WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Patch 4.3: Nowe instancje i rajdy, część II - Well of Eternity

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Patch 4.3: Nowe instancje i rajdy, część II - Well of Eternity

  Kumbol:
Cytat z: Blizzard (źródło)
http://eu.media4.battle.net/cms/blog_header/9GJNXECBFOJI1316422701060.jpg

Ciąg dalszy opisu z części pierwszej: End Time - Czas Końca.

Well of Eternity - Studnia Wieczności


Dziesięć tysięcy lat temu stolica nocnych elfów Zin-Azshari była wspaniałą, szumną metropolią. Umiejscowiona przy brzegach Studni Wieczności, Zin-Azshari była miejscem, w którym arystokratyczni Szlachetnie Urodzeni po raz pierwszy otworzyli portal do Twisting Nether i zaprosili Płonący Legion do najechania na Azeroth. Pod przywództwem królowej nocnych elfów, Azshary, Szlachetnie Urodzeni transferują teraz swoje moce wewnątrz portalu, przygotowując go na przerażające, a zarazem wspaniałe nadejście tytana Sargerasa.

Teraz, kiedy brama do przeszłości została otwarta, Nozdormu przetransportuje graczy do pałacu Azshary, gdzie będziecie świadkami jednego z najbardziej katastroficznych wydarzeń Wojny Starożytnych, które nastąpiło 10,000 lat przed obecnymi czasy. Podczas asystowania dużo młodszym Tyrande i Illidanowi w walce ze Szlachetnie Urodzonymi i Płonącym Legionem, gracze będą musieli wykraść Duszę Smoka unoszącą się nad Studnią. Przy tak wielu najsilniej obdarzonych mocą czarodziejach Azshary zamkniętych w rytuale i przelewających swoje magiczne moce do wzburzonych otchłani Studni, przejęcie Duszy Smoka wymagać będzie pokonania śmiertelnych przeciwników.


Fragmenty z Dziennika Instancji:
  • Peroth'arn: Tak jak wielu jego Szlachetnie Urodzonych braci, Peroth'arn przysiągł swe posłuszeństwo zdeprawowanemu Xaviusowi w zamian za dar demonicznych mocy. Jako mistrz diabelskiej magii obdarzony klątwą satyrów, Peroth'arn staje na zewnątrz pałacu Azshary jako obrońca Płonącego Legionu, gotów zniszczyć tych, w których tli się nadzieja na zakłócenie przyjścia Mrocznego Tytana, Sargerasa, do Azeroth.
  • Azshara: Liczne są pieśni o pięknie, majestacie i mocy Królowej Azshary, ale to jej próżność doprowadziła Szlachetnie Urodzonych do przyzwania Płonącego Legionu. Pilnuje ona teraz swoich najbardziej zaufanych magów wzmacniających portal, którym Sargeras przejdzie do Azeroth. Z zadowoleniem przyjmuje fakt, że wiele jej sług zginie, nim nadejdzie Mroczny Tytan.
  • Mannoroth i Varo'then: Varo'then, kapitan osobistej straży Królowej Azshary oraz Mannoroth, piekielny władca, którego krew skaziła całą orczą rasę, stanowią ostatnią linię obrony przed tymi, którzy chcą zapobiec nadejściu Sargerasa do Azeroth. Choć do tej pory Tyrande i Illidan walczyli dzielnie, to losy świata rozstrzygną się nad samym brzegiem Studni Wieczności.


Zadanie wymaga odniesienia całkowitego sukcesu. Jeśli Thrall i Smocze Aspekty mają zebrać bohaterów Hordy i Przymierza do walki z Deathwingiem, musicie wykraść Duszę Smoka z odległej przeszłości. Jednakże tragiczne zdarzenia, które rozegrały się przy Studni Wieczności muszą ostatecznie się wydarzyć, co doprowadzi do Wielkiego Rozdarcia, stworzenia Maelstromu i śmierci niezliczonej ilości istnień.


Czekajcie na trzecią część naszego przeglądu instancji w patchu 4.3: Hour of Twilight (Godzina Zmierzchu).


Zestawienie informacji o patchu 4.3

http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_1.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_2.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_3.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_4.jpghttp://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_5.jpghttp://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_6_1.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_6_2.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_6_3.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_7.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_9.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_8.jpghttp://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_10.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_11.jpg

Tier 13

http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/warrior.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/warlock.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/druid.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/shaman.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/mage.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/rogue.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/paladin.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/priest.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/hunter.gif

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz