WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Mists of Pandaria

Mists of Pandaria

Okręty Sojuszu przemierzają oceany, a armie Hordy przetaczają się przez Kalimdor. Rosnące napięcie między tymi dwoma frakcjami grozi wybuchem wojny, która może ogarnąć całe Azeroth. Tymczasem, w obliczu nieuchronnego konfliktu, w tajemniczy sposób pojawia się pewna nieodkryta dotąd wyspa...

Ukryta za mgłą od czasów mającego miejsce ponad dziesięć tysięcy lat temu rozdarcia świata, starożytna kraina Pandarii pozostała nietknięta przez wojnę. Jej gęste lasy i spowite chmurami góry są domem dla złożonego ekosystemu i egzotycznych stworzeń. Czy mgły Pandarii rozwieją się ujawniając drogę do ocalenia świata… czy może walka o tę dziewiczą ziemię zapędzi Hordę i Sojusz na skraj całkowitej zagłady?

Czwarty dodatek do stworzonej przez Blizzard Entertainment gry World of Warcraft® pod tytułem Mists of Pandaria™ ujawnia przez graczami nowy kontynent gotowy do eksploracji i po raz pierwszy udostępnia tajemniczą rasę pandarenów w formie grywalnej. Nie licząc garstki największych śmiałków, pandareńscy odkrywcy przez milenia ukrywali się przed światem. Teraz, w wyniku Kataklizmu, bohaterowie Pandarii wychodzą z ukrycia, aby sprzymierzyć się z Hordą lub Sojuszem.

Mists of Pandaria przedstawia również nową klasę postaci: mnicha. Pandareńscy mistrzowie będą dzielić się niezwykłymi tajemnicami swoich starożytnych sztuk walki zarówno z członkami Hordy, jak i Sojuszu. Zależnie od tego w jakim celu zdecydują się wykorzystać swoją energię chi, mnisi mogą być skuteczni w zadawaniu obrażeń, przyjmowaniu ich na siebie bądź uzdrawianiu.

Podniesienie limitu doświadczenia do poziomu 90. pozwoli graczom na odkrycie m.in. elastycznych scenariuszy przygotowanych dla mniejszych grup śmiałków, trybu wyzwań dla amatorów podziemi oraz strategicznych walk, w których mogą brać udział twoi mali towarzysze.

Cechy dodatku

  • Nowa grywalna rasa - pandarenowie: Przemierzaj Azeroth jako pierwsza neutralna rasa w World of Warcraft i decyduj z kim się sprzymierzysz – z Hordą czy Sojuszem.
  • Nowa grywalna klasa - mnich: odkryj tajemnice starożytnych, pandareńskich sztuk walki - zadawaj obrażenia, przyjmuj je na siebie lub zajmij się uzdrawianiem.
  • Limit doświadczenia podniesiony do 90. poziomu: poznając nowe obszary odkrywaj nowe elementy – potężne zaklęcia i zdolności.
  • Nowe obszary: przemierzaj bujny Jade Forest, zdradliwy Kun-Lai Summit i inne egzotyczne obszary Pandarii zaprojektowane dla postaci wyższych poziomów. Odkrywaj tajemnice Wandering Isle.
  • Scenariusze: połącz siły ze znajomymi i wspólnie osiągajcie cele – brońcie się przed inwazją potworów w nowym, elastycznym rodzaju wyzwań PvE.
  • Tryby wyzwań dla podziemi: zostań mistrzem przygotowanej dla pięciu osób próby czasowej i zdobywaj prestiżowe nagrody w nowym trybie podziemi, który pozwoli sprawdzić twoją determinację i sprawność.
  • Walki towarzyszy: Wystawiaj swoje stwory do walki z towarzyszami innych graczy w nowej, taktycznej mini-grze. Sprawdź, kto zostanie królem lub królową małego pola walki.
  • Nowy, poprawiony system talentów: modyfikuj postać tak, aby pasowała do twojego stylu gry.

Nowe działy