WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Almost Progress

Horda na serwerze Draenor
Profil: Casual PvE

O nas

Almost Progress jest nowo powstałą polską gildią po stronie Hordy na Draenorze. Ludzie przychodzą i odchodzą, lecz ciągle przewodzi nami jeden cel - dobra zabawa.

Almost Progress to nie tylko gildia w World of Warcraft, to pewnego rodzaju grono osób grających wspólnie w wiele tytułów. Razem przebrneliśmy przez World of Warcraft, Diablo, League of Legends, The Elder Scrolls Online, Overwatch oraz kilka mniejszych produkcji. Niezależnie od gry staramy się wyciągnąć z niej maksimum przyjemności i zabawy.

Co możemy ci zaoferować?
Przede wszystkim dobrą zabawę! Stawiamy na ludzi, bo to oni budują nasze zastępy. Wśród nas są gracze, których wiele dzieli. Są ludzie, którzy jedną ręką bawią dziecko, a drugą starają się jak najlepiej wspomóc raid. Są studenci, którzy ostatnie pieniądze przeznaczają na pre-paidy i starają się dożyć do pierwszego oraz ci młodsi, którzy dopiero wkroczą w otchłań życia. Gra to pewnego rodzaju odskocznia od rzeczywistości, w której możesz być kim chcesz.

Raidujemy 3 razy w tygodniu (środa, niedziela, poniedziałek) w godzinach 19:50-23:15, mamy progress 8/8HC 1/8M. Do grupy raidowej aktualnie potrzebujemy dedykowanych graczy, w szczególności healera i dps'a do Mythic grupy. Mile widziane jest posiadanie OS, ponieważ ułatwia to w dostosowaniu grupy do konkretnej walki.
Jeżeli nie grasz którąś z wymaganych klas napisz do nas mimo wszystko. Preferencje grupy uzasadnione są zapotrzebowaniem tych speców w naszych szeregach, lecz pierwszeństwo zawsze mają dobrzy gracze, znający swoją klase i potrafiący wyciągnąć z niej 100%.

Niedawno zaczęliśmy stawiać również na PVP. Robimy wspólne battlegroundy, boostujemy na arenach, a także mobilizujemy siły do rated battlegroundów.

Na tzw. sociali, także czeka wiele zabawy. Wspólnie robimy stare raidy, zbieramy achievementy oraz levelujemy coraz to nowe postacie. Jeżeli jesteś nowy w Warcrafcie, nie krępuj się zapytać. Chętnie odpowiemy na twoje pytania, pomożemy zdobyć dla ciebie ekwipunek i pomożemy ci zoptymalizować postać.

Czego oczekujemy:
1. Dojrzałości i szacunku do innych ludzi.
2. Komunikatora głosowego (discord). Jeżeli się wstydzisz, nie chcesz rozmawiać, to przynajmniej słuchaj. Wiele sytuacji wymaga natychmiastowej reakcji i komunikator głosowy ułatwia sprawe.
3. Nie musisz być no-lifem grającym 24/7. Wielu z nas pojawia się tylko wieczorami, w weekendy, po pracy. Nie zmuszamy Cię do grania, to ma być dla Ciebie przyjemność.
4. Jeżeli chcesz z nami raidować, bądź grać rbg wymagamy punktualności i rzetelności. Staramy się grać z ludźmi i dla ludzi, szanujmy swój wzajemny czas.

Co dalej:
Napisz do nas w grze Rollekh, Scholomans.