WoWCenter.pl
Yotsuya zdobył osiągnięcie Twenty-Five Tabards.     
Muattin zdobył osiągnięcie Ten Tabards.     
Nerthiliuz zdobył osiągnięcie Twenty-Five Tabards.     
Dansun zabił Dargrul (Mythic Neltharion's Lair) po raz 2.     
liq zdobył osiągnięcie Thirty Tabards.     
xGlarex zabił Blood-Queen Lana'thel po raz 6.     
Szmulek zdobył Coldstomp's Sorrow.     
Kefiozo zabił Sha of Anger po raz 28.     
Liszforkas zdobył osiągnięcie Style of the Crusader.     
FenomenSSL spełnił kryterium osiągnięcia Bushels and Bushels.     
Szajba spełnił kryterium Obtain 300 mounts osiągnięcia Lord of the Reins.     
Pavvcik zdobył Portal Keeper's Seal.     
Watus zdobył Acid Inscribed Greaves.     
Makoto zdobył osiągnięcie Cataclysmic Catwalk.     
Okrutnik zdobył osiągnięcie Ten Tabards.     
Joolsor zdobył osiągnięcie Thirty Tabards.     
laure zdobył osiągnięcie Crucible's Promise.     
Bizkowicz zabił Shade of Xavius (Heroic Darkheart Thicket) po raz 2.     
MakaO zdobył osiągnięcie Thirty Tabards.     

Gierczymy!

permalink wysłany:
Temahemm napisał :
Chciałem P-body, dostałem Atlasa.

Host zawsze gra Atlasem a dołączający P-body. Albo odwrotnie :D

Nie rozumiem osobiście fapowania do szybkiego przechodzenia gier, ja się co chwilę zatrzymuję żeby obejrzeć jakiesś smaczki, których w portalu sporo :)
permalink wysłany:
Tak robię za pierwszym razem :>. Dzięki za info.

Spoiler (pokażukryj)
Podobały mi się ostrzeżenia Cave'a przed pewnymi drzwiami, było takich 6, przy nich są głośniczki, których trzeba użyć. Do tego dochodzi jeszcze miejsce budowy Borealis .


W pierwszych planach w co-opie miały być Chell i Mel :>. Na dodatek plan był taki, że spotykaliśmy Rattmana.LINK - strona, która nalicza wejścia, żeby odblokować zwiastun rozgrywki w AC3. Nie musicie w to klikać, nie o to mi chodzi, chociaż jak wejdziecie, to Was naliczy, więc jak ktoś nie lubi, to jakby co ostrzegałem :p. Spójrzcie na genialną animację oddychania naszego nowego bohatera, Connora. Tak mnie to po prostu rozwaliło ;_;.
http://i.imgur.com/xZtMKKT.gif
permalink wysłany:
Matura z matmy... Easy mode!

Może komuś się obiło o uszy kiedy blizzard ma zamiar wydać w końcu "BLIZZARD DOTA"? Bo od ostatniego blizzconu wisi cały czas to same info na stronie SC2. Nawet tak z ciekawości sprawdziłem sobie wczoraj czy nie dodali bety tego trybu do puli map niestandardowych, ale wygląda na to że nie... Miało być wkrótce, a od tego ich wkrótce z rok minął i dalej nic nie wiadomo. A przecież już na BlizzConie DOTA wyglądała na tryb praktycznie gotowy do dodania...
http://steamsignature.com/profile/polish/76561198049163588.png
permalink wysłany:
Ostatnie szlify ™
http://i.imgur.com/xZtMKKT.gif
  Aryman
permalink wysłany:
Na dniach powinna być konferencja Activision-Blizzard i wtedy może się czegoś dowiemy.
permalink wysłany:
Najnowszy CD-Akszun... KREW MNIE ZALEWA, WAHWAHFHA. "Mists of Pandaria zostało wybuczane na BlizzConie", NOSZ KURDE RZECZYWIŚCIE, GEMINI. God of War: Ascension, nie wiadomo, czy będzie multi, OCZYWIŚCIE, ŻE TAK. Może z tym GoWem to związane jest ze świętami, chociaż też wątpię, żeby wysyłali do druku tydzień przed premierą i nie mogli dwóch zdań poprawić. Ale wstęp do zapowiedzi MoPa to są jakieś jaja, oczywiście świetny tekst ze "zrzynaniem z Kung Fu Pandy i Pokemonów" ;_;. Jutro rano wybuchnę na Forum Actionum, wykorzystując filmik od Kumbola z reakcją na ogłoszenie MoPa, gdzie czuć było dreszcze od dreszczy oglądających na tymże filmiku :>.
Cała reszta, może ewentualnie poza Risenem 2 i 1/3 publicystyki, to tematy, którymi się nie interesuję, więc o nich nie będę mówić. W każdym razie zapłaciłem 16zł jak wszyscy inni i mogę oczekiwać, że ta część pisma, którą chce przeczytać, będzie przynajmniej zgadzać się z prawdą :>, tak jak inni mogą CDA wychwalać za "genialne" pełniaki. Pewnie dostanę wymijającą wypowiedź, jak to zawsze bywa, gdy przyjdzie czas na krytykę tego, co w CDA jest nie tak, jak być powinno, vide odpowiedzi Smugglera w AR.


Czuję się jak Neko u skraju swoich dni . Otworzyli we wsi obok mojej super-sklep z chemią z Niemiec (>:3) i mają Playboksy, chyba sobie jutro na osłodę życia kupię.
Tematem Playboksa - bardzo często mają lepsze okładki. Niekoniecznie ostatnio, gdy była PS Vita ;_;, ale te wyglądają spoko:
Spoiler (pokażukryj)
http://img401.imageshack.us/img401/7196/wowcenter1.pnghttp://img52.imageshack.us/img52/9664/wowcenter2.png
http://i.imgur.com/xZtMKKT.gif
permalink wysłany:
@Temahemm

CDA to komercja, a pochlebne recenzje tam się kupuje. Dziwię się że jeszcze tego nie zauważyłeś. Widać to szczególnie w ich testach sprzętu. Pamiętacie jak kiedyś pojechali po Nostromo Belkina? Potem jak Razer zaczął firmować to samo urządzenie ocena z 4 wzrosła na 9, a jedyna różnica jaką zauważyłem to to że dystrybutor się zmienił...
http://steamsignature.com/profile/polish/76561198049163588.png
permalink wysłany:
Te ich biznesowe zagrania spostrzegłem wcześniej, smutny jestem o wywoływanie sensacji :<.
Jednocześnie pomimo wszystko czasami są fajne pełniaki i recenzje, ale jednak nie rekompensują pozostałego crapu.
http://i.imgur.com/xZtMKKT.gif
permalink wysłany:
Temahemm napisał :
Najnowszy CD-Akszun... KREW MNIE ZALEWA, WAHWAHFHA. "Mists of Pandaria zostało wybuczane na BlizzConie", NOSZ KURDE RZECZYWIŚCIE, GEMINI.
Swoją drogą, co tylko pojawi się jakieś MMO, to muszą sobie powiedzieć jaki WoW jest słaby. Nie, żeby mnie to jakoś specjalnie obchodziło, ale jak przez lata zachwycali się WoWem, tak teraz przy każdej okazji mówią jaka to słaba gra ;)

Inna sprawa, że jak te parę ładnych lat temu wertowałam każdy numer od deski do deski, to teraz już rzadko mi się to zdarza. Styl pisania, podejście zupełnie przestały mi odpowiadać a samo pismo kupuję już chyba tylko z sentymentu (w końcu kupuję CDA od kwietnia '98 ).
Jedyne, co mogę zaliczyć im na plus, to że mają coraz lepsze okładki i layout pisma (chociaż i tak dalej jest tak sobie).

