WoWCenter.pl
FenomenSSL spełnił kryterium osiągnięcia Dust, Dust, and More Dust!.     
Brazolq spełnił kryterium Obtain 300 mounts osiągnięcia Lord of the Reins.     
Mundek666 spełnił kryterium Obtain 300 mounts osiągnięcia Lord of the Reins.     
Onyxyo zdobył Demonic Gladiator's Ring.     
Targot spełnił kryterium Kill a player osiągnięcia Isle of Conquest All-Star.     
Nikandra zabił Garrosh Hellscream po raz 3.     
St3aDq zdobył osiągnięcie Explore Northern Stranglethorn.     
Mesy zabił Argus the Unmaker (Normal Antorus, the Burning Throne) po raz 16.     
Akachii zdobył Azurelight Sage's Mantle.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Makoto zabił Galleon po raz 2.     
leelo zdobył Tribal Unification Cloak.     
NOWY zdobył osiągnięcie Light's Breach.     
ArgonathX zdobył Chain of the Unmaker.     
rouoko spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Roza zdobył Roaring Mask of Bethekk.     
Vampyr78 zdobył Bloodbone Ring.     

Battle for Azeroth: Podsumowanie informacji z pierwszych dni Bety

Orcs

W odróżnieniu od innych ras Hordy, orkowie nie są rdzennymi mieszkańcami Azerothu. Pierwotnie, żyli w klanach na bujnym świecie Draenor.

Czytaj dalej...
Artykuł

Battle for Azeroth: Podsumowanie informacji z pierwszych dni Bety

  Quass: Tagi: wow, battle-for-azeroth, beta, build, datamining
https://wowcenter.pl/Files/bfa_beta_25902_head.jpg

Serwery beta nadchodzącego dodatku Battle for Azeroth w końcu wystartowały i chociaż gracze nie mają jeszcze do nich bezpośredniego dostępu, to już od kilku dni serwisy wowhead i mmo-champion przeczesują zaktualizowane pliki gry w poszukiwaniu nowych modeli, map, ścieżek dźwiękowych i wszelkiego rodzaju innych nowości. Nieco zmęczeni wracamy po weekendzie, aby podsumować najciekawsze odnalezione informacje i materiały oraz powiązane z nimi spekulacje!

Muzyka

Nie mamy pewności w jakim stopniu świadczy to o zaawansowaniu prac nad nowym dodatkiem, ale muzyka z nowych stref zazwyczaj trafiała do gry w dosyć późnej fazie testów. Tym razem od początku mamy dostęp do części utworów. Poniżej tylko kilka najciekawszych, ale pełną playlistę znajdziecie tutaj.


Mapy

Po kliknięciu w poniższe obrazki zostaniecie przeniesieni do szczegółowych map nowych kontynentów, jeśli chcecie bliżej im się przyjrzeć.

https://wowcenter.pl/Files/bfa_beta_25902_64.jpghttps://wowcenter.pl/Files/bfa_beta_25902_65.jpg

Postacie fabularne

Anduin otrzymał zbroję, która odpowiada tej z cinematika nowego dodatku. O nowym wyglądzie Jainy już wiedzieliśmy, ale w plikach pojawiła się nowa wersja - z kapturem.


Dalej jest Genn Greymane (który ma teraz nowy wygląd pod postacią worgena), Katherine Proudmoore - matka Jainy, król Rastakhan i jego córka Talanji, loa Bwonsamdi oraz królowa Azshara.


Zandalari

Jak wiemy, Zandalari to jedna z trzech sprzymierzonych ras, które dołączą do Hordy w Battle for Azeroth. Poniższe filmiki pozwalają lepiej się im przyjrzeć i przybliżają różne opcje wyglądu.


Ludzie z Kul Tiras

Mieszkańcy Kul Tiras wyglądają nieco inaczej, niż ludzie ze Stormwind. Z plików gry wykopano dwa modele mężczyzn i jeden kobiety. Być może w przyszłości dołączą do grona sprzymierzonych ras?


Vulpera i Tortollanie

Vulpera to nowa rasa liso-podobnych humanoidów, która zamieszkuje pustynną strefę Vol'dun w Zandalar. Część z nich będziemy mogli spotkać też we Freehold, ostoi piratów w Kul Tiras. Ich modele wykorzystują szkielet goblinów.


Tortollanie po raz pierwszy pojawili się w Hearthstone w dodatku Journey to Un'Goro, ale my będziemy mogli napotkać ich między innymi w Zandalar.


Nowe wierzchowce

Odnaleziono całą masę nowych, różnorodnych wierzchowców - między innymi wielką żabę, pszczoły, dinozaury, hieny i papugi. Bazyliszki pojawią się jako nagrody w PvP, dodano też latającą goblińską maszynę (prawdopodobnie z profesji inżynierii). Poznaliśmy nowe modele koni, a dane z bety sugerują, że część będzie można zdobyć na festiwalu Norwington Estate Horse Show. Jest też The Hivemind, wieloosobowy wierzchowiec, który zwiększa prędkość w zależności od liczby wykorzystujących go osób (zapewne nagroda za rozwiązanie nowej zagadki, powiązanej z pradawnymi bogami).


Ekwipunek

Podziemia w Zandalar i Kul Tiras

Zbroje z podziemi na nowych kontynentach. Na razie odnaleziono tylko część zestawów.


Questy w Zandalar i Kul Tiras

Zestawy do zdobycia w trakcie wykonywania zadań w nowych strefach.


Fronty Wojenne

Ekwipunek do zdobycia w trakcie walk na Frontach Wojennych (Warfronts). To nowy tryb rozgrywki PvE inspirowany klasycznymi RTSami. Każdy rodzaj zbroi podzielony jest na trzy poziomy zaawansowania.


Zbroje Rasowe

Dwa ostatnie zestawy gracze otrzymują za awansowanie postaci krasnoluda Dark Iron i trolla Zandalari od 20 do 110 poziomu. Pierwszy nie jest kompletny i nie znamy jeszcze jego źródła, ale nosi nazwę Orc Clan.


Pozostałe ciekawostki
  • Nie tylko poziom przedmiotów i statystyki doczekały się zgniecenia w pierwszym buildzie testowym nowego dodatku. Wszystkie profesje awansuje się teraz maksymalnie do 100 punktów.
  • Spora ilość stworzeń i zwierząt w starych krainach otrzymała nowe modele, między innymi goryle, koty, kurczaki, świnie i sępy.


Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz