WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Midsummer Fire Festival

Midsummer Fire Festival

Czas starożytnej magii i tradycji, Midsummer Fire Festival jest bardzo radosnym świętem, które rozpoczyna się w najdłuższy dzień w roku. Zebrani wokół dużych ognisk wybudowanych specjalnie na ten czas, biesiadnicy przekazują opowieści o żywiołach oraz magii. Święto ognia, jak głosi pogłoska, jest przeznaczone dla podróżników, którzy są odważni w trudach i niebezpieczeństwach związanych z wykorzystywaniem siły ognia…

Film z Midsummer Fire Festival
Obejrzyj w HD

Pielęgnowanie ognia

W całym Azeroth i Outlandzie zostały rozświetlone duże ogniska, w celu ożywienia duchów żywiołu oraz odwróceniu starożytnego zła. Co rok jedna osoba jest wybierana do pełnienia straży przy świętym płomieniu oraz upewnieniu się, że on nigdy nie wygaśnie. Tak zwani „flamekeepers”, wzywają do pomocy odważnych podróżników w celu eksplorowania ziemi oraz podróży wgłąb instancji w Azeroth na własne żądanie. Pogłoska głosi, że Ci, którzy stawią czoła niebezpieczeństwom, zostaną w bardzo oryginalny sposób nagrodzeni przez siły ognia.

Burning Bloosoms

Burning Bloosoms używane są jako waluta w trakcie trwania Fire Festivalu, która umożliwia zakup sezonowych nagród od eventowych vendorów. Burning Blossoms można kolekcjonować poprzez wykonywanie daily questów, które są częścią całego eventu. Używanie ich w pobliżu ognisk powoduje otrzymanie tymczasowego, ale bardzo przydatnego buffa, lub ich spalenia – w skutek czego Blossomy ulegają zużyciu.

Zamarzające płomienie lata

The Earthen Ring dowiedział się, że Twilight Cultist planują nikczemne czyny wobec Starych Bogów w Ashenvale. Zatrzymaj się przy ognisku swojej frakcji, a następnie porozmawiaj z przedstawicielami Earthen Ring w celu dowiedzenia się więcej o całej sytuacji. Słowo do podróżników z 70 lvl: ich misje mogą zabrać Cię wgłąb zimnych jaskiń Slave Pens, więc powinieneś być przygotowany na każdą sytuację. Questy na 70 lvlu mogą być ukończone w normalu jak i heroicu, a nagrody są odpowiednio przydzielone, w zależności od wybranego stopnia trudności.

Taniec wokół wstążkowego słupka

Przy każdym obozie, jeden z tych dekoracyjnych obiektów umieszczony jest za ogniskiem. Weź jedną z różnokolorywch wstęg, a następnie rozpocznij taniec wraz ze swoimi przyjaciółmi oraz innymi świętującymi! Chociaż tradycyjnie każdy skupia się na celebrowaniu święta, mimo wszystko nawet najbardziej zaprawiony weteran doceni bonus 10% więcej doświadczenia z zabijanych potworów!

Niech błogosławi Cię ogień!

Ogromne ogniska są rozsiane po całym świecie. Dotknięcie jednego z nich powoduje oczyszczenie z prawie wszystkich dolegliwości – za jednym ruchem palca. Jeśli miałeś na tyle szczęścia i znalazłeś jakieś Burning Blossoms – wrzuć je do ognia! Końcowy wystrzał z ogniska pobłogosławi Cię – oraz prawdopodobnie najbliższy obszar – większą odwagą!

Gaszenie płomieni!

W celu zwiększenia własnej reputacji z żywiołami oraz obniżenia reputacji swoich wrogów, wojownicy Hordy i Przymierza mogą odwiedzać ogniska honorowane przez swoich wrogów, a po krwawej walce, mogą uniemożliwić otrzymywanie błogosławieństwa przez swoich przeciwników. Każda z frakcji będzie bronić swoich ognisk, natomiast CI, którzy zdecydują się na walkę – warto, aby mieli za sobą wsparcie!

Żonglerka ogniem!

Porozmawiaj z Master Fire Juggler w pobliżu swojego głównego ogniska w celu nauczenia się żonglowania płonącymi pochodniami. Codzienny trening gwarantuje wiele zabawy, rozrywki, a dla niektórych – spalone palce i zbroje!

Ogień na niebie

Długi Midsummer Fire Festival tradycyjnie kończy się, kiedy wzejdzie słońce. Gobliny z Undermine pożyczają duże ilości prochu wynikiem czego jest ogromny pokaz sztucznych ogni. Weź kubek i wznieś toast za lato, podobnie jak eksplozje tańczące na niebie.