nie znamy jeszcze jego źródła, ale nosi nazwę Orc Clan.


Pozostałe ciekawostki
  • Nie tylko poziom przedmiotów i statystyki doczekały się zgniecenia w pierwszym buildzie testowym nowego dodatku. Wszystkie profesje awansuje się teraz maksymalnie do 100 punktów.
  • Spora ilość stworzeń i zwierząt w starych krainach otrzymała nowe modele, między innymi goryle, koty, kurczaki, świnie i sępy.


Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz