WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Darkmoon Faire

Opis

Film z Darkmoon Faire
Obejrzyj w HD

Zbierając egzotyczne przedmioty z całego świata, Silas Darkmoon założył Darkmoon Faire jako celebracje wspaniałości i tajemnic znalezionych w Azeroth. Większość czasu ekipa spędza w niewiadomy sposób. Od czasu do czasu jednak zatrzymują się w Terokkar Forest, Mulgore i Elwynn Forest. Gdy jarmark nadjeżdża, w Shattrath, Orgrimmarze i Ironforge zostanie ogłoszony jego przyjazd.

Sam Silas Darkmoon tak zaprasza wszystkich na swój mały festiwal:

Podejdź tu! Chodź! Witam przyjacielu na największym show w całym Azeroth!

To Darkmoon Faire kolego, i to twój sczęśliwy dzień ! Nie szczędziliśmy kosztów, zdobyliśmy cuda i przysmaki z całego świata właśnie dla Ciebie ! Czy jesteś młody czy stary, bogaty czy biedny, w Darkmoon Faire każdy znajdzie coś dla siebie!

Odkryj wspaniałości, które przedstawia Darkmoon Faire! Nie oszczedzamy na dostarczaniu satysfakcji każdemu, niezależnie od wieku!

Mamy tu wszystko czego dusza zapragnie... przepyszne jedzenie, mocne trunki, egzotyczne przedmioty, przepowiadanie przyszłości, niesamowite nagrody i zabawę bez końca!

A, i nie zapomnij wymienić swoich biletów Darkmoon Faire na nagrody! Wystarczy pięć lub więcej i możesz zdobyć najwspanialsze nagrody w całym Azeroth! U nas każdy wygrywa!

Cechy:

Kiedy nadjeżdża Darkmoon Faire, naganiacze pojawią się w Shattrath City, Orgrammarze lub Ironforge, by obwieścić jego przybycie. Pracownicy jarmarku rozpoczną rozstawianie stoisk o północy, trzy dni przed otwarciem Darkmoon Faire. Po rozłożeniu wszystkich atrakcji, jarmark otworzy swe podwoje wcześnie rano i potrwa siedem dni.

  • Wielu egzotycznych sprzedawców podróżuje z Silasem Darkmoon, oferując bohaterom trudne do znalezienia przedmioty z odległych zakątków Azeroth.
  • Gracze mogą zdobyć specjalne bilety poprzez kolekcjonowanie dóbr handlowych dla sprzedawców Darkmoon Faire. Bilety te mogą następnie zostać wymienione na itemy i specjalne nagrody.
  • Dziwne talie kart zostały rozbite i rozrzucone po Azeroth. Gracze, którzy okażą się na tyle dużymi szczęściarzami, że uzbierają całą talię tych kart mogą je wymienić na epickie przedmioty.
  • Możesz równiż otrzymać darmowego buffa poprzez porozmawianie z Sayge'em, gnollem przepowiadającym przyszłość. Gdy gracz porozmawia z Sayge'em, zada mu on kilka pytań i da graczowi buffa w zależności od wybranych odpowiedzi.
  • Tani alkohol.