WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Wielki Turniej: Nowi stronnicy klasowi - Shado-pan Cavalry, Wrathguard

Artykuł

Wielki Turniej: Nowi stronnicy klasowi - Shado-pan Cavalry, Wrathguard

  Temahemm:
http://wowcenter.pl/Files/tgt_1_header.jpg

Karty przedstawione w tym podsumowaniu zostały ujawnione na przestrzeni ostatnich dwóch dni. Pierwsza z nich - zaklęcie Maga pokazane na streamie Amaza - to kolejny silny removal. Nie jest jednak tak oczywisty jak Polimorfia, a trudni do usunięcia stronnicy, wykraczający poza możliwości BGH (jak Malygos, Cenarius), w większości giną od Kuli Ognia i Mocy specjalnej. Może jeśli Flame Lance dobierze się poprzez Spellslingera lub Saraada, nie będzie taka zła, w końcu zabicie Olbrzyma tylko jedną kartą zawsze poprawia humor, ale na ten moment wydaje się przesadą.

Druga karta, tym razem pochodząca z chińskiego eventu, sprawia, że zaczynam wierzyć w obietnicę Bena Brode'a dotyczącą Druida! Darnassus Aspirant, poza świetnym artem, ma standardowe statystyki i póki nie zostanie wylosowana przez naszego Szatkownika albo skopiowana przez Mirror Entity - posiada zero realnych wad. Jeśli straci się manę zdobytą kilka tur wcześniej, wychodzi się na zero - Darnassus Aspirant daje, Darnassus Aspirant zabiera - jednakże dzięki takiemu bonusowi do tempa już w trzeciej turze można wystawić chociażby Savage Combatant i usuwać każdego kolejnego miniona wroga. Istnieje nawet potencjalne kombo z Brewmasterem - wtedy za każdym cofnięciem widmo usunięcia kryształka many znika na zawsze. Jedyny moment, kiedy Aspirant nie spełnia oczekiwań to ten, w którym ginie od removala zanim zdąży się wykorzystać przewagę... co tyczy się chyba każdego stronnika za 2http://wowcenter.pl/Files/small_icon_mana.png, z Knife Juggleremiem na czele.

Przedostatni stronnik, ujawniony na francuskim streamie, nie wymaga zbyt obszernego komentarza. Pit Lord nie jest grany z konkretnych powodów; póki Wrathguard zabierze nam tylko 3http://wowcenter.pl/Files/small_icon_hp.png można go postawić na równi z Flame Impem (czyli dosyć wysoko); Flame Lance i Shield Slam w końcu mogą bić w bohatera. Kontrola stołu do takiego stopnia, że stronnikami z drugiej tury zabija się nawet tych z czwartej, często przyczynia się do wygranej. Istnieje jednak zbyt wiele sytuacji, w których Wrathguard zaszkodzi robiąc niewiele więcej, niż standardowy minion za 2http://wowcenter.pl/Files/small_icon_mana.png.

I ostatni, najświeższy minion z chińskiego serwisu o Hearthstonie - Shado-Pan Cavalry. Czy Łotr potrzebuje Ogra za 5http://wowcenter.pl/Files/small_icon_mana.png? Czy Łotr ma miejsce na stronnika za 5http://wowcenter.pl/Files/small_icon_mana.png? Czy stronnikom klasowym Łotra z poprzednich dodatków udało się wypchnąć innych o tym koszcie? Nie, nie i nie. Pandziak skończy na Arenie jako jeden z lepszych wyborów, mimo że nie zawsze w piątej turze uda się aktywować Kombinację, w Rankingowej natomiast musiałoby się dużo pozmieniać, żeby Łotr z minionami mógł zawojować więcej, niż Oil Rogue.

/files/tgt_nowekarty.png
/files/gwiazdki_x2.png /files/gwiazdki_x4.png
/files/gwiazdki_x3.png /files/gwiazdki_x3.png


/files/tgt_glosowanie.png
/files/tgt_31_glosowanie.jpg

W obecnym głosowaniu biorą udział stronnicy, których arty znamy już z pierwszych zapowiedzi,
WoW TCG oraz zwiastuna. Wg Bena Brode'a karta po prawej jest ciekawsza.

/files/naxx_necro_4.png

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz