WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Wielki Turniej na targach gamescom

Artykuł

Wielki Turniej na targach gamescom

  Quass:
Cytat z: Whirthun (źródło)
/Files/tgt_gc_header.jpg

To był bez najmniejszych wątpliwości niezwykle emocjonujący dzień przy kominku! Główny producent gry Hamilton Chu oraz starszy projektant Mike Donais wkroczyli na gamescomową scenę Blizzarda, aby opowiedzieć graczom co nieco o nowych, niesamowitych elementach i funkcjach, które pojawią się w Hearthstone wraz z premierą rozszerzenia Wielki Turniej.

Potyczki

Żaden turniej (a już na pewno nie tak wspaniały jak Wielki Turniej) nie może się obyć bez uświęconych wielowiekową tradycją potyczek na ubitej ziemi. Wraz z Wielkim Turniejem do Hearthstone zostaje wprowadzona mechanika potyczek, dzięki której gracze będą mogli wykazać się męstwem i odwagą.


Do potyczki wśród stronników dochodzi w momencie, kiedy opuszczają swoje talie. Powoduje to rozpoczęcie współzawodnictwa w ramach trwającej już rywalizacji, gdzie każdy z graczy ujawnia po jednym stronniku ze swojej talii. Aby zwyciężyć, stronnik który rozpoczął potyczkę musi ujawnić stronnika o wyższym koszcie many. Nagrody są zróżnicowane i zależą od stronnika, który rozpoczął potyczkę, ale możecie być pewni, że zwycięstwo popłaca!

Premia za najwyższą rangę

Jeden z powodów, dla których uwielbiamy naszą społeczność, to spływający do nas nieprzerwanie strumień niezliczonych opinii i sugestii dotyczących Hearthstone. Wśród nich bardzo często powtarza się następujące spostrzeżenie: po osiągnięciu zadowalającej rangi w rozgrywkach rankingowych niektórzy gracze obawiają się iść dalej. Perspektywa utraty jednej lub dwóch rang wydaje im się po prostu zbyt wielkim krokiem w tył. Wsłuchaliśmy się w głosy graczy i wprowadzamy do Hearthstone zmianę, dzięki której – mamy nadzieję – wszyscy będą mogli nadal uczestniczyć w emocjonujących rozgrywkach rankingowych, a jednocześnie nie przejmować się zbytnio możliwością przegranej.


Począwszy od bieżącego miesiąca, aby uhonorować osiągnięcia graczy, w waszych dziennikach zadań wyświetlana będzie najwyższa ranga, jaką udało się wam zdobyć w danym miesiącu. Ponadto będziemy nagradzać graczy, którzy zdołali awansować powyżej rangi 20, symbolicznymi nagrodami w uznaniu dla ich umiejętności. Zawodnicy, którzy spełnią powyższe wymagania, otrzymają na zakończenie sezonu skrzynię pełną skarbów, w której znajdą: sezonowy rewers kart, co najmniej jedną złotą kartę oraz kilka porcji tajemnego pyłu. Zawartość skrzyni będzie zależna od najwyższej osiągniętej w danym sezonie rangi. Przykładowo: gracz, któremu udało się osiągnąć maksymalnie rangę 17, otrzyma złotą wersję zwykłej karty, 20 porcji pyłu oraz sezonowy rewers kart.


Poniżej przykładowe nagrody dla gracza, który wywalczył rangę 5.


Garść nowych kart

Podczas targów gamescom ujawniliśmy kilka nowych kart! Niektóre z nich możecie podziwiać poniżej.

Osiodłajcie rumaki, naostrzcie kopie i przygotujcie się na rozpoczęcie Wielkiego Turnieju! Początek zmagań już w tym miesiącu!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz