WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Czerwcowe nowości na WoWCenter.pl - przebudowane rasy i historia patchy

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Czerwcowe nowości na WoWCenter.pl - przebudowane rasy i historia patchy

  Kumbol:
http://WoWCenter.pl/Files/red_arrow.pngEkipa WoWCenter.pl, chodź nie zawsze to widać, stale pracuje nad nowościami i usprawnieniami Waszego ulubionego (miejmy nadzieję) serwisu. Dziś, w to słoneczno-burzowe popołudnie, mamy przyjemność zaprezentować Wam kolejne zmiany, nowości i usprawnienia.

Prosiliście o to i jest! Aktualizacja naszej biblioteki tekstów! Ahh, ale to jaka aktualizacja! Dzisiejszy update strony przebudowuje kompletnie dział Ras. Niegdyś wiejący nudą i przestarzałymi tekstami, teraz dosłownie tętni życiem, przepełniony multimedialnymi treściami. Korzystamy z dobrodziejstw najnowocześniejszych standardów języka HTML5, aby uatrakcyjnić Wam, drodzy czytelnicy, przeglądanie tych wartościowych treści. Najnowsze wersje przeglądarek Firefox oraz Chrome (wkrótce także Safari i Opera) pozwolą Wam ujrzeć na stronach każdej rasy interaktywne modele jej przedstawicieli, a także ich wierzchowców, zrealizowane w bezwtyczkowej technologii WebGL. Podpowiedź: Warto poklikać trochę w modele ras, bo mają coś do powiedzenia :-)

http://WoWCenter.pl/Files/update_rasy_1s.jpg http://WoWCenter.pl/Files/update_rasy_2s.jpg

Prócz zupełnie nowych, bogatszych opisów (zaczerpniętych z najlepszego źródła, czyli oficjalnej strony Battle.net) i bajeranckich, interaktywnych modeli, nowe strony ras zawierają także wprowadzenia filmowe, które widzicie rozpoczynając grę nową postacią danej rasy. Nasza Wideoteka wraz z dzisiejszą aktualizacją wzbogaciła się zatem o 10 kolejnych filmików. Wszystkie naturalnie opatrzone polskimi napisami oraz w jakości HD.

http://WoWCenter.pl/Files/update_rasy_3s.jpgOprócz całkowicie odrestaurowanego działu Ras, wprowadziliśmy także wraz z dzisiejszą aktualizacją dział zupełnie nowy, a mianowicie Patche. W związku z tym, że zazwyczaj newsów związanych z daną łatką jest bez liku, postanowiliśmy stworzyć swoiste archiwum, w którym zawarte będą noty patchy oraz zbiór odnośników do newsów na naszym portalu, w którym rozwodziliśmy się (lub Blizzard) nad konkretnymi nowinkami wprowadzanymi w danej łatce. Dział ten naturalnie będzie uzupełniany o podstrony każdego kolejnego patcha, którego Zamieć wprowadzi do World of Warcraft.

Prócz tych dwu najbardziej widocznych nowości, wprowadziliśmy także szereg innych podskórnych usprawnień do Blue Trackera, Kalkulatora Talentów (wreszcie doprowadzony do wersji 4.1.0), działu Map (Black Temple, Zul'Aman i Zul'Gurub na kartograficznej płaszczyźnie) oraz naszej integracji z Facebookiem (Lubicie Nas już, prawda?).

W pocie czoła pracujemy nad kolejnymi nowościami i aktualizacjami, które służyć Wam będą w czasie Waszych przygód w World of Warcraft. Zostańcie z nami!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz