WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Hearthstone: Prezentujemy szablony talii!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Hearthstone: Prezentujemy szablony talii!

  Temahemm:

Cytat z: Avarius (źródło)
/files/hs_deckbuilder2016_header.jpg

Macie ochotę przystąpić do budowania talii, ale nie wiecie, od czego zacząć? Bez obaw, przyjaciele! W Hearthstone wprowadzamy szablony talii, które pomogą zainspirować* nowych graczy do tworzenia fajnych i praktycznych zestawów kart.
/files/naxx_necro_2.png
Prezentujemy szablony talii!

Szablony talii to nowa funkcja, którą wprowadzamy w Hearthstone, aby pomóc graczom w szybkim tworzeniu talii do gry w karczmie. To świetna opcja zarówno dla początkujących graczy, którzy nie mają jeszcze na koncie zbyt wielu talii, jak również doświadczonych karciarzy, którzy nie chcą tworzyć całej talii od zera. Aby uzyskać dostęp do szablonów talii, należy otworzyć ekran zarządzania kolekcją kart klikając przycisk „Moja kolekcja”, a następnie wybrać opcję „Nowa talia” w kolumnie „Moje talie” i wybrać klasę. Wówczas po lewej stronie pokażą się schematy talii – dla każdej klasy dostępne są trzy, w tym jeden schemat klasyczny i dwa tematyczne. Jeśli chcecie szybko przystąpić do gry i potrzebujecie talii, zalecamy szablony klasyczne. Jeśli macie większe doświadczenie w grze i chcecie spróbować czegoś innego, to szablony tematyczne stanowić mogą dobre źródło inspiracji.

Każdy szablon klasyczny składa się wyłącznie z kart podstawowych i klasycznych – stanowi to dobry punkt wyjścia do tworzenia większości tradycyjnych talii. Początkujący gracze szybko przekonają się, że klasyczne schematy to świetne narzędzie służące do zaznajomienia się z procesem tworzenia talii, ale służyć one mogą również doświadczonym karciarzom, którzy chcą szybko rozpocząć tworzenie nowej talii.

Szablony tematyczne zbudowane są wokół wykorzystania konkretnego rodzaju kart lub mechaniki gry i zazwyczaj kładą nacisk na współdziałanie kart zawartych w talii. Te trochę bardziej zaawansowane zestawy kart promują konkretny styl gry i są polecane raczej doświadczonym graczom, którzy chcieliby sprawdzić coś nowego.

Przykłady szablonów tematycznych:


Szablon „Wzmocnione zaklęcia” Łotra:
Talia ta skupia się na dobieraniu kart i obrażeniach od zaklęć oraz wykorzystaniu potężnej esencji magicznej samego Malygosa.

Szablon „Zabójcza pułapka” Łowcy:
Talia, która kładzie nacisk na kontrolowanie planszy i wykorzystanie zaklęć-pułapek.

Szablon „Murloki nacierają” Szamana
Talia do agresywnej gry, która kładzie nacisk na synergię wzmocnień i wykorzystuje naszych ulubionych, płetwiastych znajomych.


Ale mam za mało kart!

Brakuje wam kart do skompletowania konkretnej talii z szablonu? Bez obaw! Wystarczy kliknąć jedną z szarych kart, których wam brakuje, a znacznie poprawiona funkcja sugerowania kart dostępna dzięki opcji „Pomocnik” pomoże wam znaleźć zamiennik z waszej kolekcji. To powinno ułatwić wam szybkie dokończenie talii i rozpoczęcie gry.

/files/naxx_necro_2.png

Liczymy, że będziecie się świetnie bawić eksperymentując z szablonami kart i że będą one stanowić dla was źródło inspiracji. Szablony to świetny punkt wyjścia do budowania praktycznych talii, jak również przydatne narzędzie dla tych, którzy interesują się tworzeniem bardziej zaawansowanych talii. Jeśli jesteście podekscytowani naszym nowym formatem rozgrywki o nazwie Standard, to mamy dla was dobrą nowinę – wszystkie szablony są z nim kompatybilne. W miarę pojawiania się nowych kart będziemy starali się aktualizować nasze szablony talii lub zastępować je zupełnie nowymi, dlatego miejcie oczy otwarte!

*Inspiracja o której mowa nie wyczerpuje mocy specjalnej, ale może doprowadzić do niekontrolowanego kombinowania. Zachowajcie więc ostrożność.
/files/naxx_necro_3.png
Przypominamy: nie przegapcie naszego specjalnego ogłoszenia dotyczącego Hearthstone w dniu 11 marca o godzinie 19:00 czasu polskiego!
/files/naxx_necro_4.png


Cytat z: Whirthun (źródło)
Sezon rankingowy marzec 2016 w Hearthstone – Herszt Wodnołapych

/files/hearthstone_24sezon_header.jpg

Rozpoczynamy marcowy sezon rankingowy w Hearthstone! Z tej okazji prezentujemy nowy rewers kart, który możecie dodać do swojej kolekcji!
/files/naxx_necro_2.png
Terroryzujcie niczego niepodejrzewających wrogów dzięki rewersowi „Wyżer”! Ale pamiętajcie – ten nikczemny rewers będzie można zdobyć w Hearthstone wyłącznie w marcu.

Nowy rewers zastąpi domyślną grafikę na odwrocie kart w waszych taliach. To wspaniały sposób na pochwalenie się swoimi wyczynami w Hearthstone! Aby otrzymać rewers kart Wyżera, należy zdobyć rangę 20 w trybie gry rankingowej. Rewers zostanie przyznany na koniec marcowego sezonu rankingowego.

/files/hearthstone_24sezon_1.gif

Nie zapominajcie również, że im dalej zajdziecie w danym sezonie rankingowym, tym więcej dodatkowych gwiazdek otrzymacie w kolejnym sezonie. W przypadku trybu rankingowego otrzymacie gwiazdki na podstawie waszych osiągnięć w ubiegłym sezonie – jedną za każdą zdobytą rangę. Miejcie na uwadze, że nawet jeśli bonusowe gwiazdki z poprzedniego sezonu zapewniają wam rozpoczęcie rozgrywki z rangą 20 lub wyższą w nowym sezonie, to i tak musicie przynajmniej raz zalogować się do gry, aby zdobyć nowy rewers kart.

Stańcie się postrachem Kniei Elwynna w marcowym sezonie rankingowym – Herszt Wodnołapych.
/files/naxx_necro_4.png

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz