WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Feast of the Winter Veil

Feast of Winter Veil

Grudzień to ten czas w roku, kiedy wszyscy w Azeroth i Outland przyozdabiają swe domostwa, wioski i miasta okolicznościowymi światełkami i rozpoczynają doroczną celebrację Winter Veil! Greatfather Winter i jego gobliny ze Smokywood Pastures czekają, by obdarować graczy prezentami i świątecznymi zadaniami.

Cechy:

Typ: Doroczne święto
Data: 15 grudzień – 2 styczeń
Lokalizacja: Większość stolic

Greatfather Winter

Sympatyczny grubasek z brodą odwiedził Ironforge i Orgrimmar, gdzie dzięki uprzejmości goblinów ze Smokywood Pastures może szerzyć świąteczny nastrój wśród mieszkańców Azeroth. Pamiętajcie, aby poczęstować staruszka ciasteczkami i mlekiem, gdyż przez codzienne obowiązki robi się bardzo głodny!

Świąteczni biesiadnicy

Podczas Winter Veil innkeeperzy zakładają w karczmach okazjonalne dekoracje, aby wprowadzić swoich klientów w atmosferę świąt. Kto wie co może się stać, kiedy pocałujesz (/kiss) kogoś pod jemiołą…

Zaginiony transport Smokywood Pastures

Gobliny ze Smokywood Pastures potrzebują kilku dzielnych ochotników, żeby zbadać tajemnicze zniknięcie świątecznego transportu. Plotki głoszą, że pakunki są w posiadaniu Wstrętnego Greencha, zamieszkującego śnieżne rejony Alterac Mountains…

Metzen czerwononosy

Tragedia! Renifer Metzen został porwany! Czerwononosy jest jednym z ośmiu reniferów w zaprzęgu sań, którymi podróżuje Greatfather Winter – i własnością Smokywood Pastures. Goblińscy pomocnicy otrzymali dwa listy od porywaczy przetrzymujących Metzena. Poszukiwacze przygód powinni odwiedzić Ironforge lub Orgrimmar, aby dowiedzieć się więcej o tym incydencie.

Świąteczna gorączka zakupów

Gobliny Jinglepocket otworzyły swoje sezonowe stoiska w każdej stolicy. Podróżnicy mogą kupić tam wiele sympatycznych upominków, takich jak imbirowe ciasteczka, słodycze, świąteczne przepisy i wiele, wiele innych.

Śnieżki

Nie ma świąt bez śniegu i bitew na śnieżki, także podczas Winter Veil! Możesz je kupić u Vendora lub znaleźć w śniegowych zaspach. Zdobądź kilka i złóż znajomym życzenia radosnego Winter Veil w stary, sprawdzony sposób.

Bałwany

Greatfather Winter zawsze podróżuje po Azeroth w towarzystwie swojego lojalnego hufca śniegowych bałwanów. Znajdziecie ich spacerujących wokół Orgrimmaru i Ironforge, gdzie wprowadzają zimową atmosferę.

Bossowie podczas Winter Veil

Mieszkańcy instancji w Northrend także odczuwają ducha świąt, a niektórzy bossowie w dungeonach noszą nawet okolicznościowe czapki! Zdobądź czapkę i pokaż się znajomym jako Greatfather Winter!

Bossowie Northrend w czapkach

Dawanie prezentów

25 grudnia pracowite gobliny ze Smokywood Pastures wstają bardzo wcześnie, żeby nagrodzić tych, którzy byli grzeczni w tym roku. Jeśli należysz do grona tych osób, to rankiem możesz znaleźć pod choinką w Ironforge lub Orgrimmar prezenty właśnie dla Ciebie!