WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Brewfest

Brewfest

Obchodzony zarówno przez Hordę jak i Przymierze, Brewfest to czas upajania się sfermentowanymi owocami tegorocznych zbiorów, wcinania precli, sera i wchłaniania najlepszych trunków! Rywalizujące ze sobą browary Thunderbrew, Barleybrew oraz Ogry razem stawiły się przed wszystkimi stolicami, by udowodnić wyższość swoich piw i miodów pitnych nad wyrobami konkurencji. Dzielni podróżnicy są zaproszeni, by przysiąść i pociągnąć mocnego łyka, smakując trunków oferowanych przez najlepsze browary!

Film z Brewfestu
Obejrzyj w HD

Cechy:

Typ: Brewfest
Data: 20 wrzesień – 4 listopad
Lokalizacja: Główne obchody w Orgrimmarze I Ironforge. Ogródki piwne dodatkowo rozstawione są na zewnątrz Silvermoon City, Darnassus, Undercity, Stromwind, Thunder Bluff, Exodar’u oraz Shattrath.

Wypełnione po brzegi kufle ze świeżym, spienionym piwem znajdują się na stołach przed każdym z głównych miast. Jeśli napijesz się jednego z tych, które są w Ironforge czy Orgrimmarze, jeden z asystentów podrzuci Ci drugie. Możesz również napełnić swój pusty kufel z każdej beczki znajdującej się przy ogródku piwnym. Podczas Brewfest nie musisz się nigdy przejmować tym, że zaziębisz sobie gardło!

Wyścigi kóz

Podróżnicy mogą pokazać swoje umiejętności jazdy na kozach poprzez rozmowę z Neill Ramstein lub Ram Master Ray. Zanim jednak zaufają Ci i powierzą jedną z kóz, musisz wpierw udowodnić, że możesz ją kontrolować. Po tym, jak udowodnisz, że jesteś w stanie jeździć na kozie, możesz zdobyć Brewfest Prize Tickets poprzez podniesienie beczek z Kharanos lub Razor Hill, a następnie ich zwrotu. Jeśli będziesz miał kłopoty z ujeżdżaniem kozy, musisz poczekać tylko 12 godzin aby móc spróbować znowu!

Poszukiwanie sabotażystów

Czas, aby wreszcie odnaleźć źródło ataków Dark Iron oraz zakończyć je raz na zawsze. Gracze zostaną poprowadzeni do Blackrock Depths, gdzie będą mogli zmierzyć się z dowódcą tych ataków – Coren’em Direbrew’em. Direbrew jest specjalnym bossem, który występuje tylko podczas Brewfestu, za którego możemy zgarnąć specjalne nagrody, takie jak epickie bronie, kolczyki czy żadkie mounty. Nie pozwól mu zniszczyć więcej cennego piwa!

Brew of the Month Club

Niektórzy mówią, że to najlepszy klub w Azeroth! Za 200 Brewfest tokenów możesz dołączyć do ekskluzywnego klubu „Brew of the Month”. Kiedy już jesteś członkiem tego klubu, raz na miesiąc otrzymasz maila z nowym, za każdym razem innym piwem. Jeśli zasmakujesz w którymś z nich, masz możliwość jego zakupu u specjalnych sprzedawców w Ironforge lub Orgrimmar. Członkostwo wygasa po roku czasu i musi być później odnowione – cóż to będzie za rok!

Naganiacze potrzebni!

Reprezentanci niektórych browarów poszukują podróżników, którzy mogą pomóc rozreklamować piwo danej marki w Orgrimmarze i Ironforge. Wystarczy, że porozmawiasz z jednym z browarników – Barleybrew lub Thunderbrew na zewnątrz Ironforge albo T’chali’s Voodoo Brewery lub Drohn’s Distillery na zewnątrz Orgrimmaru aby móc rozpocząć! Dostaniesz na drogę kozę, na której będziesz mógł rozpowiadać wokół Orgrimmaru i Ironforge czyje piwo jest najlepsze!

Obroń Święto

Podczas pierwszych kilku dni Brewfestu, Dark Iron’owe krasnoludy przypuszczą atak na celebrantów. Zdeterminowani świętujący muszą chronić święto i pokazać złym krasnoludom nauczkę!

Wymiana biletów!

Brewfest przeszedł wiele zmian od swojego zaistnienia. Obecnie walutą podczas Brewfestu są tokeny (a nie bilety). Jeśli posiadasz bilety z poprzedniego roku – masz możliwość ich wymiany na tokeny.

Uroczyste zakorkowanie beczki

Każdego dnia o 6:15 ranu oraz 18:15 czasu serwerowego, High Tinker Mekkatorque (Ironforge) oraz Vol’jin (Orgrimmar) wychodzi przed Brewfest, aby uroczyście zakorkować beczkę z piwem. Gracze, którzy są obecni przy tej ceremonii otrzymują w zamiar urok, który zwiększa zdobywane doświadczenie o 10%.

Nagrody z Brewfest

Na koniec, nie zapomnij porozmawiać z Belbi Quikswitch i Blix Fixwidget, aby otrzymać świąteczne tokeny, które możesz wymienić na wspaniałe nagrody!

Belbi's Eyesight Enhancing Romance Goggles
Blix's Eyesight Enhancing Romance Goggles
Brewfest Pony Keg
The Golden Link
The Essential Brewfest Pretzel
Spiced Onion Cheese
Barleybrew Dark
Thunderbrew Stout
Mudder's Milk
Brewfest Regalia