WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Barbarzyncy

Horda na serwerze Burning Legion
Profil: Casual PvE

O nas

Witaj wędrowcze.

Skoro znalazłeś/aś się na tej stronie znaczy to najpewniej, że poszukujesz miejsca dla siebie i szukasz gildii, w której się odnajdziesz. Usiądź więc wygodnie i przeczytaj poniższy opis. Warto abyś wiedział/a kim jesteśmy, kogo poszukujemy oraz jak wygląda proces rekrutacji.

Kim jesteśmy?

Barbarzyńcy to gildia zdecydowanie Casual (aczkolwiek nie tylko, ale o tym dalej) - czyli taka, w której klimat i wspólna zabawa ważniejsze są niż progress. Spędzamy czas na rzeczach najróżniejszych, randomowe instancje, raidy, battlegroundy, areny, wspólne questy, eventy, achievy - innymi słowy na wszystkim co można robić gildią, by poznać swoje umiejętności jak i swój charakter. Barbarzyńcy służą także pomocą w questach, informacją, radą, eliminacją natarczliwego allucha oraz ogólną pomocą, gdy któryś gildiowicz jest w potrzebie. Staramy się działać jak wielka rodzina.

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/579647_338939249504527_477131736_n.jpg


Wielu Barbarzyńców zna się już osobiście. Coraz częściej organizowane są Nasze mniejsze lub większe zloty. Mamy nadzieję, że jeśli dołączysz do Naszej wesołej gromady i Ty kiedyś na takim spotkaniu się pojawisz. Ale nie tylko ze spotkań się znamy. Wiele godzin spędzamy rozmawiając o różnych "bzdetach" ;) przez komunikator głosowy. Aktualnie jest to Team Speak 3. Jeśli dołączysz do gildii, prędzej czy później będziemy chcieli usłyszeć tam i Twój głos. :)

Kogo poszukujemy?

Dojrzałych emocjonalnie graczy z poczuciem humoru. Jeśli jesteś jednym z tych co zjadł wszystkie rozumy, jest "pr0" albo masz ochotę kiedykolwiek w jakikolwiek sposób obrażać innych, już teraz odpuść sobie aplikowanie, bo i tak prędzej czy później zostaniesz kicknięty. Mówimy również NIE każdemu ninjalooterowi i to bez względu na to czy zninjujesz item na raidzie z gildią czy z pugiem. Jeśli oficerowie gildii zostaną o tym poinformowani zostaniesz z gildii za takie zachowanie usunięty/a, gdyż przede wszystkim cenimy sobie kulturę grania, a naszym motto jest "graj i daj grać innym".

Jak zostało nadmienione wyżej jesteśmy gildią zdecydowanie Casualową, jako gildia nie prowadzimy twardego progresu raidowego, a za nie stawianie się na raidy nie usuwamy z gildii, podobna zasada tyczy się pvp, obie te formy traktujemy jako rozrywkę, która jest elementem gry. Więc nikt nie musi się obawiać, że nie zapisał się na raid czy rbg dostępne często dla wszystkich w kalendarzu.

Czyli jednak progess... ;)
W naszych szeregach są osoby, które chcą progressować. Posiadamy grupy raidowe, oraz RBG , których celem jest osiągnięcie jak najlepszych rezultatów. Te rządzą się nieco innymi (swoimi) prawami. Jeśli zostaniesz przyjęty/a do gildii w celu zasilenia, którejś z grup, za notoryczne niestawianie się na raidach, możesz otrzymać ostrzeżenie od Raid Lidera lub na jego wniosek zostać usuniętym/usuniętą z gildii.

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Tak jak miałeś/aś możliwość przeczytać powyżej, w swoich szeregach mamy graczy lubiących raidować, mamy też grających tylko PvP, łączacych oba style gry, a także grających 4fun po pracy czy szkole tzw Casual. Masz więc możliwość wyboru trzech rodzajów rekrutacji: PVE, PVE lub Casual. Zacznij więc od wyboru interesującej Ciebie najbardziej formy rozgrywki.

Możesz sprawdzić lub dopytać, jakich klas/speców potrzeba Nam obecnie najbardziej, co nie ukrywamy może znacząco wpłynąć na naszą ocenę aplikacji. Jednak sam fakt, że grasz postacią, której potrzebujemy nie przesądza tego, że nie przykładając się zostaniesz od razu przyjęty/a z otwartymi rękoma.

Jeśli zdecydujesz się wypełnić ankietę, zacznij od odpowiedzenia na pytania rekrutacyjne PRZYKŁADAJĄC się do nich. Jeśli masz zamiar, na któreś z nich nie odpowiadać, lub odpowiadać "byle szybciej" odpuść sobie jej wypełnianie. Marnujesz swój czas, jak i nasz.

Po złożeniu aplikacji czekaj na odpowiedź - cierpliwości nie mamy kadry, która tylko czeka by przeczytać i ocenić nową aplikacje, więc nie zadawaj co 10 minut pytań czy już zostałeś/aś przyjęty/a, śledź postęp aplikacji. Abyś mógł zostać Barbarzyńcą (lub Barbarzynką :) ) musisz pamiętać o magicznym słowie w podaniu, a Twoją aplikację musi zatwierdzić pozytywnie przynajmniej trzech oficerów. Kiedy to się stanie, możesz pisać in-game o inv do jednego z nich. Listę oficerów znajdziesz w zakładce Użytkownicy. Są nimi wszyscy Mistrzowie Miecza oraz Shamani.

Każdy z graczy, którzy chcą dołączyć do gildii jako Casual, oraz Ci, dla których obecnie nie znajdziemy przydziału, w którejś z naszych grup, zostaną zaproszeni na rozmowę na TSie, dlatego bądź pewien/pewna, że Twój sprzęt (mikrofon, słuchawki) umożliwi Ci bezproblemową rozmowę. W trakcie tej dyskusji, zadamy Ci kilka luźnych pytań, opowiemy o gildii, aby łatwiej było Ci się u Nas zaklimatyzować. Nie bądź przerażony/a. Rozmowa z Nami, naprawdę nie będzie straszna. :) Aby Cię zbytnio na początek nie stresować, rozmawiać będziesz też z maxymalnie 3-4 osobami.

Co dalej? - czyli już po przyjęciu ;)

W Barbarzyńcach istnieją sekcje zarówno PVP jak i PVE. Musisz to wiedzieć: Dołączenie do gildii nie gwarantuje miejsca w składzie na rated BG czy, w którejś z grup raidowych. Obserwuj bacznie nasze poczynania - zaglądaj w kalendarz, wejdź na forum, zapytaj o liderów grup. W związku z tym, że większość z nas, pracuje, uczy się a życie prywatne przedkłada ponad grę, często zdarza się, że potrzebne jest uzupełnienie, któregoś ze składów. Na chwilę obecną mamy 2 grupy raidowe. Obecnie tworzy się trzecia.

Pamiętaj - siedząc bezczynnie nie będziesz się w gildii bawić dobrze. Barbarzyncy są dla ludzi, którzy chcą integrować się z innymi. Przywitaj się na gchacie, odezwij się na TSie. Daj się poznać! :-)

Masz pytania - odezwij się, do któregoś z oficerów lub GMa, lub po prostu zapytaj kogoś na gchacie lub na TSie. :)

Ważna informacja dla nowych osób: Nie tolerujemy absolutnie żadnych bluzgów na Barbarzyńskim gchacie. Każda osoba przeklinająca (bądź w inny sposób budząca kontrowersje czyt: wyzwiska, rasistowskie texty...) na gchacie, otrzymuje karną rangę "cichacz". Notoryczne łamanie tej zasady może skutkować usunięciem z gildii. Próby przekonywania nas, że jakiś bluzg nie jest wulgaryzmem lub nie jest już wulgarny bo tak sądzi: Pani od polskiego, mama czy sąsiadka - naprawdę nas nie interesuje. Wymagamy od wszystkich kultury i na nic zdadzą się jakiekolwiek próby zmiany naszego podejścia do tego tematu.

No, to teraz kiedy już wiesz choć trochę na nasz temat i twierdzisz, że to gildia dla Ciebie, zapraszamy do złożenia aplikacji na Naszej stronie.
Powodzenia!

Rekrutacja

Filmy