Temahemm napisał :
Tematem Playboksa - bardzo często mają lepsze okładki. Niekoniecznie ostatnio, gdy była PS Vita ;_;, ale te wyglądają spoko:
Spoiler (pokażukryj)
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/p480x480/522343_433784976648561_201651999861861_1731970_295423342_n.jpghttp://dubscore.pl/Content/photo/news/2011/12/6/playbox.jpgZaraz przeskaluję :p.
Mają bardzo dobre okładki - fajne, dynamiczne kadry, nawet jeśli grafiki są nadużywane do obrzygania - są naprawdę ciekawie zaprojektowane i spójne względem innych numerów. Z wyjątkiem numeru, gdzie na okładce była konsola PSVita (akurat następny numer po tym, jak już napisałam licencjat o layoutach prasy komputerowej w PL, gdzie ich chwaliłam za dobre okładki...).
  Aryman
permalink wysłany:
Ja chyba tylko dwa razy w życiu kupiłem dane pismo, żeby poczytać, a nie grać w gry które dołączali. I to było przed tym zanim jeszcze miałem internet w domu. Na co komu to kupować jak wiadomo, że lepsze teksty można znaleźć w internecie, więc to tylko strata kasy, jedynie czasem mogą dać fajne gry to można kupić i tyle.

@Temahemm
Możesz dać link do tego tematu z chęcią sobie poczytam.
permalink wysłany:

Video odnalezione. W pewnym momencie szczęście tych wszystkich osób tak mnie rozwaliło, euforia po prostu :D.

@Temahemm
Możesz dać link do tego tematu z chęcią sobie poczytam.
Wiem, jak to się skończy :D, ale spoko, jak skończę to podlinkuję. Będziesz mógł dać upust swoim stresom.

@down - dobrze, rozumiem, sorry za uprzedzenia ;_;.

Ekstrakt z linku. Odpowiadają na posty, zaraz dostanę bana xd.
http://i.imgur.com/xZtMKKT.gif
  Aryman
permalink wysłany:
@Temahemm
Nie mam konta na tej stronie pełnej gimbusiarni, jeśli o tym piszesz. Chce tylko zobaczyć jak inni ich hejtują i co na to redakcja CDActionu odpisze, jeśli w ogóle odpisują...
permalink wysłany:
Link w poście wyżej.


Mam czasami z moim Dellem "śmieszną" sytuację - widzi płytę nawet po wyjęciu jej z napędu i mogę ją sobie normalnie przeglądać, gorzej, że jak włożę inną, to nadal pokazuje tą wcześniejszą. Pomaga prawy na napęd i "Wysuń", wtedy chyba odbiera to jako "Teraz naprawdę dysk zostanie zmieniony" :D.

@down - haha, dzięki za info . OBORZE CE ESA GRA. Drzyzga takie pytania zadaje, jakby to było w realu;
"ile razy rozerwała Cię bomba?", "za wygraną grę masz nowe życie?" albo sam "gość", po którym widać, że albo jest podłożony, albo jest wyjątkowym idiotą i ma tyle wspólnego z gamingiem, co nastolatki na Facebooku sadzące kapustę - "Czuję się jak urządzenie w komputerze". Zawsze chciałem dostać opiernicz od mohera w tych tematach >.<. Aż szkoda, że pełno tyle osób, które grają i dostrzegają tylko i wyłącznie aspekt tej najbardziej płytkiej rozrywki. "Gram w CSa i jestem uosobieniem gracza".

A już teraz facet, którego wprowadzenie wyglądało tak, że... najpierw siedzi w samolocie... opowiada pasażerom o pogodzie... nagle obraz zmienia się w monitor z joystickiem... wirtualna rzeczywistość blablablalaslka OCH TAK.
http://i.imgur.com/xZtMKKT.gif
permalink wysłany:
Znowu Dżyzga jedzie po Polskich graczach... Włączcie TVN. Żałosne...
http://steamsignature.com/profile/polish/76561198049163588.png
permalink wysłany:
TAAK, GADAJĄ O WOWIE :D! "Last bossy zabija się nawet 10 godzin"

LINK
LINK
http://i.imgur.com/xZtMKKT.gif